Şimdi Ara

##Eğer Kaliteli Bİ Türk server İStiyorsanız##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşar eğer hakınızın yenmeyeceği kaliteli bi Türk server istiyorsanız emin olun bizim serverımız kadar iyisini bulamıyacaksınız.www.onucafe.com a girerek gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.Serverımız şuan aktiftir.Yaklaşık 1000 üyemiz vardır.

• su an uyelık alınıyor mu
  • o derece kalitelisiniz ki, gm leriniz LAN şeklinde gitab edio birilerine... (Bu Lan, Local Area Network değil ama)
  • server.ini deki ipsini yazabilirmisin acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: knightonlineserver

Arkadaşar eğer hakınızın yenmeyeceği kaliteli bi Türk server istiyorsanız emin olun bizim serverımız kadar iyisini bulamıyacaksınız.www.onucafe.com a girerek gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.Serverımız şuan aktiftir.Yaklaşık 1000 üyemiz vardır.

İyi diyon guzel diyonda Acc vermiyolar.Alamayanları ne kızdırıyon

• yaw kardeşim bi acc verin ya sabah dan beri acc dileniom
  • sewgili knightonlineserver kardeeeşiiiim lütfen rica ediyorum kulun kölen olayım bana acc ver lütfen ya pm den atarsan sevinirim.
  • ya ark adamalr yarın acc. alımı baslıcak diyor siz ne sabırsız seylerseniz
  • PM NE BK KNIGHTSERVER
  • deli oldum ya kimse yardımcı olmuyo bi tane fazladan acc olan yokmu allah rızası için lütfen yaa
  • biz acc alana kadar el alem 100 olcak
  • Madem Gelen Kutuna Bakmıyosun Al buraya Yazıorm

Mrb ben Onucafe serverından MORADhunter(rogue) KNIGHT(warrior) um sen benim knight a 500m para wermiştin 1-2 gün sonra bu para yerine bana 90m geldi şu an da fakirim baya bi bana para bkmından yardım edermisin?

bu arada şu şikayetimde bulunmak istiorm FulltimeHacker die bi admin war oyunda online olunca herkes para istiyor ve bende istedim söledim söledim cvp wermedi en sonunda CP yaptım bu kez trade attı ve 3m werdi

dilenciye sadakamı weriosun filan ddedim "dilenciye sadakamı weriosn" u CP yaptm adam bna SPAM yapma dedi ve IP ıma ban atcağını söyledi oyunda 3-4 kişi daha bu admindan şikayetci gerekli işlemleri yaparsan svnmrim
  • kimse yardımcı olmuyoki kafayı yedim kaç gündür çok iyi serverımız var diolar yardım eden kimse yok ilgilenmiolar bizimle
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkey?

server.ini deki ipsini yazabilirmisin acaba ?

[Server]
    Count=1
    ip0=cafe.onutek.com
    [Version]
    Files=0
  • ewt başardım işte!!!!! USKO'dan Account aldım yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh!!!!!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.