Şimdi Ara

EA FC 25 [PC ANA KONU] (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
924
Cevap
42
Favori
36.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet
  • Smoch kullanıcısına yanıt

Eyvallah çok teşekkür ediyorum kıymetli hocam

• arkadaşlar merhaba. bilgisayarda dualsense kullanıyorum. titreşim problemi var. ilk oynadığımda çalışıyordu şimdi çalışmıyor. oyun steam değil ea play den alınma. düzeltilebilir bir sorun ise yardımlarınızı rica ederim.

• symbiote kullanıcısına yanıt

Benzer bir sorun Xbox kolları için de var. Bununla ilgili bir bilgilendirme mesajı yayınlamışlardı oyunun açılışında, o mesajdaki yönergeleri bir deneyin.

• tjrr kullanıcısına yanıt

bilgilendirme mesajını bulamadım. link var ise özelden atabilir misiniz rica etsem ?

• Son güncellemeyi yaptıysanız oyunun giriş ekranında sizi karşılaması lazım. EA'in bir duyurusuydu. Link bulabilir miyim; pek sanmıyorum...

Edit: Şöyle bir şey buldum: Solved: ps4 controller issues on PC - Page 6 - Answer HQ (ea.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tjrr -- 30 Eylül 2024; 19:42:48 >
  • Pc icin en ucuz oyun nereden temin edebilriim?

Ayrıca su sistem oyunu kaldırır mı?

EA FC 25 [PC ANA KONU]
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Benim külüstür RTX 3060'li laptop bile kaldırıyorsa; bu sistem hayli hayli kaldırır hocam.  Belki ilerisi için RAM'i 32'li yapmanız akıllıca olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Kıymetli arkadaşlarım selamünaleyküm hayırlı günler forumda beni bilen bilir aranızda tanıyanlar muhabbetimiz olanlar olmuştur illaki benim sizden bir ricam var oyun indirime girene kadar şu anda satın almayı düşünmüyorum da bilgisayar üzerinden satın alıp oynayan arkadaşlardan denemem amaçlı hesabının bilgilerini benimle paylaşmak isteyen olur mu hatta şöyle de yapabiliriz benim çok değişken geniş zamanım oluyor özellikle geceleri isterseniz sizin hesabınızda herhangi bir paketinizi açmadan herhangi bir oyuncumuzla müdahale etmeden mevcut kadromuzla UT modda İlerlebildiğim kadar da ilerlemeye çalışırım eğer online moda dokunmamı istemezseniz hiç sıkıntı değil sadece belli bir süre online modunu deneyimlemek isterim acaba çok mu şey kaçırdım yoksa indirimi bekliyimlemek için iyi mi yapmışım diye denemek istiyorum açıkçası şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

Bilgi ve teşekkür amaçlı mesajdır

alıntı yaptığım mesajımda , Gün içinde Bir ricada bulunmuştum siz kıymetli arkadaşlardan

Ricamı karşılıksız bırakmayıp da bana güvenip Fc 25 i Oynayıp tecrübe etmem konusunda yardımcı olan @first9 hocama sizlerinde huzurunda çok teşekkür ediyorum kendisine çok minnettarım, kendisi benim işimi kolaylaştırırdığı gibi ALLAH celle celalühu da bu kıymetli hocamızın dünya ve ahiret işlerini kolaylaştırsın ne hayırlı duası varsa kabul eylesin

Ben de kendisinin bana olan güvenini suistimal etmeyeceğim inşaALLAH

Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed Sallallahu aleyhi vesellem’in şu hadisi şerifine bağlı şekilde olacağım inşaALLAH : “Müslüman, diğer Müslümanların elinden ve dilinden güvende olduğu kimsedir.

💕🤲🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 30 Eylül 2024; 21:5:6 >

• indirimi bekliyorum

EA FC 25 [PC ANA KONU]
  • tjrr kullanıcısına yanıt

Külüstür rtx 3060 mı  Bendede rtx 3060 lı laptop varda , hocam okadar da eskimedi be hala gideri var  

• Pro clubs ekibi olan varsa pm atabilir mi? Main cm ama kale ve stoper harici her mevkide oynarım

• tolga.cn kullanıcısına yanıt

Teknoloji hızlı ilerliyor hocam. Alalı iki sene oldu ve hafiften külüstürlüğe doğru yol aldığını hissediyorum her yeni çıkan oyunda. EA FC 25 [PC ANA KONU] 

• Arkadaşlar oyunu ucuza almanın bir yontemi var mı? Şuan en uygun nerede
  • ownerplus kullanıcısına yanıt

EA Play Pro aboneliği ile olabilir.

Aylık abone olup oynayıp devam edebilirsiniz.

Ya da mesela EA uygulamasında bölgenizi Mısır olarak değiştirip, VPN ile Mısır üzerinden 1 yıllık Pro üyeliğini 1000 küsür TL gibi bir fiyata alabilirsiniz.

Ancak bir ihtimale de olsa bazen durumu fark edip EA hesapları bloklayabiliyormuş.

Zamanında Ukrayna üzerinden alıp uzun süre kullanmıştım, geçenlerde de Mısır üzerinden aldım, şimdilik bir sorun yok.

