Şimdi Ara

Ekran Kartı -> Sistem Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Windows 10 64-bit kullanıcısıyım, bugün sistem otomatik olarak ekran kartının güncellemesini yapıyordu (nvidia gtx260). Fakat sistem ekran kararmış bir şekilde kitlendi ve uzun süre geri gelmedi. Bende mecburen sistemi resetledim. Fakat pc açılırken hata verdi, ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyor ve anakartın hata buzzer'ı ötüyordu. Anakartın hata kodlarına baktığımda hatanın ekran kartından olduğunu teyit ettim.

Sorun şu ki sistem bu ekran kartı takılıyken hiçbir şekilde açılmıyor. ATI' nin farklı bir ekran kartını denedim bir sorun yok, pc yi açabiliyorum. BİOS'u resetlerim, farklı güç pinlerini ekran kartına bağladım sonuç aynı.

Yardımlarınızı bekliyorum

• elinizdeki ati ekran kartıyla yeni bir windows kurabilirsiniz ama açılışta görmemesi windows sürücüsünden olmasa gerek bios ekranını görebilmeniz lazım.260 kartınız bozulmuş mu diye başka bir makinede deneyebilirsiniz.
  • abuzer120 kullanıcısına yanıt
    onboardda takın tekrar format atmaya çalışın
  • Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler, ekran kartının fanını söküp öyle denedim, kart ilginç bir şekilde çalıştı, daha sonra fanıda takıp çalıştırmayı denedim, bir kaç hata mesajından sonra kart eski haline geri geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.