Şimdi Ara

EA FC 25 [PC ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
924
Cevap
42
Favori
36.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece çevrim dışı tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki; sonradan saçma sapan güncellemelerle bozmazlarsa; bu oyun olmuş. Yapay zekâyı büyük ölçüde yenilemişler. Rakip takım ezbere ataklar yapmıyor, aynı şekilde, sizin de ezbere atak yapmanızı engelliyor. 24'te oyun sırasında menüye girmek istediğimizde bile takılıyordu oyun. Şimdi ne menüye girerken ne de ara sahnelerde takılma yok. Dediğim gibi; umarım şu anki dengeyi bozmazlar, sonradan gelecek güncellemelerle...

Edit: Eklemeyi unutmuşum; Dünya Klası zorluğunda oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tjrr -- 29 Eylül 2024; 1:20:20 >
  • kol ile oynayan arkadaşlarda aynı sorun var mı ?

hızlı değişiklik için rt tuşu çalışmıyor bende.

• heavy86 H kullanıcısına yanıt

Kulübeden oyuncu değiştirme mi; oyun oynanırken oyuncudan oyuncuya hızlı geçme tuşu mu? İlkini soruyorsanız öyle bir özellik varsa hiç kullanmadım. İkincisi ise; bende bir sorun yok. Xbox One Controller ile oynuyorum.

• oyun oynarken hızlı değiştirme, xbox series x konsolumun kolunu kullanıyorum, fc24'de bu sorun yoktu, araştıracağım bakalım nasıl çözülebilir.

• Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

Peki menajer modu için?

• ExMilitary kullanıcısına yanıt

oynamadım ama geri getirdiler diye duydum

• heavy86 H kullanıcısına yanıt

logitech f310 kol ile aynı sorunu yaşıyorum rt çıkınca sağda çalışmıyor diğer hızlı taktiksel ayarlar çalışıyor ama

• EA FC 25 [PC ANA KONU] EA FC 25 [PC ANA KONU]

Şekildeki görüntülere göre oyunun standart sürümü satın alınmış gözüküyor doğru dimi ? Başkasının kartı ile çektim. Bide oyunu açtığımda hata veriyor ama tamama tıklayınca oyun açılıyor sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Oyunda dualsense haptic titreşim ve adaptive trigger desteği var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 29 Eylül 2024; 13:18:4 >
  • total1903 kullanıcısına yanıt

evet bir sıkıntı yok

+ driver hiç güncellememişsiniz

https://tr.download.nvidia.com/Windows/561.09/561.09-notebook-win10-win11-64bit-international-dch-whql.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan445 -- 29 Eylül 2024; 13:53:42 >
  • İngilizce çevirinden öğrendim. Ekran kartı driver indirip yükleyince o hatayı vermedi.

Oynanış FC 24'den çok farklı. Öyle topu alıp götüremiyorsun. Sabırla pas yaparak ilerlemek gerekiyor. FC 24'e göre daha iyi savunma yapılabiliyor. Tabi klavyede oynayan biri olarak yazıyorum.

Bide menü değişmiş. Keşke taktik ekranı aynı kalsaydı. Yeni taktik ekranı FM'i andırıyor. Çok detaya inilmiş.

• Selamlar, fc 25 kadro ayarlarken 24 de yapabildiğimiz gibi diziliş değiştirmeden kare ile istediğimiz oyuncuyu sağ sola götüremiyorum yani mesela sol kanatta ki adamı bek e kadar getirip pozisyonu ora olsun diyemiyorum birde örneğin orta sahada bir oyuncu mo oynuyor onu mdo veya moo pozisyon olarak ayarlayamıyorum çözümü bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ea play pro yu 1382 tl den yenilemek isteyen dm atsın

• 70 dolar verip oyun oynayamıyoruz. Tam komedi. Steam girdisini devre dışı bıraktığımda kolu görmüyor. Etkinleştirdiğimde kolu klavye olarak görüyor (kol ds4). Xbox kolunu da yön tuşları her şey karman çorman görüyor. Şaka gibi. Geçen sene de buna yakın sorunları vardı bunların…

• breakaleg kullanıcısına yanıt
    Bunu yapamadığımız gibi oyunun kendi dizilişlerinde oyuncular çok geniş alana yayılıyor. Oyunda bunu hissediyorsun. FC 24'de beki yanındaki stopere çok yakın tutardım bu özellik sayesinde. Oyuncuları taktik ekranında çekmeyi bende bulamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    Gs konusuna gelmiyorsun artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • klavye ile online oynayan var mı?

• josrdr kullanıcısına yanıt

Özledin mi

• BéTo kullanıcısına yanıt
    Hiç dinmedi ki

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.