Şimdi Ara

ek tercih

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 6 eylül arası kazandıgım uniye kayıt yaptırmassam ek tercihe başvurabiliyor muyum?

• yukarı yukarı yukarı yukarı
  • ara ösym yi sor. 444 6796
  • İster kayıt yaptır ister yaptırma. Yerleşmişsen Ek tercih hakkını kulllanamazsın. Ya gideceksin o bölüme yada seneye kalcaksın
  • başvuramazsın...
  • Hayir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lequil

2 6 eylül arası kazandıgım uniye kayıt yaptırmassam ek tercihe başvurabiliyor muyum?

hayır. ek tercih için yerleşmemiş olman gerekiyor
  • lequil L kullanıcısına yanıt
    simdi siz yerleştiğiniz için ek kont.a başvuramıyorsunuz eğer kayıt olur okuldan öğrenci belgesi almayı başarırsanız 2.üniversite uygulamasıyla açıköğretimde kayıt olduğunuz bölümün dışında bilr bölüm okuyabilirsiniz.
    istanbul ünversitesi auzef
    atatürk üniversitesi aöf
    anadolu üniversitesi aöf te okuyabilirsiniz.
  • Ben bu kadar sacma bi sistem görmedim. Hiç sorgulamıyoruz direk kabul ediyoruz ek tercih kadar saçma bi şey yok misal ben bu sene son tercihim 0.3 puanla kaçırdım. Orası için ek tercih şansı doğmuyorsa ne gerek var? Yani puanımızın tutacagı yeri zaten tercih listesine yazmısızdır cogumuz
  • nakor955 kullanıcısına yanıt
    ek tercihler başladımı ? kontenjan açığı varsa yazarsın yani orda kazanıpta kayıt olmayan varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

ek tercihler başladımı ? kontenjan açığı varsa yazarsın yani orda kazanıpta kayıt olmayan varsa.

ek tercihlerin baslamasina daha 1 aydan fazla var tahminimce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kim milyoner olmak ister mi la bu hem soruyu gorup hem de cekilesin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

nasıl yani taban puanının altında olsam bile mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.