Şimdi Ara

Einhell RT-CD 10,8 Lİ 10.8V Lityum Akülü Vidalama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
11.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ben kullanıyorum sac delme hiç yapmadım ama ahşapta vidalamada süper. Bu paraya bedava. Ben çift akülüsünü 200 TL ye almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz

Ben kullanıyorum sac delme hiç yapmadım ama ahşapta vidalamada süper. Bu paraya bedava. Ben çift akülüsünü 200 TL ye almıştım.
    B&D marka EGBL108 model 10.8V akülü vidalamayı 2 yıl önce Bauhaus' tan 180 TL vererek aldım.
    Ele tam oturmasının yanında özellikle evde nadiren çıkan işlerde tekrar şarj etmeye gerek kalmadan kullanabilmek büyük avantaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

B&D marka EGBL108 model 10.8V akülü vidalamayı 2 yıl önce Bauhaus' tan 180 TL vererek aldım.
    Ele tam oturmasının yanında özellikle evde nadiren çıkan işlerde tekrar şarj etmeye gerek kalmadan kullanabilmek büyük avantaj

Alıntıları Göster
    Alman markası işi yalan dolan, kalite bildiğin Çin malı.
    Çift akü olsaymış sıcak sayılırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz

Ben kullanıyorum sac delme hiç yapmadım ama ahşapta vidalamada süper. Bu paraya bedava. Ben çift akülüsünü 200 TL ye almıştım.

Yarı profesyonel tarzda kullanacağım yani işim gereği bir mobilyacı gibi sürekli ihtiyaç duymayacağım. Çift akülü olmasına bile ihtiyacım yok. Dolayısıyla gerektiğinde sac a akıllı vida takıp 8-10mm delik açabilirsem yeterli olur ki bunlar bile sürekli olmayacak.
  • Size fazla bile gelir. alın yıllarca kullanın. Einhell için bildiğin çin malı yorumuna katılmıyorum ürünleri amatör kullanım için gayet başarılı. tabi bu ürünü Devalt makita Hilti gibi markalarla kıyaslamak yanlış olur. dewalt 500 küsür lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkcemre29

Size fazla bile gelir. alın yıllarca kullanın. Einhell için bildiğin çin malı yorumuna katılmıyorum ürünleri amatör kullanım için gayet başarılı. tabi bu ürünü Devalt makita Hilti gibi markalarla kıyaslamak yanlış olur. dewalt 500 küsür lira.

2-3 yıldır Einhell'in 350watt dekupaj testeresi var.
    Yazbaşında da hobi setini aldım.
    Kaliteyi fiyata göre kıyaslarsak fena sayılmaz ama normalde vasat diyebilirim.
    Çin malı derken bunu dedim, neticede markanın kulakta verdiği Alman hissini pratikte görmek mümkün değil.
  • Tork değeri doğruysa şayet (25nm) kuvvetli cihazı benziyor. 14 voltluklar bile o torku veremiyor. Bosch marka 14 voltlukl kullandım akıllı vidayı tahta üzerine uygulamada sıkıntı çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: ilkcemre29

Size fazla bile gelir. alın yıllarca kullanın. Einhell için bildiğin çin malı yorumuna katılmıyorum ürünleri amatör kullanım için gayet başarılı. tabi bu ürünü Devalt makita Hilti gibi markalarla kıyaslamak yanlış olur. dewalt 500 küsür lira.

2-3 yıldır Einhell'in 350watt dekupaj testeresi var.
    Yazbaşında da hobi setini aldım.
    Kaliteyi fiyata göre kıyaslarsak fena sayılmaz ama normalde vasat diyebilirim.
    Çin malı derken bunu dedim, neticede markanın kulakta verdiği Alman hissini pratikte görmek mümkün değil.

