Şimdi Ara

Dünya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır duyduklarım . gördüklerim gerçekten bugün acayip moralimi bozdu çok küfrettim dünya ya bugün. Sorun şu ki insanlar ne kadar farklı sakız olmuş herkesin dilinde sevgi. Bu kelime bu kadar ne zaman basite indirgendi ne zaman bu kadar anlamsız oldu ki. Mesela bazı arkadaşlarım var birlikte oldukları insanlar hakkında atıp tutuyorlar her şeyden önce ona saygın sevgin yok kendine olsun biraz da olsa ama yok. Bu atıp tutmalarda mesela ; sevmiyorum ama öylesine çıkıyorum kopamıyorum da yada sırf kullanmak için ! Sonuçta her ilişki de elbet biraz daha fazla seven vardır ama bu kadar uçurum nasıl olur karşısında ki insanın yerine hiç mi koymuyorlar hiç mi empati yapmıyorlar ve rol olayına özellikle acayip sinir oluyorum mesaj değil mi nasıl olsa yalan söylemek o kadar kolay olmuş ki çıkarlar uğruna ya da hiç yoktan yere seviyorum ölüyorum bitiyorum ! En acayibime gidense 40 yıllık evli bir çift de bile mesela hiç çıkar olmasa bile yani karı-koca aynı her anlamda aynı seviyeye sahip olsalar bile 5 yıl sevip geri kalan 35 yıl sadece evli olmak için sevmedikleri halde birlikteler ama laf ne kadar seviyorsun a gelince çok seviyormuş. 35 yıl be dile kolay nasıl rol yapıp karşısındakine bu durumu hiç çaktırmadan , belli etmeden saklaya biliyorlar. Bunlar sadece içimde gelenlerdi yazmak istedim. Umarım anlata bilmişimdir. Okuyanlara teşekkürler. Üzülme sebebim ise bu sevmeyenlerin sevmedikleri insanların yerine koydum kendimi ne kadar acı.

• biri özet geçsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

biri özet geçsin

1 ini sevdiğin halde arkasinda konuşmak falan 2 yüzluluk dedikodu falan kisaca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı. İnsanların neden böyle olduğu hakkında bir fikri olan var mı çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasann98

quote:

biri özet geçsin

1 ini sevdiğin halde arkasinda konuşmak falan 2 yüzluluk dedikodu falan kisaca.

Sevdiği halde değil sevmiyor işte karşısında kine yalan söylüyor , rol yapıyor.
  • quote:

biri özet geçsin

Sahte sevgiye isyan etmiş.Sevgi kavramı falan.
    Evli çift 5 yıl sever 35 yıl devam ettirir gibi gibi.
  • gala2626 ,purone teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.