Şimdi Ara

Emek hırsızlığının böylesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://m.youtube.com/watch?v=MSijhPJpQE8

https://m.youtube.com/watch?v=R3unPcJDbCc

1.5 milyon abonesi var hala emek hırsızlığı yapıyo :( resimleri bile direk almış la.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu adam odtüye konuşmaya geldi ve bu adama gösterilen saygı beni dehşete düşürdü.

Okulun en büyük salonunda bu, muratabi denen çocuk, yine muratabiye benzer bir çocuk ve biraz daha ağır takılan yine oyuncu biri vardı ama buna pek ilgi yoktu.

Salonun büyük kısmı hazırlık öğrencisiydi bu belliydi ama Odtüye gelmiş biri hazırlık öğrenciside böyle olmamalı daha doğrusu düzgün bir liseye gitmiş biri böyle olmamalı. Sorulan sorulardan bazılar:

Bilgileriniz çok güzel nereden buluyorsunuz böyle şeyleri.

Bu bildikleriniz ile kitap basmayı düşünmüyormusunuz.
    Cevap: Telif hakkı olan şeyler kitap basmaya uygun değil.

Sayenizde çok şey öğrendim.

ve daha duydukça kızdığım sorular. Üstelik bu adamlar odtüde konuşma yapıyor kaç yüz kişiye ama o kadar saygısızca konuşuyorlar ki sanki karşıdakine sen kimsin der gibi. Son rezaletleri olarakta konuşmayı erken terketmeleri oldu neymiş bileti erkene almışlarmış. Hıyarağaları

• Başlarına bakıp kapattım. Türkçeye çevirmiş sanırım. Ülkenin yabancı dil seviyesi ortada. Tam olarak hırsızlık olarak nitelendirmezdim sanırım. Kaynak vermemiştir muhtemelen ama verse daha iyi olurdu tabi.
  • Videolar da yalan ki. Yok Elisa Lam mış zartmış zurtmuş... Adam tam Flash TV terk.
  • konu bulamıyor artık.

daha dün bir videolarını izledim amg ye biniyorlardı
  • Youtuber'lar içeriklerini yabancılardan alıp Türkçeleştiriyorlar. Bunları hepsi anlatıyor zaten.
    Herkes İngilizce bilmiyor, bence bunda bir şey yok.

Not: Ruhi Çenet'i izlemiyorum.
  • Bu saatten sonra ülkede sadece çalarak iyi bir yerlere gelirsiniz, iktidar sağolsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.