Alıntıları Göster
    4 gün önce bu ürünü almıştımhttp://www.hepsiburada.com/liste/einhell-bt-rh-600-pnomatik-delici-cd-144-cift-akulu-vidalama-seti/productDetails.aspx?productId=hrein4258244&categoryId=13003096 ertesi gün hemen iade ettim. Sipariş verip bir denemek lazım olmadı yine iade ederiz.

• dostum niye iade ettin
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunok74

dostum niye iade ettin
    Akülü vidalama ihtiyacıma cevap vermedi full şarj lı iken bile mandren el direncime karşı koyamadı o yüzden iade ettim matkap fena değildi ama set olduğu için iade ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_bayoz

Akülü vidalama ihtiyacıma cevap vermedi full şarj lı iken bile mandren el direncime karşı koyamadı o yüzden iade ettim matkap fena değildi ama set olduğu için iade ettim.

Alıntıları Göster
    Kaç gündür aynı ürünü inceliyorum.Uygun bir kampanya bulursam alacağım ama linkteki fiyat pek uygun değil.

http://www.trpazar.com/einhell_rt_cd_108_li_akulu_vidalama_urunu.html

• quote:

Alıntıları Göster
    fiyatı bilmem ama cihaz iyi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Kaç gündür aynı ürünü inceliyorum.Uygun bir kampanya bulursam alacağım ama linkteki fiyat pek uygun değil.

Bu fiyat da hemen hemen aynı gibi hepsiburada nın taksit alternatifi daha iyi. Yurt dışında bile 50-60€ civarında yurtdışındanda baya bi alış veriş yaptım hesaplı olsa hemen sipariş verirdim. Burada da bence 20 TL civarında fiyatı kampanyalı düşebilir 10-15 gün içerisinde bayram sonrası alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

inanmam hocam, yanlış hatırlıyosundur, THH kararı ile 18 e almışsındır sen
  • quote:

quote:

Bu fiyat da hemen hemen aynı gibi hepsiburada nın taksit alternatifi daha iyi. Yurt dışında bile 50-60€ civarında yurtdışındanda baya bi alış veriş yaptım hesaplı olsa hemen sipariş verirdim. Burada da bence 20 TL civarında fiyatı kampanyalı düşebilir 10-15 gün içerisinde bayram sonrası alırım.

Dediğim gibi kaç gündür bu cihazı inceliyorum.Fiyat aşağı yukarı böyle.Hatta n11.com dan den 150tl - 11tl bkm - 7 tl avanyajx indirimi ile 132 tl ye alınabilir.

• quote:

quote:

quote:

Dediğim gibi kaç gündür bu cihazı inceliyorum.Fiyat aşağı yukarı böyle.Hatta n11.com dan den 150tl - 11tl bkm - 7 tl avanyajx indirimi ile 132 tl ye alınabilir.

Alıntıları Göster
    şarj adaptörü vs. içime pek sinmedi. paraya kıyıp aeg almak var ama onlarda çok pahalı..

• N11'de 18v olanı daha uygun fiyatlı. Ben aldım, gayet memnunum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

N11'de 18v olanı daha uygun fiyatlı. Ben aldım, gayet memnunum..
    kesinlikle buz gibi....

daha bir hafta önce karaköyden 14.4 w çift akülü makitayı 220 ye aldım.
    Einhell tek akülü 14,4 w lıklar 65 liraydı.

ki bu devirde 10.8 w bir cihaz hobi olarak bile sıkacaktır insanı torku yüksek olsada devir düşüktür.

viteslisini bulursanız ona bir şey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: livingston

kesinlikle buz gibi....

daha bir hafta önce karaköyden 14.4 w çift akülü makitayı 220 ye aldım.
    Einhell tek akülü 14,4 w lıklar 65 liraydı.

ki bu devirde 10.8 w bir cihaz hobi olarak bile sıkacaktır insanı torku yüksek olsada devir düşüktür.

viteslisini bulursanız ona bir şey diyemem.

Bu cihaz 2 vites hocam.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.