Şimdi Ara

DUNE BD PRIME 3.0 İNCELEMESİ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
4
Favori
42.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3D-BD veya 3D.ISO dosyalarını ( ham ) 3D olarak açmaz.
    Ancak dosya bazlı ( mkv , m2ts , mpeg4 vb... ) 3D olarak açar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknbjk

Arkadaşlar ürün fazla geldiğinden satıyorum isteyen arkadaşlar özelden irtibata geçebilirler..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-sinemasi-dune-bd-prime-3-0-49687658/detay/

Güncel....
  • Merhaba arkadaşlar çok az kullanılmış yeniden farksız DUNE BD PRİME 3.0 satılıktır DUNE HD AİR (usb wifi adaptör) ile birlikte 650 tl en son istediğim rakam ilgilenenler 5325817151 den bana ulaşabilir zafer kerey
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdmrx

quote:

Orijinalden alıntı: rccol

Valla elimde şuan sadece Ironman var.
    Diğerleri arkadaşlarda.
    Birde konserim var ama onun bölge kodu değişik.
    O yüzden oynatmıyor.
    Acaba şifreleme sistemi sebebi ilemi oynatmıyor.
    Başka bluraylerle denedinmi?

quote:

Orijinalden alıntı: mdmrx

bekle bakalım..oynatmazsa upgrade yaparsın..oynatmasınada şaşıyorum doğrusu yabancı sitede bile bu kadar şikayet varken..ilk şikayet aralık 2009 da yapılmış ve sorun hala giderilememiş..bence ve o forumdakilere görede giderileceği yok..sorun optik okuyucuda değil ya dune nun yada chip in yazılımında

c-200 nüzde bluray okuyucu var mı..onda sorun var mı orjinal filmlerde

bende hiç br yok..orjinal ve kopya dvd var..orjinalleri ya zorlanıp oynatıyor ya hiç oynatmıyor..kopyalarda sorun yok..
    2 gb da sistem belleği var

merhaba size birşey sormak istiyorum bende dune bd prime 3.0 aldım en son firmware yükledim ancak optik drive yüklemedim firmware ın içerisinde optik drive yazılım varmı yoksa ayrı bir yazılım mı yüklemeliyim optikal drive versionuma baktım D1N7 eğer eski ise yenisini nasıl yüklerim ve yeni yazılım hangisi öğrenmek isterim. birde cihazıma haddisk takmayı düşünmüyorum vu duo isimli uydu cihazım var onda harddisk takılı ağdan onu görüyorum dune bd nin üzerindeki torrenttan indirdiklerimi vuduo nun harddiskine nasıl kaydederim.yardımcı olursanız sevinirim iyi aksamlar.

• Merhaba.
    Elime BD9 formatında 7.07Gblık 24bit/192khz DTS HD MA 5.1 Channel Audiophile Reference Record geçti.Bu dosyayı BD prime 3 oynatıyor fakat ne yaparsam yapayım sesi alamadım.Ne 5.1 nede PCM stereo olarak alamdım.Bağlantım coaksiyal.Seçenekleri 192-96-48 olarak değiştirdim bitstream seçeneğini PCM yaptım fakat yinede ses yok.Bu durumda sorulması gereken soru sanırım şu.BD PRIME 24bit/192khz multi channel FORMATLARINI DESTEKLEMİYOR MU??
    Bu konuda internette bir bilgi bulamadım.Bu konuda bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa çoık memnun olurum.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Merhaba.
    Elime BD9 formatında 7.07Gblık 24bit/192khz DTS HD MA 5.1 Channel Audiophile Reference Record geçti.Bu dosyayı BD prime 3 oynatıyor fakat ne yaparsam yapayım sesi alamadım.Ne 5.1 nede PCM stereo olarak alamdım.Bağlantım coaksiyal.Seçenekleri 192-96-48 olarak değiştirdim bitstream seçeneğini PCM yaptım fakat yinede ses yok.Bu durumda sorulması gereken soru sanırım şu.BD PRIME 24bit/192khz multi channel FORMATLARINI DESTEKLEMİYOR MU??
    Bu konuda internette bir bilgi bulamadım.Bu konuda bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa çoık memnun olurum.Teşekkürler.

