Şimdi Ara

ekrem'den sağ bek olurmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerçekten arkadaşlar bu adamın gerçek mevkisi ney çocuk solbek sağbek sağ açık ne oynadığını anlayamadım bilen varsa yardımcı olsun...sanki sağ açık oynaması gerekir ama...

• bende sağ bek olmadığı için oynuyor
  • Joker o seneye Batman'de oynayacak.

• profosyonel futbola ilk başladıgında forvetmiş sonra giddikce gerilemiş forvet arkası-kanat-önlibero şimdide bek

bir röportajda kendisi söylemişti.

belki seneye kaleye geçer.
  • olmaz tabi ekrem den sağ bek olmaz nihat dan sağ kanat olmaz tello dan bu dönem hiç bir şey olmuyo, ernst den oyun kurucu olmaz holosko dan sağ veya sol kanat olmamalı, nobre den hiç bir şey olmaz, i.toroman dan stoper artık olmaz, i.köybaşından sol kanat olmaz
    işte takıma baktığınızda herkes kendi mevkisi olmayan yerlerde oynuyo bu yüzden bir karmaşa bir düzensizlik ve sistemsizlik ile beşiktaş mücadele ediyo takım ortada bir şey oynuyo ama ne oynadığı belli değil beşiktaş bir sistem kurup transfer yapmamış gitmiş adam almış adam almış ondan sonra ne yaparız diye bakmış,
    ayrıca birileri bu takım 4-4-2 oynar diyor ama sen iki ön libero ile ki bunlar daha çok defansif özellikleri olan iki adam ernst ve fink ile 4-4-2 oynayamazsın akıl vermek kolaydır her zaman
    beşiktaş sezon sonu artık 4-4-2 mi oynayacak 4-2-3-1 mi oynayacak, 4-3-3 mü oynayacak buna karar verip gereksiz oyuncuları gönderip doğru transferleri yapması lazım
    transferlerdeki hatalara şunu da eklemek istiyorum diyelimki yabancı oyuncu serbest tamamen yedekte veya kadroda gordon,delgado,zapo da olsa bir şey değişirmi bence hiç bir şey değişmez

• Sağ bek ama defansif zaafları var.
    Sol bekte güzel oynuyor.
    İsmail sol açık oynayacaksa Ekrem arkasında oynaması lazım.
    Rıdvan da sağ bekte.
  • Ekremden cacık olmaz.Bu kadar yetenek yoksunu bir futbolcu daha görmedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

Ekremden cacık olmaz.Bu kadar yetenek yoksunu bir futbolcu daha görmedim ben.

abartma birader 2 sezondur full oynuyor, ilk kez hata yaptı.. ki bütün takım kötüydü.

ekrem defanstada açıktada oynayabilen biri. sürekli oynadığı için yorulmuş olabilir o zamanda denizli eleştirilebilir. ama ekrem kondisyonu çok sağlam olan, ikili mücadelelerde ayakta kalan, iyi ayağınıda yeterli ölçüde kullanabilen iyi bir takım oyuncusu..

yaptığı hataya bende çok kızdım ve üzüldüm ama hemen harcamayalım derim

• HAYIR ÇOCUĞA BENDE ACIYORUM DENİZLİ ADAMI MAYMUNA ÇEVİRDİ...
  • Demirörenden ne kadar başkan olusa Beşiktaştan da o kadar takım olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

olmaz tabi ekrem den sağ bek olmaz nihat dan sağ kanat olmaz tello dan bu dönem hiç bir şey olmuyo, ernst den oyun kurucu olmaz holosko dan sağ veya sol kanat olmamalı, nobre den hiç bir şey olmaz, i.toroman dan stoper artık olmaz, i.köybaşından sol kanat olmaz
    işte takıma baktığınızda herkes kendi mevkisi olmayan yerlerde oynuyo bu yüzden bir karmaşa bir düzensizlik ve sistemsizlik ile beşiktaş mücadele ediyo takım ortada bir şey oynuyo ama ne oynadığı belli değil beşiktaş bir sistem kurup transfer yapmamış gitmiş adam almış adam almış ondan sonra ne yaparız diye bakmış,
    ayrıca birileri bu takım 4-4-2 oynar diyor ama sen iki ön libero ile ki bunlar daha çok defansif özellikleri olan iki adam ernst ve fink ile 4-4-2 oynayamazsın akıl vermek kolaydır her zaman
    beşiktaş sezon sonu artık 4-4-2 mi oynayacak 4-2-3-1 mi oynayacak, 4-3-3 mü oynayacak buna karar verip gereksiz oyuncuları gönderip doğru transferleri yapması lazım
    transferlerdeki hatalara şunu da eklemek istiyorum diyelimki yabancı oyuncu serbest tamamen yedekte veya kadroda gordon,delgado,zapo da olsa bir şey değişirmi bence hiç bir şey değişmez

