Şimdi Ara

Edebiyat denemesi önerebilcek var mı hangi kaynak almalıym

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edb. Deneme alıcm çözdüğü denemedn memnun olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

takip

aynen takip. bende karakök var ama daha bakmadım sorulara. zaman denemeleri kaliteli önerebilirim edinme imkanınız varsa
  • Fem 20li deneme. Siparis ettim gelcek bikacgune. Zamana yakin sorulari varmis kaliteli muhtemelen

• Eyw. Bakıcm zaman 2haftada bi alıyorm zaten dershanedn

• Sana gerçekten al diyebilecegim yayinlar .
    1-Fem 9 lu deneme al zaman ayarinda hatta daha zor diyebilirim
    2-karakok cok hosuma gitti guzel sorular var
    3-Limit yayınları 15 li deneme kitap halinde olan yeni çıkmış galiba sorular cok guzeldi 3 unude cozuyorum
    bie fem 20 li denmis tavsiye etmem pek begenmedim onu gecen yil almistim ayni mat 20 li gibi basit ve bana gore sacma bide alma dedigim güvender var aşırı sacma ve basit fem 9ludan 45 yaparken guvenderden 53 u dusmedim daha iste bunlari alabilrsin

• Palme şiddetle öneririm. dersane denemelerinde 50den aşagı düşmüyordum bugün bi yaptım 10 yanlıs. çok kaliteli geldi soruları sınava yakın gittikçe zorlaşıyorda tavsiye ederim.
  • fem 20 li deneme kitap şeklinde olan çok basit 54 ün altına düşmedim . anka yayınları var güzel kitap ama o da biraz basit 52-53 arası geliyor genelde.
  • Çok saolun palme almayı düşünüyorum bnde karekök ve körfez bitirdim bu saatten sonra deneme öneriyolar hocalar , ntye de limit gelmiomuş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islam52 -- 20 Mayıs 2014; 22:52:19 >
  • esen cozuyorum netler zaman netleriyle hemen hemen aynı geliyor yazmışlar da ben de söyleyim güvender alma :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkanblackflag F kullanıcısına yanıt
    Palme 20 mi 9 falan mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.