Şimdi Ara

egea 1.4 easy, şimdi mi alınmalı yoksa biraz daha beklemeli miyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Babam egea 1.4 almayı düşünüyor. Size sorum simdi mi almalıyız? Ötv indirimi aynı şekilde mi uzar yoksa arttırırlar mı indirim oranını? Görüşlerinize açığım. Bu konu da fikirlerinizi beyan ederseniz bize çok yardımcı olursunuz. :)

• egea ve sandero arasında sürüş kalitesi oalrak çok fark var. ben egea tavsiye ederim. mart ayında da 66 bin fiyat almıştık, haftaya fiyat aratacak demişlerdi. tabi para kolay kazanılmıyor ama kafanızın rahat olması açısından 66-67 de olsa sıfır bulursanız alın. belki dedikleri gibi haftaya zam gelir, belki de 2 bin lira indirime gidilir. artık arabayı aldıktan sonra o defteri kapayıp keyfinize bakacaksınız
  • Şu ülkede arabaların hiçbir zaman ucuzladığını görmedim o yüzden düşünmeden alın derim.
  • daha kaca dusecek.pahalanmadan al gec
  • arkadaşlar, ben de görmedim ülkemizde araçların ucuzladığını. Malum satışlar çok az, yıl sonunda ucuzlar mı (hiç sanmıyorum, geçen seneki krizden)? Babam Birmottan 68k fiyat almış. Haftaya bu fiyatlar artar tarzı birşey demiş mt.
  • Her hafta fiyatlar artacak diyor fiat bayileri. Ben 1-2 bin için riske girmezdim. 65e yakın fiyat alırsanız değerlendirin bence
  • mmg02 kullanıcısına yanıt
    hocam, birmot haftaya artacak demiş babama. Babam; kırmak, asf, ary gibi bayileri de arayacak. 55-60'a yıl sonu 2.el düşünüyordu. 2.elde doğru düzgün araç olmayınca egea ilgisini çekti bayağı. Sandero stepway 0.9 ları da beğeniyorda liste fiyatı 86k. Bir arkadaş 75e lpglisi için fiyat demişti. Lpgsiz 68 70 bandı olursa o da düşünülebilir.
  • Egea hemen alınmalı
  • LaNDoRFe L kullanıcısına yanıt
    egea daha ideal olur aile icin bagaj hacminden dolayi
    egea ve sandero arasında sürüş kalitesi oalrak çok fark var. ben egea tavsiye ederim. mart ayında da 66 bin fiyat almıştık, haftaya fiyat aratacak demişlerdi. tabi para kolay kazanılmıyor ama kafanızın rahat olması açısından 66-67 de olsa sıfır bulursanız alın. belki dedikleri gibi haftaya zam gelir, belki de 2 bin lira indirime gidilir. artık arabayı aldıktan sonra o defteri kapayıp keyfinize bakacaksınız
    hocam, bayii 68 demiş pazarlıkla o fiyatlara alınabilir gibi. Şirket aracı 1.6 hdi 92 makyajlı 301 var. Ondan sonra performans olarak tabii düşüş olur ama çok üzer mi? Yılda en fazla 3 kere uzun yola gideriz. Uzun yolda dert olacağını düşünmüyorum.
    hocam vites oranları kısa olduğu için şehir içinde eksikliğini hissetmezsiniz. araç 95 beygir, buna göre düşünün. 1.3 dizel egeadan birazcık daha az gidiyor. insanlar genelde torku az olduğu için gitmediğini düşünüyor ama bu iş hissiyatla değil göstergede gördüğünüz değere göredir. test sürüşüne çıkın bi bence.

accent blue veya era 1.4 ile performansı aynı, bunca insan bu motoru accentte kullanıyorken şikayet etmiyor ama iş egeaya gelince duygusal davranıyorlar. accent sürdüyseniz bir fikir verebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmg02 -- 17 Haziran 2019; 15:29:56 >
    hocam sıfır araç alma fikrini hiç düşünmemiştik. Millet 2.el easylere 60 istiyor 15-16 modellere. 55-60'a filo spec araçlar hariç eli yüzü düzgün araç bulamadık. Adamlar 50k kilometre de aynaları elli çevrilen symbole 65-70 diyor. Performansta yeter bize. 10 yıldır şirket araçlarımız turbolu olunca artık ara hızlanmalardan biraz ödün vereceğiz
  • 2 ay önce 63 bine falan alanlar oldu, şu an 67-68 diyorlar, beklenilen her gün risk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 17 Haziran 2019; 15:42:18 >
    Dizel 301'den sonra yokuş performansı üzer ama vites düşürülüp devam edilir.

Beygir güçleri aynı sonuçta ama biri düşük devirde 230 tork veriyor, diğeri 120 küsür torku yüksek devirde veriyor, bunun farkı net hissedilecektir.
    ya zaten bu egeanın ikinci eli kötü lafı da ordan çıktı. geçen birisi 66 istemiş 10 bin kmde araba. sıfırı o para diyorum, 65e vereyim o zaman diyor. sıfır araba alın kafanız rahat olsun. gerçekten performansı yeterli, yetersiz diyorsanız yokuşlarda 1 vites fazladan düşürmemek için 20 bin fazlasına 1.3 dizel alabilirsiniz. değer mi? değmez
  • dizelden sonra benzinli fiat şok edebilir
  • Bu millet ne yiyip içiyor Allah aşkına. Adam sıfırna 68bin fiyat aldık diyor, internette 2. eller 80e dayanmış durumda.
    www.sahibinden.com
    Fiat Egea 1.4 Fire Easy Fiyat Listesi - sahibinden.com
    https://www.sahibinden.com/fiat-egea-1.4-fire-easy?sorting=price_desc
  • Şirket aracı şu an 301 var bendede. Yani egea ile aralarında çok büyük fark yok. Ama psa dizelinden sonra atmosferik benzinli motor çekilecek çile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDiri

Bu millet ne yiyip içiyor Allah aşkına. Adam sıfırna 68bin fiyat aldık diyor, internette 2. eller 80e dayanmış durumda.
    www.sahibinden.com
    Fiat Egea 1.4 Fire Easy Fiyat Listesi - sahibinden.com
    https://www.sahibinden.com/fiat-egea-1.4-fire-easy?sorting=price_desc
    60 bintlye 5 bin kmde aldım ocak 2019cıkıslı 3-5 karla sattım hep alıp satıyorum.araştırılırsa ucuza dusuyor.

• Bu ülkede neyin ucuzladığı görülmüş acaba 2 gün sonra abd nin turkiye ile ticari ilişkilerimizi askıya alıyoruz dediği bi tweet hoop egea 96bin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.