Şimdi Ara

DUNE BD PRIME 3.0 İNCELEMESİ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
4
Favori
42.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abiler hepsini bu başlıkta topladım.Burada koydugum resimden 3 tane birden gözükmeye başladı

http://forum.donanimhaber.com/m_47963676/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47963676

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 2 Nisan 2011; 15:36:52 >
  • Benimki storage_uuid vs ile başlayan sekilde.. Yalnız birsey farkettim. Kısayolda dosya ismi farklı. Oysa ben indekslemeden önce film adlarını değiştirmiştim. Ornegin benim film su anda avatar.mkv fakat storage_uuid vs ile başlayan yerde film adı Avatar.2010.Bluray.vs vs vs .mkv gibi görünüyor. İlginc. Yarın tek tek detaylı bakıp cozucem bu işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rccol

Yok aslında bir yere gittiğimiz yok.
    Hatta bu iş yoğunluğunda ki -günde yaklaşım 18-19 saat çalışıyorum - her gün girip bakıyorum.
    Cihazla malesef bu aralar küsüz.
    Zira 18 saat çalışmadan sonra insan uykudan başka bir şey düşünmüyor.

Dolayısı ile yenilik varsa da ne takip etme ne de uygulama fırsatım var.

Ama birazda madalyonun diğer yüzüne bakalım.

Sorulan bu son sorularla ilgili çok defa cevap verildi.
    Lütfen sıkılmadan forumu baştan bir okuyun cevap bulacaksınız.

Siz uzun forumdan sıkılıyorsunuz tamam ama aynı soruyu 3 defa yanıtlayan adam sıkılamazmı arkadaşlar ?

Slm ,

Üstad öncelikle merhabalar . Haklısınız malesef ki bir çok arkadaş topigi okumadan direk soru sormayı yeğliyor ama şahsen kendi adıma bu topigi baştan sona abartmadan en az 4-5 kere okudum .
    Özellikle siz ve değerli bir kaç ustanın bilgi ve paylaşımlarını minnet ve keyifle okudum ve uyguladım .
    Fakat benim şahsi sıkıntım şöyle malum onlarca elektronik alet var evlerimizde dolayısıyla hepsini prfösyonel oloarak kullanmak zamanla veya hiç mumkun olmuyor , Aslen mantıklı baktıgımda ise forumda burada devreye giriyor hepimiz bildigimiz uzmanlaştıgımız konulardaki ürünlere ait topikleri canlı tutsak diger ürünleri ise yönlendirme ile idare edebilecek tecrube ve birikime sahip olsak zaten hiç kimsenin hiçbir sıkıntısı kalmayacak diye düşünüyorum.

mesela sevdiğim bir dostum var @nihat1551 uydu cihazlarında dm800 ve 500s le alakalı sahip çıktıgı 2 topik var inanın hayranım 1-2 yıldır başlık hala güncel ve netice verici

Çok uzadı sanırım emeginiz için ve başlığa emek veren tüm ustalara nezlinizde teşekkürler emeginize saglık.

• @rgokdemir abi yukarıda yöntemi anlattım.Yanlız film adlarını degiştirdiginde dolayı hiçbir film açmaz aynı isim olması lazım yani birebir.Tavsiyem baştan gir tüm filmleri.Ellede düzeltebilirsin fakat tekrar girsen daha az ugraştırır.
  • Arkadaşlar pardon !!!

Arkadaşlar ilk defa cihaza klavye maus bagladım mükemmel olmasa bile çalıştı klavyeyi TR görmedi ama olsun idare ediyorum.
    Sorunum şu nete baglandım istedigim siteye gittim ÖRnk: ezel 61 böl part 1 sectim buraya kadar sorun yok ama sonra tık yok acaba eksik bir programımmı var cıhazda veya konfıgre etmem gereken bır yer ???
    bununla alakalı bir paylaşım oldumu atlamış olabilirmiyim şimdidien tşkler.
  • Arkadaşlar Dune HD Smart D1 almayı planlıyorum. Bu cihazda 3D oynatma ne durumda?

Yani 3d ISO oynatıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wisecolt

Arkadaşlar Dune HD Smart D1 almayı planlıyorum. Bu cihazda 3D oynatma ne durumda?

Yani 3d ISO oynatıyor mu?

o model hakkında özellikle fikrim yok ama genel olarak dune cihazların henüz 3d update si gelmedi yani 3d olan cihazlar bile henüz 3d çalışmıyor .
  • Dostlar Popcornhour C200 e geçerek aranızdan ayrılmış bulunuyorum.
  • yeni yazılımda da 3d desteği gelmemiş sanırım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79
    yeni yazılımda da 3d desteği gelmemiş sanırım??

Ben de göremedim.
  • Arkadaşlar..

2010 Kasım ayı ortalarında aldığım faturalı garantisi devam eden (18 ay daha var) Dune BD Prime 3,0 cihazımı satıyorum.. Bütün kutu içeriği ve kutusu tamdır.. Deneme amaçlı 2-3 defa kullanmışımdır başka kullanılmadı. Fiat olarak 750,00 TL..

