Şimdi Ara

Donanım Haber Kurtuluş Savaşında Var Olsaydı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Donanım haber 1920 deki işgal zamanında var olsaydı Çanakkale savaşını konu olarak açmamıza izin vermeyecekti.Tek konudan devam edin diyeceklerdi.Yazıklar olsun sizlere....

• Üyeler iyice paranoyak olmaya başladı.
  • Bu bölüm yavaş yavaş çığırından çıkmaya başladı.
  • Kurtuluş savaşı olurken internetten forum başından vatan mı kurtaracaktınız? Burada yazan herkes belli bir yaşın üstünde ve eli silah tutabilecek adamlardır. Öyle birşey olsa forumda değil savaşta olurduk merak etmeyin.

İstiklal Marşı'nı copy-paste yapmakla da bize acı veren birşey yaptığınızı mı düşünüyorsunuz?
    Ben Allah'ın dağında İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını öğrenmeyen adamı dersimden geçirmeyeceğimi söyleyip aklı fikri yerinde bütün öğrencilere bunu ezberletmiş adamım. Konu açtım herkese tek tek cevap vermeye çalışıyorum. Diğer bölümlerde böyle birşey olmamasına rağmen bu bölüm için ayrıcalık almaya çalışıyorum.
    Siz bu sırada bizi İstiklal Marşı metnini silmeye yeltenecek adamlar ilan ediyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Günler

Donanım haber 1920 deki işgal zamanında var olsaydı Çanakkale savaşını konu olarak açmamıza izin vermeyecekti.Tek konudan devam edin diyeceklerdi.Yazıklar olsun sizlere....

Hesabınızı geçici olarak kapattım. Biraz sakinlemelisiniz. Bu şekilde hiçbirşeye faydanız dokunmaz. Burasının bir donanım forumu ve bulunduğunuz bölümünde otomobil bölümü olduğunu unutmayınız.

İyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.