Şimdi Ara

EA FC 25 [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
921
Cevap
41
Favori
36.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah seni kahretmesin EA 🤦🏻‍♂️ Senelik 4000 TL ye çıkınca 10 15 gün önce aklımdayken unutmadan aboneliği iptal et dedim. Yalnız ben onu derken de 129$ olarak gözüküyordu bende. Bugün girdim tekrar aktive ettim ama 129 $ olarak çekecektir yine muhtemelen.

Eskisi gibi Ukrayna üzerinden alınmıyor mu artık? Az önce baktım 2770 Grivna senelik. 2250 TL gibi birşey. Deneyen oldu mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanSRC -- 3 Ağustos 2024; 21:51:7 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fc 25 beta yı oynayan birine kısaca net bir şekilde fc 24 ten farklı bir oyun hissi veriyor mu diye sordum.net cevap veremedi.sponsorluğuda var fc ile.yani aynısı demek ki.şaşırtın bir kere de ya

• ulaaaa kullanıcısına yanıt

PC'ye yine kronik optimizasyon sorunuyla gelecek o zaman.

Sorduğunuz insanda sıkıntı var ozaman oyunda büyük değişim gözüküyor videolar da rush modu bile yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rush felan benim için traş. Ben oynanışta temel de farklılık görmezsem oyun aynısıdır. Zaten aynısı olmasına değil farklı olmasına şaşırırız.adam kart diyor ya sanki.fut olayı bozdu yemişim kartınızı kumar oyunu oldu resmen fut yüzünden futçular yüzünden yenilik lafta kalıyor. Heriflerin beklediği yeniliğin futbolla ilgisi yok ki

Şuan da tutmuş iyi giden sorunsuz oyun motorunu değiştirmek intihar olur satış rakamları belli oyunun rekor kırıyor neden iyi giden bişeyi bozsunlar ki ? Pes yıllarca her sene motor değişti firma mobil oyuna gitti ticarette iyi giden ürün değişmez coca cola yenilik olsun diye tadını mı değiştiriyor

• Oyun motorunu değiştirsinler demedim ki hiçbir zaman.oyuncular acayip koşmasın acayip ani hareketler yapmasın nba 2k gibi daha doğal saha içi olsun yeter.bunu yapacak bir motor zaten ama beyefendiler fut sayesinde alacağını aldığı için zahmet etmiyorlar. Bu işi 2k bozar inşallah

hocam acayip koşu hareketleri sebebi fut yüzünden bende fut oynuyorum futta mantık en hızlı oyuncuyu satın al ve uçarak gol at oyun mantığı bu

• Ama bir umudum var.sanki fc 25 ile simülasyon arayan offline oyuncuları da düşünmüşler. Bu konuda hiç yorum görmesem de ben umutluyum. Formaları en esneğe simülasyon modunu rüzgar modunu dinamik havayı bir de ray tracing i açıp deneyeceğim bunlarla hala fc 24 hissi verirse bu ea den bir halt olmaz

hocam en iyi fifa 2010-2012 dönemiydi ozamanlar ufaktım ps3 alacak param yoktu en güzel fifa dönemi ozamandı fifa 2013te almıştım konsolu çöptü 2013 2013ten sonra simülasyon işi bitti 2kfifa seneye gelecek diyolar 2026 ufl tam senlik bak

• Ufl çok toy ve online mantığıyla yapılıyor.2k tam benlik olabilir ama nba 2k 25 aldım .belki fc oynatmaz bile pc ye de yeni nesil geliyor. Gerçekten gerçek maç hissi verecek tek spor oyunu olacak eminim bundan

• OzanSRC kullanıcısına yanıt

Hindistan VPN ile deneyebilirsin

• Pc beta kodu için maili güncellemesini yaptım.oyunu önsipariş vermek gibi bir şartı var mıydı?

• EA FC 25 [PC ANA KONU] EA FC 25 [PC ANA KONU] EA FC 25 [PC ANA KONU] 

• Ultimate team tanıtımı;

EA SPORTS FCyoutube
    EA SPORTS FC 25 | Official Ultimate Team Deep Dive
    https://www.youtube.com/watch?si=IXywcZhWNz-kJVVl&v=GcGJ4fe0iNk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 6 Ağustos 2024; 12:48:43 >

Nereden talep edebiliyoruz beta kodunu.

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Ben ea destop kullanıyorum pc de. Ordan sitesine girip mail seçenekleri gibi bir şey var ona tıklayıp ordaki mail almak istiyorumu tik yapıp sonra altta tüm oyunları tik yaptım güncelle dedim maili kontrol ediyorum ama henüz bir şey yok. Eğer oyunu ultimate edition önsipariş vermek zorundaysak zaten boşuna bekliyorum.onu araştırıyorum beta kodu için ultimate edition önsipariş şartı var mı bir araştıralım birlikte

Olur tabi, bir bilgiye ulaşırsam bende yazarım buradan.

• Meta olmasada iyi bir takım ile UT Div2 de FC 24'ü sonlandırdık.

FC 25'i bekleyelim artık.

EA FC 25 [PC ANA KONU]
  • şu forma sallanmalarındaki artış bile çok iyi katkısı olmuş ben fc 25 i çok sevdim arkadaşlar.animasyonlar da da çok değişiklik olmuş.
    Thomas Kielyyoutube
    EA SPORTS FC 25 BETA GREAT GAME PLAY!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=YvJV54XQpqY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulaaaa -- 7 Ağustos 2024; 2:6:28 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.