Şimdi Ara

ELECTROLUX ZUS 3990 Elektrik Süpürgesi Arıza ACİL YARDIM LÜTFEN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen yaz Electrolux ZUS 3990 model bir elektrik süpürgesi aldım. Son 1 aydır alet çalışmaya başladıktan 10-15 dk. sonra kendiliğinden duruyor. Tekrar çalıştırınca 2-3 dakika sonra yine duruyor. Böyle kullanmak işkence olduğu için götürdük servise. 4 gün sonra "günlerce test ettik arıza yok gelin alın süpürgenizi" dediler.

Acaba dedik ve kullanmaya devam ettik. Ama ertesi günü yine aynı arızayı yaptı. Bu sefer başka bir semtteki bir Electrolux servisine götürdük. Sonuç aynı, günlerce test ve arıza yok. Evde test edilmesini istedim arızayı yaptığı yer burası olduğu için, binbir uğraşla servis elemanını 10 dk tutabildik evde.(Küçük ev aletlerine evde servis yokmuş.) Eleman buradayken yapmadı 10 dk. boyunca arızayı. Eleman darlandı "sorun yok çalışırken arızayı videoda yakalarsanız belki sonuç alabilirsiniz ben gidiyorum" dedi gitti.

Ben şimdi bu arızayı taktım kafaya videoda yakalayacam ve servise gösterecem.

Benim sorum şu: bu sorunu yaşayan var mı aranızda? Sadece bu evde bu arızayı yapmasının neyle alakası olabilir? Buranın elektrik tesisatıyla alakalı olabilir mi? Serviste 4 gün saatlerce test edilen makina evde 20 dakikada neden kendi kendine durmaya başlar? Tavsiyeleriniz var mıdır?

• Kullandığınız elektrik prizinde toprak hattının çalışıp çalışmadığını kontrol ettirmenizde fayda var.
  • Cevap için teşekkürler. Servise video izlettim, elektronik kartını değiştiriyorlar.
  • BU SÜPÜRGEDEN ARIYORUM AMA BİR TÜRLÜ BULAMIYORUM SİZ NEREDEN TEMİN ETTİNİZ ? KOMŞUM YURTDIŞINDAN ALDI TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelebek0653

BU SÜPÜRGEDEN ARIYORUM AMA BİR TÜRLÜ BULAMIYORUM SİZ NEREDEN TEMİN ETTİNİZ ? KOMŞUM YURTDIŞINDAN ALDI TEŞEKKÜRLER.

http://www.hepaonline.com/alerji_astim_pet_elektrikli_supurge_elektrik_supurgesi.php

ben de almaya niyetlenmiştim, bu siteyi aradım konuştum ellerinde varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelebek0653

BU SÜPÜRGEDEN ARIYORUM AMA BİR TÜRLÜ BULAMIYORUM SİZ NEREDEN TEMİN ETTİNİZ ? KOMŞUM YURTDIŞINDAN ALDI TEŞEKKÜRLER.

komşunuz memnun mu süpürgeden? turbo fırçası elektrikli mi biliyor musunuz?
  • yeniyetme83 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam aldınız mı ürünü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.