Süper yorum. Takım kura ile oluşturuluyor sanki, Kim nerde ne oynuyor maça göre hatta maç içinde değişiyor. Cem Yılmazın espirisinde vardı, bu takımın bir ayarı yok mu ya, takım yalama oldu. Denizli Feneri de böyle oynatıyordu Rapaiç, Revivo işi götürüyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

olmaz tabi ekrem den sağ bek olmaz nihat dan sağ kanat olmaz tello dan bu dönem hiç bir şey olmuyo, ernst den oyun kurucu olmaz holosko dan sağ veya sol kanat olmamalı, nobre den hiç bir şey olmaz, i.toroman dan stoper artık olmaz, i.köybaşından sol kanat olmaz
    beşiktaş sezon sonu artık 4-4-2 mi oynayacak 4-2-3-1 mi oynayacak, 4-3-3 mü oynayacak buna karar verip gereksiz oyuncuları gönderip doğru transferleri yapması lazımtransferlerdeki hatalara şunu da eklemek istiyorum diyelimki yabancı oyuncu serbest tamamen yedekte veya kadroda gordon,delgado,zapo da olsa bir şey değişirmi bence hiç bir şey değişmez

koyu yaptığım kısımda yazdıkların beşiktaşta mı olacak gülmekten karnıma ağrılar girdi

yazdıklarına %100 katılıyorum ama burası beşiktaş olunca ağlanacak halimize gülüyorım

• bu adam'ın sol açıkta olması lazım. fener maçında nobre ye attırdığı gol aklımdan gitmiyor.. bence sol ayağı ile daha başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRİD

profosyonel futbola ilk başladıgında forvetmiş sonra giddikce gerilemiş forvet arkası-kanat-önlibero şimdide bek

bir röportajda kendisi söylemişti.

belki seneye kaleye geçer.

Aynen belki seneye kaleye bile geçebilir.
    Denizli bi defolup gitsede kurtulsak artık bu adamdan.
  • quote:

Fikrim hala aynı...
  • quote:

quote:

Fikrim hala aynı...

Katılıyorum,75 dakika çıldırdım bu adam ne ya...Mustafa Denizli daha ne kadar sabredicek bu adama anlamıyorum...Adam topu her aldığında bir 360 dönüyor ,atağı yiyor her maç böyle mi olur insan ya...
    Ayıp ayıp
  • Allah kahretmesin bu adamı..

Maç hakkında yorum yapılacak bişi yok, Beşiktaş atak oynadı ama beraberliğe razı oldu söylenecek fazla bişi yok ama şu Ekrem denen futbolcu için söyleyecek çok şey var.

Gerçekten çok salak bir adam..
    Hani az salak veya sadece salak değil..
    Gerçekten "çok salak"..

Yaptığı tek şey koşmak, başka bildiği hiçbir şey yok..
    Maçı izlerken kahroldum, ya insan bi tane de mi orta yapamaz be bilader..Çamaşır makinası gibi dönüp duruyorsun millet sana top atıyor orta yap bi iki hareket yap diye bütün pozisyonları harcıyorsun..Çektiğin şutlar resmen saçmalık ötesi, bi defada adam gibi bi şut çek, gol olmsını geçtim kaleyi bulsun kaleciden dönsün vs. ona bile razıyım..

Beşiktaşta golcü sorunu yok.
    Beşiktaşta kaliteli orta yapamama, gol pasları verememe sorunu var..

Bir tek orta yapabilen adam Tello, onun dışındaki kazmaları nerden bulduk aldık getirdik anlamıyorum ki, nerde kazma orta yapan adam var gelmiş Beşiktaş JK' de buluşmuş sanki özel olarak..

Millet bakmadan orta yapıyor, birisii şunlara ortayı bizim kadrodaki adamlara yaparsan kaleye vuracak adamlar bizim oyuncular, bizim oyuncuların olduğu yere topu atacaksın demiyor mu ya...Bu kAdar orta yapma özürlü bir takım görmedim, hela olsun M.Denizli nasıl dayanıyorsun bu kazmalara hayretler içindeyim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.