• Korgeneral kullanıcısına yanıt

fc 24 de de yorumlari iyi degildi fifa hic bir zaman sorunsuz oyun cikarmadi cikarmyacak cunku umurlarinda degil karsilasinda rakipleri yok tek oyun sirketi olduklari icin konamiyi saymiyorum sirketden o adamlar pes etmis artik oyun cikariyorlar oynayan oynasin oynamayan oynamasin kafasindalar oyunu elestiriyoruz ea ye kufur ediyoruz ama yuzsuz yuzsuz gidip oyunu on siparis ile aliyoruz her sene ayni yok ben oyunu almayacam bu sene oynamaycam he he tipis tipis aliyoruz konsolu gectim bu pc platformu ea nin umrunda degil pc ye oyunu cikarmasalarda olur konsol tarafi yetiyor bu adamlara o yuzden pc surumu daha cok sorunlu cikiyor pc ye 4070 ekran karti ile oynuyorum sanki bana fps oynuymus gibi kasiyor kapaniyor vs vs o yuzden bu oyun alip oynanmaz ozellikle pc de hic oynancak bir oyun degil bu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 1 Ekim 2024; 11:40:33 >
  • Sonunda gamepad sorununu düzeltmişler.

• BéTo kullanıcısına yanıt
    Hocam ea play pro ile oynarlen steam üzerinden aktif etmek gerekiyor, steame bağlı kalmadan dualsensi kulkanmanın bir yolu varmıdır
  • Ormanci kullanıcısına yanıt

Mısır üzerinden 1000 TL’ye yıllık play pro alınıyor ise çok iyi. Nasıl yapılır? Bir rehber vs. mevcut mu?

• hsyn911 H kullanıcısına yanıt

Edit: 1.396 TL çekmiş. 39 Euro mu ne diye bir yerel fiyatlandırması var.

(Mal EA Mısır'a bile yerel fiyatlandırma yaparken Türkiye'ye TL'yi de bozdu, yerel fiyatlandırmayı da kesti, Steam gibi ekonomiyi falan bahane edip, Steam satışları deli gibi düştü, EA'da da böyle yapıyoruz ne yapalım, sanki bu ülkelerin ekonomisi daha iyi pazarı bizden daha geniş de...)

İşte biraz bahsettiğim gibi, bu işleri az buçuk biliyorsanız yaparsınız.

1. Hesabın ban yemesi ihtimaline karşı, Gamepass vs ile kullanmadığınız bir hesap olması daha iyi olur, ben riski göze alıp GP ile birlikte olan hesabıma aldım.

2. Önce EA uygulamasında ayarlarınıza girip bölge-ülkenizi Mısır yapın (Change Country / Region)

3. Sonrasında bir VPN uygulaması ile Mısır üzerinden bağlanıp, bir tarayıcıda EA Egypt falan diye Google'da arama yapıp çıkan sayfaya gidin. Eğer doğru sayfa olursa zaten Arapça açılıyor..

4. Sayfa üzerinde "Join" düğmeleri kırmızı şekilde her yerde çıkıyor zaten, sayfayı çeviri yapmanıza falan gerek yok. Bunlardan birine basın.

5. Üyelik sistemi soracak, EA Play / EA Play Pro şeklinde. Pro'ya basıp devam ediyorsunuz.

6. Burada bir durum var, sayfada önce fiyatlar Mısır Lirası üzerinden görüntüleniyor, bazen Euro'ya geçip 110 küsür Euro olarak gösterebiliyor. Bu noktada çerezleri silip, tarayıcıyı kapatıp tekrar açın, tekrar sayfaya girin. Mısır lirası üzerinden görüntülendiğinde 1800 asdfnhgaşlofsdga şeklinde Arapça görünecek... Bu şekilde olduğunda ödemeye geçmek üzere devam edin. Sayfanın sol kanadından yine fiyatlar görüntülenerek, kayan sekme şeklinde bölüm açılacak. O bölümde de Mısır Lirası şeklinde görüntülenirse devam edin ve oradan alın... Zaten gerisi kart bilgisi vesaire girişi.

Bu noktada bende bir türlü düzelmedi, görüntülenen fiyat Euro'ya geçti ve karttan da Euro almaya çalıştı. Ben de iptal edip EA Masaüstü uygulamasına geri döndüm.

Yabancı forumlarda falan bu şekilde alabildiklerini söylemişler, siz de alabilirseniz ne ala, bende olmadı.

Bu durumda sizde de olmazsa; 3.adımdan sonrasını tarayıcıda değil, bilgisayarınızdaki EA uygulaması üzerinde yapın. Pro'ya yükseltmek istediğiniz hesap ile giriş yapmış olmanız gerekiyor bu arada tabi.

4. Ödeme yöntemi olarak da kartınızı hesap ayarlarından "ödeme" kısmına eklemeniz gerekiyor (Türk kartları kabul ediyor sanırım, bende halihazırda kullandığım Bonus kartı kabul etti).

5. Uygulamanın ana sayfasındaki "Pro yap, yükselt" vesaire gibi olan bölümlerden birine tıklayın, ya da ayarlarda hesap bilgilerinizle ilgili yerde de olabilir bu, şimdi önümde olmadığı için bakamıyorum.

6. Bu noktada Pro yükseltmeyi seçtiğinizde yine Mısır Lirası üzerinden fiyat görüntüleniyorsa, "yükselt/satın al"a tıklayın, o aşamada da Mısır Lirası görüntülenecek. Dediğim gibi 1.800 bilmemne diye Arapça yazıyor. Euro'ya dönerse satın almayın.

Bende bu aşamada Mısır Lirası şeklinde görüntülenmeye devam etti, ben de gidip direkt satın aldım.

Kart ekstresinde de kontrol ettim, 1300 küsür TL gibi bir şey çekti yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 1 Ekim 2024; 17:25:12 >

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.