Şimdi Ara

DUNE BD PRIME 3.0 İNCELEMESİ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
4
Favori
42.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Verdiğiniz siteye üye olduğumu yazmıştım zaten. Ondan sonra denemek için bir dosya indirdim. Bir dosya daha attım ama onda hala tık yok. Daha önce e-donkey, emule vs gibi programlarla P2P kullanmış biri olarak halen paylaşım sitelerinin daha hızlı ve avantajlı olduğunu düşünüyorum. Ancak bazen bir türlü bulamadığınız dosyalar için P2P ler daha avantajlı olabiliyor.
  • Bu tür cihazların torrent performansları her zaman sıkıntı kaynağı olmuştur.
    Ancak Dune HD firması ile bittorrent yetkilileri arasında bu tür sorunların üstesinden gelmek için işbirliği ve ortaklığa gidildi.

http://ca.finance.yahoo.com/news/dune-hd-bittorrent-certify-multi-180000300.html
  • buna sevindim..eğer bu özellikler bizim elimizdeki cihazlarada fw ile gelirse çok iyi olur..
  • Tüm cihazlara gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HWA@zaza

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar;

Benim başıma ilginç bir durum geldi, yeni aldığım 2,5 tb. harici hdd yi Dune ye taktığım zaman diski görmesine rağmen bazı klasörlerin içindeki bir çok filmi görmüyor gördüğü filmlerin büyük bir kısmını da oynatmıyor hdd yi bilgisayara takıp denediğim zaman ise hiç bir sorun yok, daha önce 2 tb hdd kullanıyordum ve hiç bir sorun yaşamamıştım, az evvel en son yazılımıda yükledim ama değişen bir şey olmadı benim bu sorunuma bir çare lütfen ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim...

Arkadaşlar ne yaptıysam sorunumu halledemedim, başka hdd lerde hiç bir sorun yaşamama rağmen 2,5 tb de sorun devam ediyor, bu tarz bir sorun yaşayan var mı veya 2 tb üstü hdd kullanan kimse yok mu, yardımlarınızı bekliyorum, lütfen...

Sayın popcornhour sizin bu cihazı 2 tb üstü hdd ile kullanma şansınız oldu mu, desteklememe gibi bir durum var mı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beceriksiz Adam -- 18 Ocak 2012; 21:37:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: popcornhour

Tüm cihazlara gelecek.

üretici firmaya şunu yazabiliriseniz iyi olur..dune lardaki bittorent e "yeni torrent oluştur" özelliği eklenmeli..
    önemli olan bu..bağlı hdd deki bilgilerimizi paylaşabilmeliyiz..veya dune daki browser çok geliştirilmeli.

dune larda şu anda kullanılan zaten light versiyon bittrorrent(logo bittorrent logosu)..gibi işlem yapıyor..sadece upload ve download..

birde usa da bugünlerde çıkması beklenen bir yasa var..çıkarsa uzunca süre bu iş sekteye uğrar ama onunda yolu bulunur.
    torr programları bu sefer pc ler içinde arama yapar, illa ki yönlendirici bir siteye ihtiyaç yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 19 Ocak 2012; 14:34:45 >
  • Yeni firmware yayınlanmış.Daha inceleyemedim ama linki veriyorum.http://files3.dune-hd.com/firmware/bdprime3/dune_firmware_bdprime3_120202_1544_beta.dff Sizlerde bir bakın bakalım.
  • Arkadaslar,ustalar,

Bu alet neden .txt uzantılı alt yazıları veya notları okumuyor,görmüyor
    bir ayarlama vardır umarım.
    Yardımlar için simdiden tesekkurler.
  • Bildiğim kadarıyla bir ayarlama yok. Ancak txt uzantısını srt (veya sub) yaparsanız sorunsuz görecektir.
  • cevap için tesekkurler vitex usta,ancak sadece uzantıyı degiştirmek yetmiyor
    baska bir işlem daha gerekiyordu aklımda kaldıgı kadarı ile,yani sadece .txt olan uzantıyı
    sub ya da .srt yapınca o dosya srt içerikli olmuyor,işin ilginci ben popcorn hour,egreat ve de
    c200 de kullandım o cihazlar allahı var txt uzantılı dosyalarıda resim gibi acıyordu.
  • Sayın atobelli, txt uzantısı olsa da çoğu dosya srt uzantılı dosya ile aynı içeriğe sahip oluyor. Denemediyseniz önce bir deneyin bence. Ancak yine olmuyorsa subtitle workshop ile basitçe format değişikliği yapabilirsiniz, bir dakikanızı bile almaz.
  • Tabi bu söylediklerim yalnızca altyazı dosyaları için ve filmle birlikte kullanım için geçerli, yoksa txt dosyasını doğrudan açmıyor. Şimdilik bunun bir yolu yok bildiğim kadarıyla.
  • Cevap ve ilgi için tekrar teşekkur ederim.
    Evet denemek gerekiyor,deneyecegim.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.