Şimdi Ara

Dövmeciyim Soruları Alıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet buyrun beyler istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.

• Müşteriyim soruları alayım
  • İğnelerin paketlerini düzgünce açıp kullandıktan sonra temizleyip tekrar paketlediğiniz söyleniyor doğru mu?
  • İts My Life kullanıcısına yanıt
    Böyle bir uygulama yapan dövmeci daha önce hiç duymadım, zaten hem etiğe aykırı hemde müşterinin mikrop kapması açısından çok tehlikeli; sonuçta belli bir insanız ve belli bir yerimiz var müşteri gelip bu sefer olay çıkartır vs o yüzden yapmak mantıklı değil. Hem zaten en kral iğne paketi 100$ filan yani iğnenin 1 tanesi 6₺ civarı gibi bir mevla eder ki alınan paraya göre hiç bir anlamı olmayan bir miktar.
  • Kendinizde dövdürdünüz mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Kendinizde dövdürdünüz mü?
    Kaça dövüyorsunuz
  •  Dövmeciyim Soruları Alıyım
    El bileğimizin içine bunu yaptırsak ne kadar tutar ortalama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ggreyhame

Dövmeciyim Soruları Alıyım
    El bileğimizin içine bunu yaptırsak ne kadar tutar ortalama?
    ABİ DÖVME LÜTFEN XDDD
  • Biri şeyine dövme yaptırmak isterse yapar mısın ?
  • abdest tutuyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Rabbit

Böyle bir uygulama yapan dövmeci daha önce hiç duymadım, zaten hem etiğe aykırı hemde müşterinin mikrop kapması açısından çok tehlikeli; sonuçta belli bir insanız ve belli bir yerimiz var müşteri gelip bu sefer olay çıkartır vs o yüzden yapmak mantıklı değil. Hem zaten en kral iğne paketi 100$ filan yani iğnenin 1 tanesi 6₺ civarı gibi bir mevla eder ki alınan paraya göre hiç bir anlamı olmayan bir miktar.

Bildiğim 2 dövmecide bunu yapıyor, gizli tabi, artı olarak iğnelerin tanesi 3-5€ demişti yanlış hatırlamıyorsam.Sen İstanbul da falansan belki daha ucuzdur onu bilemem.
  • Vay şekilmiş
  • Fiyatlar ne kadar bende yaptirmak istiyorum.
  • Yeriniz neresi hocam bende düşünüyorum
  • Omurgama boydan boya yılan dövmesi düşünüyorum . 50 cm boy 4 cm en ve renkli olacak ne kadar tutar? Bir de omurganın acı yönünden diğer bölgelerden(kol bacak) farkı varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonborn95 -- 23 Ekim 2016; 22:07:47 >
  • Dovmelerin abdest tutanları da var diyorlar ama bence güvenli değil emin olunabilir mi bu konuda boyle bisey var mı varsa aradaki fark ne açıklayabilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89985DC20

Dovmelerin abdest tutanları da var diyorlar ama bence güvenli değil emin olunabilir mi bu konuda boyle bisey var mı varsa aradaki fark ne açıklayabilir misin
    Abdest tutuyor hocam, diyanet bakanlığı da onayladı abdestin tuttuğunu. Zaten abdest tutmasa dövmenin yapıldığı kısımdaki derinin çürümesi lazım hava alamayacağı için.

quote:

yyildirayy

Zaten yaptığım ilk dövmeyi kendime yaptım hocam, onun dışında da 4 tane dövmem var.

quote:

MPlanck

Hocam 200 maximum 250'den fazla para vermeyin, daha fazlasını isteyen haksız kazanç etmeye çalışıyordur.

quote:

LeTeina

Hocam ben bu sanata sanki doktorlukmuş gibi bakıyorum, yani yapmak pek içimden gelmez ama yine de yaparım. Aynı şey bayanlar içinde geçerli, bikini bölgesine yaptırmak isteyen bayanlarda oluyor ee erkeğiz doğal olarak bi için hoş oluyor ama bunu müşteriye kesinlikle yansıtmamak gerekli.

quote:

dragonborn95

Yaptıracağınız stüdyoya göre değişir hocam ama min. 1500₺ den fiyat çekerler max. 3000₺'ye kadar olacak şekilde. Omurganın acıması biraz vücut yapınıza bağlı eğer omurganız çok belli oluyorsa yani çok çıkıksa canınız acıyabilir. Bunun nedeni de iğnenin kemiğinize çok yakın olacağından dolayı hissettiğiniz titreşimin korku vermesi.

• İts My Life kullanıcısına yanıt
    Hocam benim İstanbul'da olmam ile alakası yok, hiçbir şekilde 1 dövme iğnesinin 5€ gibi bir fiyata gelmesinin ihtimali yok. Yaptıkları çok tehlikeli hem kendileri için hemde müşteri için. Dengesiz birine yaparlar adam mikrop kapar geri gelir dünyayı dar eder, o yüzden çok sıkıntılı bir olay.
  • Hem oranı buranı dövdür hem bir dünya para ver
  • Ben de dövüyorum. Abdest kabul oluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.