Şimdi Ara

Döngüsel Artık Denetimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DVD romdan Bir dizinin bolumlerini bilge kopyalamaya calısıyorum ama bazı bolumlerde Dongusel Artık Denetimi diyip kopyalama yapmıyor. BUnu nasıl halledebilirim.

• DVD yi okumuyor. Her iki taraftan da kaynaklanabilir. DVD in çiziktir. ya da DVD ROM un okuyamıyodur.. Bende Sony DVD ROM varken çoğu dvd de yapıodu. Samsung aldım şimdi alayını okuyor. Sony DVD ROM a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErkanCo -- 28 Ekim 2006; 16:39:40 >
  • aynı dvd rom ve aynı dvd arkımın bilginde hic bir hata vermiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dvr

aynı dvd rom ve aynı dvd arkımın bilginde hic bir hata vermiyor.

senin dvd yi sökp arkadaşına mı taktın da orda hata vermedi diosun
  • Aynen öle Dvd romu yi aldım arka gittim aynı dvd ile beraber denedik oldu herşey.. Fakat bende hata veriyor. Başka ne yapıp onu bilge kopyalayabilirim.
    Aynı zaman kopyalanmayan Dosyayı direk Dvdden acıp izliyebilgiyorum ama bilge atmam gerekiyor benim.
  • Dosya boyutu çok büyük galiba. Bilg. aktarırken belli bi yerden sonra tıkanıp kalıyor. Aynı dosyayı uzun bi süre aktarmaya çalışıyor en sonunda Döngüsel aktıklılık denetimi.Arkadaşının sistemi işlemci ram ve sistemin aşırı doluluğu açısından seninkinden daha iyi durumda mı?
  • Dosya 350 MB .. Ramler aynı 768. İşlemcim p 4 2,4 ve dvd icindeki bazı bolumler kopyalanırken bazıları kopyalanmıyor sadce..
  • Son birşey sorcam arkadaşına gidip DVD ROM u bağladığında kendi IDE kablonu mu kulladın yoksa onun kini mi ?
    quote:

Orjinalden alıntı: dvr

Dosya 350 MB .. Ramler aynı 768. İşlemcim p 4 2,4 ve dvd icindeki bazı bolumler kopyalanırken bazıları kopyalanmıyor sadce..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.