Şimdi Ara

DOSYALAR GİTTİ NASIL KURTARACAĞIZ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR BİLGİSAYARI FORMATLADIM YALNIZ BİLGİYİ YEDEKLEDİĞİM DOSYAYI ALMAYI UNUTMUŞUM. ŞİMDİ BAZI DOSYALARI KURTARMAM GEREKTİ SAĞLAM BİR ŞEKİLDE KURTARAN PROGRAM HANGİSİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM. LİNKLERLE BERABER YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

CEVAP YAZACAKLAR ( GEÇMİŞ OLSUN, ÜSTÜNE BİR BARDAK SU İÇ GİBİ ) İBARELER LÜTFEN YAZMASIN. UZMAN ARKADAŞLARIN GÖRÜŞLERİNİ BEKLİYORUM.

• AMSTERDAMA GÖNDERECEKSİN ORADA Bİ ŞİRKET VAR FORMATLANMIŞ HARDDİSKLERDEN BİLGİ KURTARIYOLAR

TÜRKİYEDE VAR MI BİLMİYORUM Bİ ARAŞTIR GOOGLEDAN FALAN İSTERSEN
  • ÇOK YARDIMCI OLDUN VALLA ARASAM SENİN GİBİ CEVAP YAZANI BULAMAM HERHALDE TOPICI OKUMADINÇ
  • http://www.runtime.org/ getdataback programını burdan download et zaten download ederken göreceksinki 2 versiyonu war ntfs ve fat32 senin disk hangi biçimdeyse onu indir.. kolay gelsin..
  • apostylee KARDEŞ SAĞOL BİR BAKALIM İNŞALLAH OLUR. İLGİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
  • abi en iyisi easy recovery link veremiycem bende googleden areatarak buldum. ayrıca bi kaç program daha varwww.inndir.com yazıp recovery die arat bulursun hepsini ama benim tavsiyem easy recovery
  • bu sey bu kadar kolaymı
  • easy recovery gerçekten güzel program

ben bunla kurtadım ama genede hepsini kurtarak diye bir kaide yoq....ama çoğunu geri getirebilirsin...
  • eğer formattan sonra o dosyaların yerine başka bişi yazdıysan eski dosyaları alamazsın yazmadıysan kurtarma ihtimali çok yüksek
  • bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum (yalnız orchun arkadaş hariç )
  • RecoverMyFiles-v3.06 de kullanabilirsin bu bayağı hızlı kurtarıyor ama kurtarılan dosyaların isimleri değişik çıkıyor. 5 format öncesi,dosyalarımın bazılarıı bile buldum
  • recovery progrmları işini görür ama tamsürümü

easyrecovery. yi tavsiye ederim .. zannedersem kurtadam formda vardı .. linkdegisim.com..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.