Aynı cihazı cok uzun sure kullandım ama hiç bir sorun yaşamadım gerçi benhdmi uzerinden avr ye bits... olarak ses aktarıyordum sorunsuz oynatıyordu .
    yanlız benim fikrim dts hd yi sadece hdmi dan destekliyor olabilir diger secenekleri kullanmadıgım için bir sey diyemiyorum

• Cevap HDMI bağlantıda gizli. Budur :)

Sn zkerey
    Cihazı elden cikartali epey bir zaman gecti fakat hafızam yanıltmıyorsa son versiyon sizinki ile ayniydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rgokdemir -- 16 Ekim 2011; 11:20:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

quote:

Merhaba.

Aynı cihazı cok uzun sure kullandım ama hiç bir sorun yaşamadım gerçi benhdmi uzerinden avr ye bits... olarak ses aktarıyordum sorunsuz oynatıyordu .
    yanlız benim fikrim dts hd yi sadece hdmi dan destekliyor olabilir diger secenekleri kullanmadıgım için bir sey diyemiyorum

Şimdi anlaşıldı.Benim AVR de Hdmi girişi yok.Bu yüzden alamdım sesi demekki.Sanırım AV Receiveri yenilemenin zamanı gelmiş:)) Yine masraf çıktı.Yoruldum artık bu teknolojiyi takip etmekten :(

• quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Şimdi anlaşıldı.Benim AVR de Hdmi girişi yok.Bu yüzden alamdım sesi demekki.Sanırım AV Receiveri yenilemenin zamanı gelmiş:)) Yine masraf çıktı.Yoruldum artık bu teknolojiyi takip etmekten :(

Avr ye fazla para vremeye gerek yok zaten sony kullanıyorsunuz alın bir dh520 f/P cıhazıdr fazla guclu degıldır ama fıyat ucuz teknolojı tamdır

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Avr ye fazla para vremeye gerek yok zaten sony kullanıyorsunuz alın bir dh520 f/P cıhazıdr fazla guclu degıldır ama fıyat ucuz teknolojı tamdır

Sevgili keyman2 yardımın için teşekkür ederim.Fakat sorun Dunede ya da AVR de değil Bendeki dosyada sanırım.Çünkü başka bir BD iso denedim 24bit/192khz DTS HD MA 5.1 sesi koaksiyal bağlantı ile duydum.Ha tabi muhtemelen benim avr onu 24/96khz e düşürmüştür ama olsun yinede harika bir deneyimdi:) 31 GB BluRay iso.Bu tür şeyleri denedikçe iyiki bu cihazı almışım diyorum.Senin söylediğin dh520 ekonomik bir ürün gerçekten.Fakat benim canavar JBL lerin hakkını veremez gibi geliyor.Şimdilik benim emektar avr ile devam edeceğim galiba:))Tekrar teşekkürler..

• Haklısınız imzanıza dikkatli bakınca ve diger ekipmalara bakınca zaten size her manada zayıf gelecegini fark ettim
  • Yeni yazılım yayınlanmış buyrun link burada.BD Prime Firmvare.Yükledim fakat pek bir değişiklik göremedim.You Tube yine yok bu da ayrı bir konu zaten.Yükleyip farklı bir şey gören sezen var mı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar;

