Şimdi Ara

EKRAN KARTIMDAN SES GELİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar, ekran kartımdan ses geldiğini fark ettim fakat bunun sebebi olarak bugun aldığım 1 gb lık ram olarak düşünüyorum.Sizce ekran kartımdan ses gelmesinin sebebi aldığım bu ramden dolayı güç yetersizliğimi yoksa başka bir şeyden dolayımı, yoksa ram ile bir alakası yokmu ,çözüm ne lütfen yardımcı olunuz iyi akşamlar.

(ekran kartım nvidia 7100 gs güç kaynağım ise casper 1400 ps 300WLIK)

• nasıl bir ses eğer ötüyorsa ekran kartının üzerindeki fan yağsız kalmıştır eğer kendin söküp yağlarsan ötme geçecektir.
  • hocam soruları bıraz daha açık yazarsanız daha net cevap alabılırsınız..çunku bılgısayarı görmedıgımız için cevap vermek bıraz zor oluyor hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferhatdzgn

nasıl bir ses eğer ötüyorsa ekran kartının üzerindeki fan yağsız kalmıştır eğer kendin söküp yağlarsan ötme geçecektir.

Katılıyorum önce fanı temizleyip yağlama olayını hallet.Eğer hala ses geliyorsa ona göre bir şeyler önerelim...
  • pc çalışırken fanın dönmesini engelle (parmağınla tut) ses kesılıyorsa sorun fandandır...Temizler yağlarsın ...
  • cevaplarınız için hepinize teşşekkurler olmadığım için cevap atamadım k.bakmayın, rami ilk taktıktan sonra oyuna girdim ve bir süre sonra ekran kartımın kendısınden ses gelmeye başladı ama şu an oyunada olsamda bir ses gelmiyor yanı geçti herhalde ramı yenı taktığın için ilk baştan güç yetersizdi.Ama şu an ne mutlu ki bir sorun yok.Fakat size bir sorum daha olacak ; güç kaynağım 300w ve bilgisayarımda fazladan taktığım sadece 1 gblık ram var sizce overclock yaparsam bir sorun olurmu yanı güç kaynağım yetermı?
    Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.İyi günler.
  • Olur böle şeyler.Ekran kartıdır yapar,sağı solu belli olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.