Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiyesi (bütçe dostu. maks 1200 tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cs Go, lol, dota, valorant, (olursa pubg için güncel sisteme ekran kartı tavsiyesi verirseniz sevinirim)

Arkadaşlar merhaba. Ps4 satınca oyunsuz kaldım. Malum güncel durumdan dolayı maddi olarak iyi durumda değilim. Ekran kartı için ayırabildiğim bütçe maksimum 1200TL. uzun süre bilgisayar teknolojisinden uzak kaldığım için bilenlere sormak istedim. Güncel sistemim fotoğraftaki gibidir. Bozulmadan önce sapphire hd 7850 kullanıyordum. cs go, lol,dota gibi idare ediyordu beni. Şimdiki alacağım kart da ne kadar ucuz olsa o kadar iyidir benim için. Online oyunlardan yine bu oyunları oynarım. Belki Valorant. e tabi ki o fiyata pubg oynatan kart olursa da düşünebilirim. ama dediğim gibi ne kadar ucuz o kadar iyi. İkinci el güvenim yok. Sıfır kart için öneri yaparsanız çok memnun olurum. ama ikinci el tavsiyesi de yapabilirseniz belki güvenilir kişi bulurum.
    Şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alposia2250 -- 7 Mayıs 2020; 0:38:51 >

• Kasa psu nedir ?

SAPPHIRE 11266-34-20G Radeon RX570 PULSE ITX 4GB/256bit GDDR5 Ekran kartı

inventus
    SAPPHIRE 11266-34-20G Radeon RX570 PULSE ITX PCI-E16 3.0, 4GB/256bit GDDR5, DVI-D, HDMI, DisplayPort Ekran kartı - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=9826

• quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Kasa psu nedir ?

SAPPHIRE 11266-34-20G Radeon RX570 PULSE ITX 4GB/256bit GDDR5 Ekran kartı

inventus
    SAPPHIRE 11266-34-20G Radeon RX570 PULSE ITX PCI-E16 3.0, 4GB/256bit GDDR5, DVI-D, HDMI, DisplayPort Ekran kartı - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=9826
    Merhabalar. Şimdi ekledim. 650w bronze cooler master

• SAPPHİRE ALMA DERİM MSİ YADA ASUSDAN ŞAŞMAYIN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.