Şimdi Ara

Egreat U8 (Quad Core - 4 Çekirdek) XBMC Android TV Box (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
11.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam r6b var. urun acilis ekraninda donuyor, ancak guzel gelisme sancak bilgisayar urunun arkasinda duruyor. Bir de buyuk ihtimal u8i deneyecegim. Ilk cihazda yasadigim sorunu bu cihazda yasamamayi umuyorum. Gozlemlerimi yazacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazı almayı düşünüyorum ancak egreatworld.com sitesinde hiç bir yazılım veya açıklayıcı bilgi yok.Sadece urunun yeni piyasaya çıkacagını söyleyen ufak bir bant yazı geçiyor.Bazı yabancı sitelerde agustos 2013 te tanıtımı yapilmis.http://extrabuy.wordpress.com/2013/08/18/egreat-u8-rk3188-quad-core-android-tv-box-mini-pc-review/
    biraz kafam karisti.
    Bu cihaz yenimi ve ne zaman satisa çıktı?RK3188 yeterlimi yoksa 3288 beklemk gerekirmi.Ayrıca mali 450 gorunmeye başladı beklemeye degermi.
    Bu tür cihaz aramamın asıl nedeni Internetten online film izlemek bazen harici diskime film indirip sonra izlemek.Bunları hiç takilmadan yapabilirmiyim.
    Su anda plazma tv im var ve pioneer avr uzerinden pc, digiturk ve dsmart izliyorum.Yani mutlaka bu tür bir cihazı da avr den geçirmem gerek.Pc im asırı ses cikardigindan ve birazda eskidiginden artik bu tür bir cihaz baglamak istiyorum.Yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler....

• Piyasaya tabi ki çıktı.

http://extrabuy.wordpress.com/2013/08/18/egreat-u8-rk3188-quad-core-android-tv-box-mini-pc-review/

RK3188 dört çekirdek , 4GB ram ve 8GB dahili hafıza ile internetten online film-dizi vb... rahatça izliyebilirsiniz.
    Ayrıca bu cihazı avr üzerinden bağlayabilir (hdmi veya koaksiyel) dts,dts-hd vb.. sesleri alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

Ürün yeni olduğu için gözükmüyor , inceleme linki aşağıdadır.

http://extrabuy.wordpress.com/2013/08/18/egreat-u8-rk3188-quad-core-android-tv-box-mini-pc-review/

Ben bu durumu hala anlayamadım?
    3 Ay geçti ve sitesinde bilgi yok?
    Benim bildiğim üreticiler yeni bir ürünleri olduğunda bunu ana sayfalarından iftiharla duyururlar?
    Benim anlayamadığım bir sebebi olmalı ama ne?
    U1 var üretici sitesinde sadece..
    Saygılar..

• 2- Blu-ray iso ve 3D iso'ları oynatıyor mu? Oynatıyorsa menülü mü menüsüz mü oynatıyor?
  • Her televizyon için Uyumlu mudur. birde 10 mb internet hızı ile internet üzerinden filmi donmadan rahatça izlemek mümkün müdür. Vereceğiniz bilgilere göre bu cihazı en yakın zamanda almak istiyorum.
  • Bu ürünü aldığımda elimde olan optik girişli ancak dts çözmeyen ses sisteminden 5,1 dts ses alabilirmiyim? Yani cihaz dts sesi 6 kanal olarak çözerek optik çıkıştan iletiyor mu?
  • UCO U kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey mümkün değil.
  • Hocam şunu kastetmiştim ses sistemi değil de media oynatıcı çözerek gönderse sesi yani optik girişten gelse ses direkt çözülmüş olarak ses sistemine bu mümkün değilmi? Yani dts çözerek optik çıkışından göndererek ileten bir media oynatıcı yok mu?
  • Merhaba. Bir kaç ay önce Sancak Bilgisayardan 300 tl ye aldığım Egreat U8 açılış ekranında donuyor ve hiçbir şekilde açılmıyor. Konuyla ilgili kendilerine de mesaj attım cvp bekliyorum, umarım yanıt alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu hort....
    Yazılım güncellemek istiyorum. Link var mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.