Şimdi Ara

edit:hileye gerek yok en iisi kendi serverımı açıcam.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hangi servera girsem nig nogger mı ne öle bi hile kullanan 2-3 adam oluyor tam scorları yapıyorum süper gidiyorum lamerin teki fırlıyor. tabi bu benim ağırıma gidiyor bu lamerlere anca onlar gibi davranakarak cevap verebilirim anllıyan anladı ne demek istediğimi.. yardım edebilecek birisi varsa pmden msn adresi veya link versin ( konunun kitlenmesi için hiç bişey demedim.. kişisel birşey )

umarım anlamışsınızdır... düşünün awp de 1. sıradasınız açık ara fark arkadan bi lamer atlıo okadar uğraştığınız scoru 2 dk de alıyor elinizden S.O.S

gerek kalmadı bu yazdıklarımı ciddiye almayın en iyisi kendi serverımı kurmak olmıcak böyle anladım saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Se®] + [Can] -- 18 Ağustos 2007; 14:21:19 >

• admin olan bi servera geçiceksin bu kadar basit zaten admin olmayan serverda oynanmaz her turlu hıle gelir o servera hileyi hileyle önleyemessin bunu unutma konu da kilitlensin bence
  • admin bile hile açıyorsa ne yapim ben eninde sonudna kendi serverımı kurdurcaklar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.