Şimdi Ara

Elektronik Davulla Video Çekmek İstiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bayanlar merdivenden kayanlar benim bir adet yamaha dtx532k model e-davulum var. Şimdi ben video kaydı alıp bunu eş dostla paylaşmak istiyorum ama stüdyo oyuncaklarıyla ilgili bilgim sıfır. Bebeğe anlatır gibi tane tane anlatırsanız sevinirim nokta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, yapmak istediğin şey sanırım düzgün bir şekilde audio olarak elektro davulu kaydetmek ve sonradan video ile birleştirmek. Böylece dış sesleri de almamış olacaksın.
    Bunun için kayıt ekipmanlarına ihtiyacın var...

PC ya da Mac / iPad...

Elektro davulu bağlayabileceğin bir ses arayüzü (Ses kartı)

Kayıt programı (Cubase , Fl Studio, Nuendo ) iPad ise Garageband

Sağlam video çeken bir ekipman (Cep telefonu da işini görür 4 k falan çekiyorsa)

Önce video kaydına başlayıp sonra eş zamanlı olarak davulu kaydına başlayacaksın.

Bittiğinde de ikisini bir video programıyla birleştireceksin (yaptığın kayıt mp3 olacak)

Kısaca böyle işleyecek proses... :)
  • Bu bana kaç paraya patlar ve her müzik dükkanında varmıdır

• PC / Mac hangisine sahipsin ya da iPad in var mı ona göre ucuz yollu ekipman önereceğim.
  • Hiç bir Apple ürüne sahip değilim Laptop ve masaüstü pcim var ikiside Windows telefonum Android daha mı pahalı ekipman gerekir sence

• 19 gün oldu cevap yazacak yok mu?

• Herhangi bir kayıt ekipmanına ihtiyacın yok. Ben çaldığımı eş zamanlı olarak kaydedicem diyorsan pcye bir daw indiricen ilk olarak (cubase gibi) output çıkışından pcne girip kaydedicen. Yada aletin üzerine midi olarak kaydedicen usbden pcye bağlıycan midi dosyasını çekip düzenliycen falan o biraz daha zor iş.
  • Davulda Usb veya midi girişi var ise davulu ezdrummer vs. vst'lere senkronize esip eşzamanlı olarak çalıp kaydedebiliyorsunuz sanırım

https://youtu.be/BWn6ymY6PKM şunun gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.