Şimdi Ara

Doany: Bu yaz interneti 2 kat hızlandıracağız (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.835
Cevap
0
Favori
86.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene Telekomu devraldıklarında "önümüzdeki ilk 6 yıllık süreçte 4-5 milyar dolarlık yatırım yapmayı planlıyoruz" demişlerdi "bunun büyük kısmı internet altyapısına gidecek zaten ilk yıl (yani 2006) 800 milyon dolar yatırım yapacaz bu alana" demişlerdi. Maalesef böyle bir tartışma konusu açtım ama selenvirüs isimli moderatör silmiştir Şahsına hayatında başarılar sunarım kendisi dünyanın en dikkatli moderatörüdür...moderatörlüğe sadece "forumda bir bayan moderatör bulunsun" diye seçilmediğini kanıtlıyor helal olsun Bayan eli değen yere kavga girmez! küfür girmez! ııııı.....!?!ağlamak istiyorumBu arada yine böyle moderatör olamayan hede'lerin moderatörlüğe özenerekten şikayet edemde gör dediğini duyar gibiyimSizi uyarıyim çok kin tutarım 5 yıl.. 10 yıl.. siz uzatın artık! unutmam uygun zamanı beklerim

• Hala 256 kullanıyoruz. Cok kotu.
  • Doany duy sesimizi yoksa bu forumda senide her gün larız
    Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Şu an ödediğimiz fiyattan 512Kbit bağlantının kotasını kaldırsınlar yeter diyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Telekomünikasyon Kurumu vatandaşa “başarılı mıyım” diye soracak

Telekomünikasyon Kurumu (TK) yaptıracağı anketlerle hukuki ve teknik düzenlemelerinin, şirketlerde ve halkta yaptığı etkiyi ölçecek. TK’nın anketi düzenleyecek firma alımına ilişkin ihalesi iptal edilirken, yeni ihalenin önümüzdeki hafta yapılacağı belirtiliyor.

Anketlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

/>

Gif Guenen'nin profilinden itina ile aşırılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huhukomsu -- 6 Mayıs 2006; 14:33:35 >

• ya bu dedikodular neden yapılmasından birkaç ay önce çıkıp milleti fıtık eder anlamıyorum , işkence olsun diye mi yapıyorlar

indirim olacaksa , açıklansın 1-2 hafta içinde de olsun ,

bize ne doany yarar ne de oger , bize rakabet lazım
  • bizim için ilk olarak internetin hızlarının artması değil,
    fiyatlarının uygun hale gelmesini bekliyoruz.
    256k bağlantıya 49 ytl veriyoruz.
  • Bence biz babayı alırız.
  • olacak olacak biraz sabredelim arkadaşlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KooSeo

olacak olacak biraz sabredelim arkadaşlar...

• sorunsuz çalıştırsınlarda ben hızdanda vaz geçtim
  • telekomun hız arttırımıyla düşüncesi bence böyle olur;

http://img217.imageshack.us/img217/5831/skmkdr3po.jpg

• quote:

Orjinalden alıntı: sarcoma

telekomun hız arttırımıyla düşüncesi bence böyle olur;

http://img217.imageshack.us/img217/5831/skmkdr3po.jpg

Çok anlamlı olmuş

• Limitliler direk 2 katına çıkıyor, limitsizlerde %10 ile %17 arasında indirim yapılıyor. 10 güne kadar TK dan çıkar diye bekleniyor. 6 ay süresince 256 sınırsızlara deneme amaçlı kota ücreti tatbik ettirilmeksizin 1024 6G verilecek bu süre sonunda isteyen 256 ya geri dönecek isteyen 1024 6 G de kalacak. En azından 6 ay downloada hücum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemecek

Limitliler direk 2 katına çıkıyor, limitsizlerde %10 ile %17 arasında indirim yapılıyor. 10 güne kadar TK dan çıkar diye bekleniyor. 6 ay süresince 256 sınırsızlara deneme amaçlı kota ücreti tatbik ettirilmeksizin 1024 6G verilecek bu süre sonunda isteyen 256 ya geri dönecek isteyen 1024 6 G de kalacak. En azından 6 ay downloada hücum :)

bilgi güzel de kaynak nedir?
  • quote:

Limitliler direk 2 katına çıkıyor, limitsizlerde %10 ile %17 arasında indirim yapılıyor. 10 güne kadar TK dan çıkar diye bekleniyor. 6 ay süresince 256 sınırsızlara deneme amaçlı kota ücreti tatbik ettirilmeksizin 1024 6G verilecek bu süre sonunda isteyen 256 ya geri dönecek isteyen 1024 6 G de kalacak. En azından 6 ay downloada hücum :)

Inşallah dediğin gibi olur.
  • quote:

İyide hocam ben ne anladım bu işten,hani 256 sınırsızlar 512 olacaktı,%10 ile %17 arasında indirim nedir ki?50YTL vereceğimize 40 küsür YTL vereceğiz bu rezil bağlantıya...

Düzeltme : Amanin iyi okumamışım 6 ay süresince 256 sınırsızlara,sınırsız 1024 verecekler değil mi?:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-55024C953 -- 8 Mayıs 2006; 11:40:47 >
  • quote:

Hocam bilgilendirdigin için teşekkürler.
    Elçiye zeval olmaz

Biz sınırsızlar yine yaya kalacaz heralde. Neyse 6ay emule listemdekileri indirip temizlerim en azından (tabi millet downloada asılacagı için adam gibi indirebilirsek)

Anladıgım kadarıyla 256kpps sınırsız 49ytl den 39ytl ye inecek gibi. Belkide 256kpps kablonetle eşitleyip 37ytl yaparlarlar. Yetersiz ama napalım bunada şükür. Ben hiç fiyat indireceklerini tahmin etmiyordum.

• 6 ay indirim, sonrası bindirim olacak yani
    Neyse 6 ay sonra belki telekom dışında iyi alternatifler çıkar, Allah büyük
  • quote:

Orjinalden alıntı: Glyph

6 ay indirim, sonrası bindirim olacak yani

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.