Şimdi Ara

Düz Liseden Üniversite(SAYISAL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Düz lisedeyim 10.sınıf sayısal bölümündeyim. Seneye 11 olucam, üniversitede iyi bir derece yapmak istiyorum kendime güveniyorum kazanamama korkum yok ancak calısma düzenini oturtmam gerek 2 sene içinde . Bu 2 yılda matematik dersini iyi anladım fizik dersini seviyorum fakat 10.sınıfta fizik hocam yuzunden biraz zorlandım . Sizce bu gelecek 2 yılda daha çok mu asılmam gerek ? Veya bu yaz 9.sınıf matematigine baslasam mı ?
    Konu hakkında görüşlerinizi duymak isterim.
    Şimdiden Teşekkürler.

• arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım :)
  • Bende düz lisedeyim haftaya sınava gireceğim şuan dershanede birinciyim. Okuduğun lise önemli değil şimdiden çok çalışman lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki kacıncı sınıfta agırlık verdın derslere 11 de mi ?
  • 11 bitince başladım keşke 11 in başında başlasaydım diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman benim için çok geç degil :)
  • 11.sınıf fizk bence zor ama bence sence ne olur bilemem ? bende ygs-lys hazrlığı yapmaya çalışıyorum ygs bana göre kolay salladığım denemede bile 246 almışım ama lys gerçekten çok zor bi artısı üniversite sınavına tmden çok çok sayısal dan az girenler var bu da senin tercih sayısnın tercih ettiğin üniversitenin kontejan durumu olasılığını çok yüksek dediğim gibi 11 'de ilk dönem ygs yi bitir 2.dönem lysye başla bne ilk dönem ygs yi fazla önem semem rağmen barajın üstünde alıyodum hep ama 2.dönem işin gerçeği fazla lys' ye çalışmadım bu normal derslerimede yansıdı ilk döenmden biraz koptum gibi şimdi karneleri alınca ayın 17 sinde işe gireceğim ve 2 ay çalışacağım işten çıkıp 1 hafta tatil yapacağım adam akıllı ve sonra dersanenin birine yazılıp üniversite hazırlık öğrencisi metoduna girmem lazım ...

• Anladım teşekkürler :)
    işi sıkı tutmak lazım yanı :)
  • aynen öyle ama büyük ihtimalle 11.sınıfa başaldığın zaman ister istemez seneye yaparım duygusuna kapılırsın buna sakın düşme :D şimdi çalışmak biraz sıkıcı bile gelebilir ama bu 2 sene hayattan kendini soğut 2 sene sonunda kazanan bizler oluruz...
  • ben bu yazdan itibaren baslamayı dusunuyorum artık ne kadar çalısabılırsem 3 ayda çalısıcam . Sence 9.sınıf matematigini tekrar yapsam iyi olur mu ayrıca ygs ve lys'ye yönelik denemelere baslasam ?
  • lys'yi bilmem ama ygs denemelerine ilk önce başla sonrada ygs yi çerez haline getir
  • Pekala . Teşekkürler,
    Şimdiden Başarılar :)
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.