Şimdi Ara

e5300 Overclock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi ben bu işlemciye 3.12 ghz'ye çıkardım.Voltaj vermedim ramleride 2.66 değilde 4.00 yaptım voltaj falan vermedim.Soğutucuda stock sorun olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: KerekMikailv3

Şimdi ben bu işlemciye 3.12 ghz'ye çıkardım.Voltaj vermedim ramleride 2.66 değilde 4.00 yaptım voltaj falan vermedim.Soğutucuda stock sorun olur mu?

1 saat prime 95 yap sıcaklıklar 80 i geçmesse mavi ekran vermesse stabildir verirse voltaj ver tekrar yap
  • Tamam hocam da 80 derece fazla değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YäV HεHε -- 24 Haziran 2013; 1:48:35 >
  • Bende denemiştim aynı işlemciyi 3.12 ye çıkardım voltajsız stabil olmadı:) bir oyun deneyeyim dedim ondada adamlar öyle hızlı ilerliyordu ki sanki 2x hızla film seyreder gibi merakla takip ediyorum bu konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KerekMikailv3

Tamam hocam da 80 derece fazla değil mi?

sizin işlemciniz için en yüksek değer 75 sanırım baktım şimdi 70 dereceye kadar problem yok 70i geçrese soğutucu yetersiz kalıyordur
  • Hayırlı olsun...

Dualcore lar OC ye karşı çok iyi tepki veriyor ben de 3.0 dan 3.6 ya çekmiştim. 10 fps arttı gibi gelmişti:)))

Oyun bf3 multi
  • Bende e5200 var 80 de yanmıyo . Stabil bir oc içinse bende prime95 65 dereceyi geçmemeli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.