Şimdi Ara

EA FC 25 [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
922
Cevap
42
Favori
36.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

2K nın fifa yapmaya ihtiyacı yokki her sene nba milyon adet satış yapıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer VPN ile almayı düşünen varsa Hindistan VPN ile almasın. Türkçe seçeneğini çıkmayıp LATAM bölgesindeki FC'yi veriyor

EA FC 25 [PC ANA KONU]
  • Ea Fc 24 Ultimate edition 20 ağustosa kadar %10 indirimli , peki ea play sahibi olsak ek ea play indirimi de üstüne geliyor mu acaba ona göre ea play alıp alacağım ?

• Draqonn kullanıcısına yanıt

evet üstüne ekleniyor. %20 indirimli alırsın

• Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hangi vpn ile aldınız acaba

• naturklich kullanıcısına yanıt

Yenileme ücreti olarak 999 tl mi çekti karttan?

zenvpn yada urbanvpn ile deneyebilirsin. ayrıca almadım, kariyer odaklı oynadığım için indirimde alıyorum. UT ile işim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan445 -- 19 Ağustos 2024; 1:38:13 >
  • Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

Tamamdır teşekkür ederim , %20 indirim konusunda emin miyiz bir yayıncı indirim %10 oluyor eklenmiyor demiş , boşa almış olmayayım.

Hocam pc'den bahsediyorsanız bende %10 diye biliyorum. Hem sadakat hem EA play indirimi eskiden birlikte kullanılıyordu diye biliyorum. Bende EA play var hatta prosu var şu an. Steamden sadece %10 indirim uyguladı bana.

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

Teşekkürler o zaman boşa Ea Play almaya gerek yok direkt kendi %10 indirimiyle almak daha mantıklı

• Emolika E kullanıcısına yanıt

evet 999 tl. hep böyle gidecek dedi eleman ama inanması zor. seneye de öyle olduğunu düşünsene EA FC 25 [PC ANA KONU] 

• Steam'den ultimate versiyon sipariş eden bir arkadaşımız varsa bana mesajdan ulaşabilir mi? Sormak istediğim bir konu var. Teşekkürler.

• Pro 15 eylülde bitiyor ben daha önce aldığım an iptal et dedim hiç mi 999tl fiyattan faydalanma şansım yok alasım gelmiyor sırf bu yüzden

• EA'dan bu maili almışım 3-4 gün önce. Kartından yine 999 TL çeken arkadaşlar da bu maili almıştı değil mi? Ben 15 20 gün kadar yenilemeyi iptal et demiş olmama rağmen bu mail geldi bana. Yenilemeyi kapat diyip sonradan açmak etkilememiştir umarım da 999 TL ye kurtarırız yine yılı :))

EA FC 25 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanSRC -- 25 Ağustos 2024; 14:58:46 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gamescom da fc 25 tanıtılacaktı güya ben bir şey göremedim.

• OzanSRC kullanıcısına yanıt

Sizde görünce ben de uzattım süreyi ve 999tl mesajı geldi 😂 teşekkür ederim hocam

• valla ben de iptal etmiştim, yenile dedim ve bana da mail geldi 999 lira ile yenileme olayı.

çok iyi oldu açıkcası.iptal eden arkadaşlar, muhakkak tekrardan yenilesinler. :)

• ByAliTR kullanıcısına yanıt

999 lira maili bana da geldi ama chatten sorduğumda sitedeki 120 usd fiyatı geçerli dediler. sizin kartınızdan çekti mi 999 tl yi ?

• yenileme süresi 7 eylül. dalga mı geçiyorlar bizle o zaman? 999 liradan yenileyen var mı, yazabilir misiniz arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.