Şimdi Ara

elite cabal online yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben cabal online oyunu oyunuyon ama elite cabal online diye bir oyun duydum bu oyun cabalın yeni bir oyunumu acaba yoksa bir private sorvirimi

• birde privete ise ne gibi ozellikleri var soylermisiniz
  • bende cabala yeni başladım ve o serverda oynuyorum server private server.100x ve 300x olmak üzere 2 serverı var.pek fazla bilgim yok ama bunlar yeterli olur sanırsam
  • Cyfren-Cabal tavsiye ederim, güzel bi private server. 99lvl başlıyosunuz, statları veriyosunuz, üstünüz seçtiniz sınıfın en üst itemleri, r.osm felan var yani başlarken, ama giymek için önce statları vermek gerekiyo, 100.000.000 para ile başlıyosunuz, tek kötü yanı bmler açık değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cuz I Got High -- 18 Kasım 2008; 13:51:14 >
  • Nasıl yukluoz bu cryfen serverini ben eu cabal oynuodum nasıl yama yapabılırız
  • @ummu
    Bunlar ayrı private serverlar. Exp rate'leri yüksek oluyo.

cabalhelix.com bir günde 120 olursun + bütün skilleri açarsın osm. set filan
  • site adresi felan yok mu link verir misiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: grafkxx

bende cabala yeni başladım ve o serverda oynuyorum server private server.100x ve 300x olmak üzere 2 serverı var.pek fazla bilgim yok ama bunlar yeterli olur sanırsam

kardeş adın ney oyunda bide x300 mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.