Şimdi Ara

elektrik vs elektronik haberlesme yardimmmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadas çok kararsız kaldım elektrik mi elektronik haberlesme mi bi yardim edin hangisi daha mantıklı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok klasik olacak ama ilgi alanlarına göre seçeceksin farklı bölümler söylüyorsunuz sonra hangisi iyi diyosunuz e iki farklı bölüm arasında nası kıyaslama yapalım futbolcuyla basketçiyi kıyaslayıp hangisi kazanır demek gibi b,iey bu
  • Okurken full çalışacağım, kendimi geliştireceğim diyorsan haberleşmede elektronikten iyi yere gelebilirsin. Sadece sınavlara çalışırım diyorsan Elektronik'e gir daha kolay olur senin için.

• quote:

Orijinalden alıntı: yoktur

Okurken full çalışacağım, kendimi geliştireceğim diyorsan haberleşmede elektronikten iyi yere gelebilirsin. Sadece sınavlara çalışırım diyorsan Elektronik'e gir daha kolay olur senin için.

Hocam mesele çalışmak felan degil iki bölümdede olsam calisacagim mecburi kocaeline gidecegim bologna sistemi var gecme notu 65 her türlü calismam lazim ki çok calismam gerekirsede çalışırım demek istedigim iki alandada kendini iyi gelistirmis iki birey dusunelim mesela hangisi daha iyi maaş alır ayni zamanda yeni mezun iki bireyden hangisi daha rahat iş bulur çalışma koşulları kimim daha iyidir bunun gibi şeyleri soruyorum .d

• quote:

Orijinalden alıntı: zuhaha852

quote:

Okurken full çalışacağım, kendimi geliştireceğim diyorsan haberleşmede elektronikten iyi yere gelebilirsin. Sadece sınavlara çalışırım diyorsan Elektronik'e gir daha kolay olur senin için.

Hocam mesele çalışmak felan degil iki bölümdede olsam calisacagim mecburi kocaeline gidecegim bologna sistemi var gecme notu 65 her türlü calismam lazim ki çok calismam gerekirsede çalışırım demek istedigim iki alandada kendini iyi gelistirmis iki birey dusunelim mesela hangisi daha iyi maaş alır ayni zamanda yeni mezun iki bireyden hangisi daha rahat iş bulur çalışma koşulları kimim daha iyidir bunun gibi şeyleri soruyorum .d

Kendini geliştirmiş Haberleşme mezunu daha fazla para kazanır. Mezun olduktan sonra işe girerken elektronik daha kolaydır. Yukardaki mesajda belirttiğim gibi okurken projelerde yer alırsan vs. mezun olduktan sonra işe girerken zorluk çekme ihtimalin azalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: acaip kuarkk

çok klasik olacak ama ilgi alanlarına göre seçeceksin farklı bölümler söylüyorsunuz sonra hangisi iyi diyosunuz e iki farklı bölüm arasında nası kıyaslama yapalım futbolcuyla basketçiyi kıyaslayıp hangisi kazanır demek gibi b,iey bu

Hocam diger arkasin mesajinda alıntı yaptim sormak istediklerimi acikladim bilginiz varsa yardimci olabilit misiniz

• zuhaha852 Z kullanıcısına yanıt
    işte öyle moda mod bi ölçüt yok kafandan sil at bunları ben sorumluluğumu bilirim de çalışırım şeklinde değil ben çok severim bu bölümü hayatımın merkezine koyarım çalışırken de zevk alarak çalışırım diyosan git. ne kadar çalışkan olursan ol müh. te angaryaları aşarak bi yere varılmaz kanaatimce ben de bu sene tercih yapıcam ben de bilmiyorum bir şey ama araştırdığım zaman hpe bunlar çıkıyor karşıma.

yani daha iyiisi şöyle diyelim senin kendini geliştirme algın ne ? kpss ye girip memur olmaksa o başka bişey kendini geliştirmek değil ne istediğini daha ayrıntılı ve net bir biçimde ifade etmelisin bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zuhaha852

quote:

Kendini geliştirmiş Haberleşme mezunu daha fazla para kazanır. Mezun olduktan sonra işe girerken elektronik daha kolaydır. Yukardaki mesajda belirttiğim gibi okurken projelerde yer alırsan vs. mezun olduktan sonra işe girerken zorluk çekme ihtimalin azalır.

Arada çok büyük rakamlar oynar mı hocam birde elektrik veya elohabdan mezun okduktan sonra kendi işimi kurmak istesem hangi alan daha avantajlı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: acaip kuarkk

işte öyle moda mod bi ölçüt yok kafandan sil at bunları ben sorumluluğumu bilirim de çalışırım şeklinde değil ben çok severim bu bölümü hayatımın merkezine koyarım çalışırken de zevk alarak çalışırım diyosan git. ne kadar çalışkan olursan ol müh. te angaryaları aşarak bi yere varılmaz kanaatimce ben de bu sene tercih yapıcam ben de bilmiyorum bir şey ama araştırdığım zaman hpe bunlar çıkıyor karşıma.

yani daha iyiisi şöyle diyelim senin kendini geliştirme algın ne ? kpss ye girip memur olmaksa o başka bişey kendini geliştirmek değil ne istediğini daha ayrıntılı ve net bir biçimde ifade etmelisin bence

Hocam söyle açıklayayım ben ileride kendi işimi kurmak istiyorum kendi işimi kurduğum zamanda elbette kendimi gelistirmem gerekli ki kurabilirleyim adımı duyurayim belki biraz absürd gelebilir ama bir projem var bu iki alanla ilgili onu başarabilirsem zatrn iyi yerlere geleceğimi düşünüyorum ama bunlar için elbette bir sermaye gerekli ve bu sermayeyi daha çabuk ve kolay yapabilme olanagimin hangisinde olacağını düşünüyorum simdi belki sunuda diyebilirsiniz proje nasil ikisi ile alakali diye ufak bir proje değil proje için yazilimcida makinecide elektrikcide elektronikcide gerekli arastirdigim kadariyla ama benim ilgim makime ve bilgisayardan cok bu iki alana olduğu için ikisi arasinda kaldim

• elektrik bin volt ve üzerinde çalışır. Elektronik ise voltajı daha küçük işlerle uğraşır mikroişlemcilerle veya robotlarla mesela.
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.