Şimdi Ara

DSLR çanta sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • canon 550d makinam var ve şimdilik standart 18-55 objektif ile kullanıyorum.
    bu makina için lowepro 45 aw çanta siparişi vermiştim. fakat gelen çanta 140 aw oldu.
    benim istediğimden biraz büyük gibi, ama daha kaliteli gibi duruyo. aldığım yer ellerinde olan modeli göndermiş sanırım.
    geri mi göndersem, kullansam mı karar veremedim. bu çantanın kullanımı sizce nasıldır, benim sipariş ettiğim küçük çantaya göre çok artısı var mı?
    sipariş ettiğim :
    http://www.hepsiburada.com/Liste/lowepro-tlz-45-aw-d-slr-fotograf-makinesi-cantasi/productDetails.aspx?productId=ft105256&categoryId=81481

gelen :
    http://www.hepsiburada.com/Liste/lowepro-nova-140-aw-dijital-foto-tasima-cantasi/productDetails.aspx?productId=bd999870&categoryId=81481

• Tabiki size gelen Lowepro Nova 140 Aw daha iyi. Bir kac objektif tasıma ve daha fazla bolmeleri ile daha kullanıslı. Anladıgım kadarı ile yagmurlugu bile var. Diger canta like tarzı makinalar icin sanki. Aksesuar ve bir objektif daha yanınıza almaya kalksanız TLZ 45 dert olur. Nova 140 Aynı fiyata geldiyse avantajlısınız. Sorusu bile sorulmaz aslında.
  • haklısınız 140 daha kaliteli ve kullanışlı. tek düşündüğüm biraz fazla büyük olup olmadığı. gözüm alışmadı ondan belki.
    bir de ,45 aw'de stok sıkıntısı var gibi. o sebeble bunu gönderdiler sanırım.
    stok sıkıntısı olması 45 modelin daha çok tutulduğunu mu gösterir acaba?

ya ,aslında çok kazık yediğim için hayatta , bunda bile kazık mı yiyorum diye düşündüm ister istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi state -- 29 Nisan 2012; 0:04:43 >
  • Şekil olarak sizin söylediğiniz daha güzel duruyo, tabana doğru daralıyo. Makine içine tam oturur ama ekstradan bir şey de koyamazsiniz. Uzun vadede düşündüğünüz zaman ise size gelen daha iyi; çünkü içine fazladan ekipmanlar koyabileceksiniz. Şu an için, içine ekipman koymaya gerek yok şeklinde düşünüyo olabilirsiniz ama ilerde de durum bu şekilde olacak diye düşünmeyin. Çantada ekstra bölme olması her zaman için iyidir. Ama kullanacak olan sizsiniz içinize sinmemis olabilir: O zaman değiştirme isteğinizi anlayışla karşılarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amasseia -- 29 Nisan 2012; 0:39:20 >
  • 160aw kullanıyorum memnunum 140 da saglam çanta ama extradan bi objektıf sıgdıramazsınız. tak-gez objektıfle ıdealdir ama...
  • kesinlikle geri vermeyin geçen gun media markt den aldım 140 aw yi makinam 550d ve cok memnunum bence iyi bir yanlışlık olmus ayrıca kullanımı epey rahat ve ekstradan yanına lens koyabiliyorsunuz...zaten onun için tercih ettim bende...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.