Şimdi Ara

DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
38
Favori
162.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pharmacist

quote:

Orijinalden alıntı: adoni

Arkadaşlar 3d iso veya bdmv şeklinde dosyalarda harici altyazıları nasıl yerleştiriyoruz ?
    Bende 3-5 tane 3d bluray var ama tr altyazı yok,dosya adı ve hangi dizine gelecek acaba?

Aynı klasörde olmak kaydıyla, uzantısı hariç aynı adlı olmalıdır...

Gibi....

Hocam isolarda bu ise yaradı teşekkür ederim ama bdmw tarzı filmlerde nasıl olacak ?
    Biliyorsunuz onda certificate , stream tarzı dosyalar var . Onlarda nereye nasıl yerleştireceğim harici altyazilari?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar 3d iso veya bdmv şeklinde dosyalarda harici altyazıları nasıl yerleştiriyoruz ?
    Bende 3-5 tane 3d bluray var ama tr altyazı yok,dosya adı ve hangi dizine gelecek acaba?

Gibi....

Hocam isolarda bu ise yaradı teşekkür ederim ama bdmw tarzı filmlerde nasıl olacak ?
    Biliyorsunuz onda certificate , stream tarzı dosyalar var . Onlarda nereye nasıl yerleştireceğim harici altyazilari?

Stream klasöründe en yüksek boyutlu dosya ne ise onun adı ile aynı yapacaksınız

• quote:

kendim denemedim, ama ana klasör ismiyle aynı isim vermeyi deneyin, belki olacaktır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 27 Şubat 2013; 13:11:09 >
  • quote:

quote:

quote:

Gibi....

Denemek lazım... kesin olan stream klasörünün içine attığın, ama ben film adı ile aynı olacak biliyorum.... deneyerek bulursunuz, korkmayın denemekten bişey olmaz...

• quote:

bir de şöyle bir çözüm buldum, deneyin isterseniz

quote:

Locate where you have the file index.bdmv, then take your *.srt file and copy to the same place and then rename it to index.smi thats it
  • 303d sini satmak isteyen varsa pm atabilir beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

303d sini satmak isteyen varsa pm atabilir beyler

Zor bulursun gibime geliyor, kalmamış mı Sancakta?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

303d sini satmak isteyen varsa pm atabilir beyler

Zor bulursun gibime geliyor, kalmamış mı Sancakta?

399'dan

• Bu arada bu sistem disk muhabbetine katılan bütün arkadaşlar base 3d sahibi değil mi? Çünkü 303d'de dahili flash takma yeri içerde var, sizi yanıltmış olmayalım yani. :)
  • 303D nasıl torrent kuruluyor ve Dns ayarlarını nasıl değiştiririz.
  • Dune HD 303D alan arkadaşlar, İso, m2ts ve mkv uzantılı flimlerde DTS HDMA ve Dolby TruHD sesler de sorun yaşayan var mı?
  • Biraz youtube dan derleme yaptım,kasmazsa ilk mesaja taşınabilir...

• quote:

@rccol, Avatar 3D.iso , Avengers 3D.iso ve Transformers 3D.iso da 10 bit olarak ayarladıktan sonra hiç takılma olmaksızın görüntü aldım...

Hocam ;
    3d izlerkenmi , 2d izlerkenmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Biraz youtube dan derleme yaptım,kasmazsa ilk mesaja taşınabilir...

Taşıdım üstad.
  • quote:

@rccol, Avatar 3D.iso , Avengers 3D.iso ve Transformers 3D.iso da 10 bit olarak ayarladıktan sonra hiç takılma olmaksızın görüntü aldım...

Hocam merhaba
    3D oynatırkenmi , 2D oynatırkenmi?

Bahsettiğin iso ları 2d oynatırken 12bit bile seçsem sıkıntı olmuyor.
    Ama 3D oynatmak istersem mavi ekran görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaslan65

Dune HD 303D alan arkadaşlar, İso, m2ts ve mkv uzantılı flimlerde DTS HDMA ve Dolby TruHD sesler de sorun yaşayan var mı?

Akşam test edip bildireyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Bu arada bu sistem disk muhabbetine katılan bütün arkadaşlar base 3d sahibi değil mi? Çünkü 303d'de dahili flash takma yeri içerde var, sizi yanıltmış olmayalım yani. :)

Üstad ben sd diski yan tarafa takıp sistem diski yaptım.
    İçeriye takmak zorunlu değil sanırım. Usb den bile taksanız sistem diski yapabilirsiniz.
    Yanlışmı?
  • Doğru, ama hazır dahili bölüm varken ben haricileri kalıcı olarak işgal etmek istemezdim mesela :) Ama base sahibi olarak mecburum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rccol

quote:

Hocam merhaba
    3D oynatırkenmi , 2D oynatırkenmi?

Bahsettiğin iso ları 2d oynatırken 12bit bile seçsem sıkıntı olmuyor.
    Ama 3D oynatmak istersem mavi ekran görüyorum.

3D izlerken...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaDIS ile ilgili yaptığım denemelerde,

yaDIS klasörü dahili HDD üzerinde iken NAS' üzerinde yer alan filmleri başlatamadım. Mutlaka kaynak üzerinden bağlanmak gerekti. yaDIS klasörünü NAS içine koyduğum zaman filmler başladı ancak bu seferde yaDIS eskisi gibi hızlı değil daha ağır açılıyor.

yaDIS klasörü dahili HDD de iken filmlerin nasıl çalıştırılaacağını konusunda bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.