Şimdi Ara

EA 6. Boğaziçi Ekonomi Soru Cevap TYT 115.5 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
26
Favori
7.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

@rampapam33
    Yeni aklıma geldi geçen sene 2018 tyt yi ben de böyle sona saklıyordum sınavdan önce çözücem diye sonra kitapçıda bitmiş kitapçık hali, okulda da kağıt sıkıntısı vardı o dönem ordan da çıkaramadım velhasıl sınava 2018i çözmeden girdim bir şey kaybettirmediğini düşünüyorum. Yani özel, çok iyi hazırlayan, kesinlikle çözülmesi gereken bir deneme yok olsa bile çok bir şey değiştirmez maksat deneme olsun ne olursa olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saddlemaker64 -- 25 Nisan 2020; 15:9:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seri denemelere kaç ay kala başlamıştın
  • saddlemaker64 kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam ben de ayni fikirdeyim bulabildigim her seyi cozuyorum dediginiz gibi istedigi kadar kotu olsun %1lik katkısı bile olsa worth

• üçüncükezsınavagireceğim Ü kullanıcısına yanıt
    Hatırlamıyorum ama ayt mat denemelerini kasımdan beri çözüyordum galiba. Zaten okul her hafta tyt ayt yapıyordu o yüzden bir süre kendim almaya gerek olmadı. Mart gibi tamamen denemeye geçmiş olabilirim ama dediğim gibi pek hatırlamıyorum.

• tyt Türkçe ve matematik için en az kaç deneme seti çözülmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bouninboun -- 25 Nisan 2020; 16:28:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam acaba tyt matematik icin oneriniz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bouninboun

tyt Türkçe ve matematik için en az kaç deneme seti çözülmeli
    İdeal cevap sınava kadar ne kadar çözebilirseniz. Diğer derslerle eşit oranda emek ayırdığınızı varsayarak hatta en kötü derse en fazla zamanı ayırmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TURAN.t

Hocam acaba tyt matematik icin oneriniz var mı
    Hocam ne beklediğini bilmiyorum çok geniş bir soru ve genel olarak konularda anlatılıyor nasıl çalışman gerektiğin. Hap bilgi: bir sb bittiyse deneme yardır. Zor sorulara zaman harca kendin çözmeye çalış.

• Ben 11e gidiyorum.Bana önerdiğin bir şey var mi ?Ders çalışma hakkında-sayısalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RİZELİİİ53

Ben 11e gidiyorum.Bana önerdiğin bir şey var mi ?Ders çalışma hakkında-sayısalım
    Konularımı okuduysan ekstra bir şey yok hocam.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.