İlgilenen arkadaşlar özelden mail atabilirler..
  • SONUNDA, HELE ŞÜKÜR...

artık cümle aleme dune bd prime 3.0 ı alabilirsiniz diyorum. umarım acele bir karar olmamıştır..

dune desteğe verdiğim emeklerin sonucunu aldığıma sevindim. 9 gb lık filmi upload etmiştim onlara, sorunu çözsünler diye..

bugüne kadar hdd den seyrettiğim hiçbir film de sorun yaşamadım zaten ama önceki mesajlarıma bakarsanız cihazda eleştirdiğim tek nokta dvd oynatmada sorunları olduğu idi.. yanılmıyorsam cihaza 8-9 aydır sahibim orjinal 1 blueray, 2 dvd denemiştim(çift katmanlı). bunlardan terminatör salvation ı hiç oynatamıyordu. 2 fw çıktı yine oynatamadı. bu son çıkan fw ile sorun çözülmüş arkadaşlar.. öyle hemen pat diye açmıyor ama fw açıklamasında da denildiği gibi dvd yi tam menülü oynatması geliştirilmiş ve tık tık diyerek dvd yi menülü başlattı, dil ve altyazıları seçtim. play i tıkladım ve güzelce oynattı. amfimde DD yazısınıda görüyorum. tek katmanlı dvd lerde sorun yoktu zaten, daha çok 7-9 gb lık 2 katmanlı orjinal dvd leri oynatamıyordu. şu an için en azından benim elimde olan ve dune u aldığımdan beri oynatamadığı terminatör filmini oynatıyor sorunsuz.

umarım aynı performansı diğer ojinal filmlerde de gösterir..

eğer yeni dvd sürücü yazılımı sizdeki dvd leri oynatmazsa, eski dvd sürücüsüne ayarlardan dönebiliyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 16 Mayıs 2011; 23:32:37 >

• Evet mdmrx , Dune HD bizi hayal kırıklığına uğratmadı.
    Umarım yakında DVBS tunerlerini de çıkarırlar.
  • bugün uygulamalrdan radyolara baktım saolsunlar 100 lerce radyo eklemişler..%80 i çalışıyor..internetten radyo dinlemek de güzel..
    ekranın sağ üstünde otomatik buluyor oturduğunuz şehri ve sıcaklığı yazıyor, yağmurlu vs gösteriyor..
  • Selam arkadaşlar
    Dune cihazımız için yeni bir beta Firmware çıkmış.

Detaylar BURADA.

Hayırlı olsun.

New beta firmware version for Dune HD media players (110511_2007_beta)

News

HDI Dune has released a firmware update which brings a lot of improvements and new functions to all models of Dune HD media players.

The firmware update has version number 110511_2007_beta and beta status.

As always, this firmware update is provided for all generations of Dune HD media players, including both all new models and all outdated/discontinued models (14 different models based on 3 different platforms: Sigma Designs 863x, 864x, and 865x):
    - Dune HD Ultra
    - Dune HD Mini
    - Dune BD Prime
    - Dune HD Center
    - Dune HD Base
    - Dune HD Base 2.0
    - Dune BD Prime 3.0
    - Dune HD Base 3.0
    - Dune HD Max
    - Dune HD Smart H1
    - Dune HD Smart D1
    - Dune HD Smart B1
    - Dune HD Duo
    - Dune HD Lite 53D

The new firmware version includes a completely new graphical interface (with more advanced graphics, animation effects, support for skins, new main menu style, weather widget, many other user interface improvements), support for CUE-sheets, support for MKV-chapters, new improved version of DVD engine, SHOUTCast and RadioTime services (thousands of free Internet radio stations), and many other new features and improvements.

For Dune HD models based on the Sigma Designs 864x and 865x platforms, the new firmware version also includes extended support for controlling the player via USB mouse and keyboard, support for Dune HD Qwerty RF remote, and some other features and improvements.

The firmware update can be downloaded and installed via either the built-in online firmware upgrade function of Dune HD media players, or using the official Dune HD firmware web site:
    http://dune-hd.com/firmware

HDI Dune is also working on other new features and improvements which will be included into next firmware versions. The features which most probably will come with the nearest firmware updates include: “lite” Blu-ray playback mode for BDMV folders and BD ISO files (with full support for Blu-ray playlists, playlist choosing, audiotrack choosing, subtitles choosing, chapters navigation, bookmarks, zoom and other possibilities), FlashLite applications support and web browser also for Dune HD Lite 53D model, additional options for working with HDDs (support for 3TB+ HDDs, GPT, “advanced format”, EXT3/NTFS formatting, updated NTFS driver, etc), migration to the newest Sigma SDK, improved audio player, better integration of FlashLite applications, better integration of the web browser, extended DVB functionality (with EPG and other features), management of bookmarks and “recently played” movies, new Internet video/music services (and also an SDK for the addition of other Internet video/music services and IPTV/VOD applications).

• ellerine sağlık dostum

mükemmel detaylı bir inceleme olmuş

herkes bu kadar uğraşmaz valla

tekrar sağol.
  • Parayı bulsak da şöyle bir HD Max veya Duo alsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

ellerine sağlık dostum

mükemmel detaylı bir inceleme olmuş

herkes bu kadar uğraşmaz valla

tekrar sağol.

Ben teşekkür ederim.
    Aşırı yoğun bir çalışma dönemi ve sık yurtdışı seyehatleri sebebi ile foruma gereken zamanı ayıramıyorum.
    Kusuruma bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.