Benim başıma ilginç bir durum geldi, yeni aldığım 2,5 tb. harici hdd yi Dune ye taktığım zaman diski görmesine rağmen bazı klasörlerin içindeki bir çok filmi görmüyor gördüğü filmlerin büyük bir kısmını da oynatmıyor hdd yi bilgisayara takıp denediğim zaman ise hiç bir sorun yok, daha önce 2 tb hdd kullanıyordum ve hiç bir sorun yaşamamıştım, az evvel en son yazılımıda yükledim ama değişen bir şey olmadı benim bu sorunuma bir çare lütfen ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beceriksiz Adam -- 18 Ocak 2012; 21:35:43 >
  • desteklemiyor olabilir 2 tb üstünü..fw açıklamalarını okumak lazım..
  • dune bdprime 3 veya B1 gibi aynı işlemciyi kullanan dune lara ayrı bit torrent programı kurabiliyor musunuz arkadaşlar..
    dahili torrent programı benim dizüstünden daha yavaş çalışıyor.. dizüstünün 800kb ile indirdiğini dune 400 le indiriyor..dizüstünün
    100-300 kb la upload ettiğini, dune 10-50 kb ile gönderiyor..

dune da daha hızlı çalışan ve aynı zamanda hdd deki filmlerim için torrent linki oluşturabileceğim torrent programı var mı?

yoksa bu mp larda sadece torrent indirip sadece indirileni mi gönderebiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 11 Ocak 2012; 12:10:23 >
  • http://www.mpcclub.com/forum/showthread.php?t=26280

Burada değişik yazılımlar var. Ben torrentle ilgilenmedğim için denemedim.
  • tşk ler okuyayım..
    torrent te bende yeni merak konusu oldu..tercihli üye alan sitelerde torrent çok iyi..
    kopma yok, hızlı, dune u zaten stand-by da bırakınca indirip yolluyor sorun olmuyor..
    istersen deneyebilirsin..az önce "www.d e m o n o i d.me" (boşlukları birleştir) sitesi üye alımını sınırlı zaman için açtı..
    yabancı müzik seviyorsanız arşivi çok iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 12 Ocak 2012; 19:37:35 >
  • torrent nedense bana çok itici geliyor. Onun yerine paylaşım siteleri için verilen linkleri tercih ediyorum. Jdownloader'a yükleyince tıkır tıkır geliyor hepsi. Ancak bilgisayarı açık tutmamak adına düşünülebilir belki. Ama dosya paylaşmak sıkıntı oluyor. Paylaşmak istemediğimden değil de, HDD sıkıntısından farklı farklı yerlerde duruyor filmler ve müzikler, hatta bir kısmı DVD lerde. Ayrıntısını pek bilmesemde böyle olunca sanırım pek kredi kazanılmıyor. Yeni başalayanlar için torrent anlatan bir yer var mı?

Verdiğiniz siteye üye oldum biraz önce. En azından Dune üzerinden denemek isterim.
  • file-serve e aboneyiz 3 arkadaş, indiriyoruz hd kaynakları :)
    torrent i de denemek istedim..
    demo-noid in avantajı sizde elinizdeki film vs için torrent link oluşturup upload-download ediyor insanlar sizden
    ve ratio nuz hızla yükseliyor

torr-entday upload yaptırmıyor ratio ykseltmek için onlarca şey inidirip sürekli paylaşmanız gerekiyor..

pc den demo-noid sitesinden indirdiğiniz linki dune hdd e kopyalayın..üzerine gelip basın..torrent devreye girer indirmeye başlar..bitincede
    başkalarına yollayarak ratio nuz yükselir..

burada sorun kendi torr nizi oluşturmak için pc ye ihtyacınız var..dune daki tor prog mı ile yapamıyorsunuz..ratio yükseltmek için
    upload u dizüstünden yapıyorum..download u dune dan..
    ben pc de utorr-ent kullanıyorum..çok iyi..

azure-us kullananlarda var yurtdışında görüyorum benden çekenlerden..sizden upload edenin ip si vb bilgiler görünüyor.

araya - koydum forumun*** kelimelerinden olabilirler diye

mpcluba baktım..linux tabanlı torr programları olduğu için sanırım önce dahili hdd alıp ext le formatladıktan sonra o torr
    programları kurulabilir ve onlarda pc deki utorr gibi mi bakalım..kendi hdd deki dosyalarımın linkini oluşturamıyorsam gerek yok
    uğraşmaya, böyle 2 yoldan idare edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 16 Ocak 2012; 19:54:09 >

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.