Şimdi Ara

Dondu ve acilmiyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dell inspiron 6400 kullaniyordum. Bir hafta oncesine kadar da guzel guzel anlasiyoduk. Ta ki bir aksam ekran donana kadar! Ekran ve hatta bilgisayar oldugu gibi dondu. Her gun oldugu gibi internette dolasiyordum halbuki. Neyse dedim, zaten de yatmak uzereydim, acma-kapama tusuna uzun sure basarak kapattim.
    Ertesi gun oldu, acayim dedim, tusuna basiyorum, yesil lambasi yaniyor, islemci lambasi da soyle iki-uc saniye yaniyor, bu sirada dvd surucu bi kontrol ediyor kendini icimde bir sey var mi diye, (dvd surucuyu bos olarak kapattiginiz zaman gelen cizt-cuzt sesi yani) sonra simsiyah bir ekran, derinden bir fan sesi ve hic bir sey olmuyor! Kac defa da denediysem ayni. Ramlerini cikarip tak dedi bir arkadas, yaptim yine bir sey degismedi. Elim kolum bagli cattadanak kaldim. (Niye simdiye kadar bekledin diye sormayin:)

Bir de masaustu bilgisayariyla ilgili bir sorunumuz var: Normal bir sekilde aciliyordu bu efendi, aradan 3-5 dakika ya geciyor ya gecmiyor, ekran cat diye kapaniyordu ve yeniden baslatmadan hicbir sey yaptirmiyordu. yeniden baslatinca da ayni halti tekrar yiyordu. simdi tekrar denedim bu sefer sadece kasa calisiyor, (ekran lutfedip de acilmiyor bile) islemci isigi surekli yanik kaliyor ve bu sekilde kapatana kadar devam ediyor.

Yardimci olabilirseniz veya (Ankara`da oturuyorum) gercekten guvenilir bir tamirci adresi verebilirlerseniz cok cok memnun olurum.

Kolay gelsin, cevap verenlere simdiden cok tesekkurler...

• Sayin arkadaslar yardim edecek birisi yok mu!?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.