Şimdi Ara

Dubleks evde modem problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilginç bir problemle karşınızdayım... Elimde TP Link modem var üst katta da repeater ( modellerini bilmiyorum iş yerinden yazdığım için akşama yazacağım). Benim problemim, alt kattayken elimdeki telefonla wifi ye bağlandığımda problem yok ama olur da üst kata çıkacak olursam wifi bağlı gösteriyor ama internetten hiçbir şekilde veri alamıyorum. Aynı şekilde tablette de bunu yaşıyorum. Bu yukardan bağlanıp aşağıya indiğimde de aynı oluyor. Yani katlar arasında geçiş yaptığımda veri aktarımı tamamen duruyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba? Sorun modemi resetlediğimde geçiyor ancak. Her seferinde modem resetlemek de hiç mantıklı değil tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: anapuria

Arkadaşlar ilginç bir problemle karşınızdayım... Elimde TP Link modem var üst katta da repeater ( modellerini bilmiyorum iş yerinden yazdığım için akşama yazacağım). Benim problemim, alt kattayken elimdeki telefonla wifi ye bağlandığımda problem yok ama olur da üst kata çıkacak olursam wifi bağlı gösteriyor ama internetten hiçbir şekilde veri alamıyorum. Aynı şekilde tablette de bunu yaşıyorum. Bu yukardan bağlanıp aşağıya indiğimde de aynı oluyor. Yani katlar arasında geçiş yaptığımda veri aktarımı tamamen duruyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba? Sorun modemi resetlediğimde geçiyor ancak. Her seferinde modem resetlemek de hiç mantıklı değil tabi...

ayarlarda sorun olabilir
    ayarlarınız ss ekleyin isterseniz

• Aynı sorun bende de var dostum. Alt katta modem üst katta yok denecek kadar az. bende üst kata access point çektim 1. ve 2. kat olarak kullanıyorum. üst katta access point kullanıyorum.
  • Yücel Bey modem ayarlarının ss mi istiyorsunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.