Şimdi Ara

Ekran kendiliginden asagi dogru kayiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    windows xp laptop kullaniyorum(Touchpad ile kullaniyorum) herhangi bir yere tiklayinca secimim surekli degisiyor mesala internet te birseye girmek istemdimi direkt sayfa sonunu gosteriyor
    Masaustunde herhangi bir seye tiklamak istedigimde otomatik olarak benim secimim degisiyor cildirti beni sanirim trojan olmali bu sorunun cozumunu bilen varsa paylasabilirmi
    Tesekkurler

• aynı sorun bendede var daha fenası..biyere tıklamadan ekran kendi kendine aşağı yukarı kayıyor hiç dokunmasam bile daha bulamadım çözümü win 7den orijinal win8e geçiş yaptım ama ben ekrandan şüpheleniyorum..başka bir kasada deneme yapıcam ekran kartınıda deniyeceğim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kovcastle

Merhaba Arkadaslar
    windows xp laptop kullaniyorum(Touchpad ile kullaniyorum) herhangi bir yere tiklayinca secimim surekli degisiyor mesala internet te birseye girmek istemdimi direkt sayfa sonunu gosteriyor
    Masaustunde herhangi bir seye tiklamak istedigimde otomatik olarak benim secimim degisiyor cildirti beni sanirim trojan olmali bu sorunun cozumunu bilen varsa paylasabilirmi
    Tesekkurler

touchpadinde sorun olabilir belki ? yada virüs olabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.