Şimdi Ara

Eminönü'nde Gözlükçü Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın Eminönü'nde Hayyam pasajına gideceğim. Hazır gitmişken gözlükçülere bakayım diyorum. Orjinaline yakın üretilmiş korsan güneş gözlüklerini nerede bulabilirim ? Bilenler söylesin

• Eminonunde bir suru var ama hepsi pis ve kalitesiz.Sahsen gozluk aldim eminonunden adam beni depoya goturdu en alttan cikardigi tozlu gozlugu t shirtune silip verdi. Bi de para bayildik obur ay yere dusunce kirildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

Eminonunde bir suru var ama hepsi pis ve kalitesiz.Sahsen gozluk aldim eminonunden adam beni depoya goturdu en alttan cikardigi tozlu gozlugu t shirtune silip verdi. Bi de para bayildik obur ay yere dusunce kirildi

sende depoya gittin adam senin böbrekleri çıkarıp masaya vurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneox

quote:

Eminonunde bir suru var ama hepsi pis ve kalitesiz.Sahsen gozluk aldim eminonunden adam beni depoya goturdu en alttan cikardigi tozlu gozlugu t shirtune silip verdi. Bi de para bayildik obur ay yere dusunce kirildi

Yok bobrek falan yok ama 70 tl bayildik. Bir de gozunuze zarar veriyor onlar , dikkatli olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eneox

quote:

Yok bobrek falan yok ama 70 tl bayildik. Bir de gozunuze zarar veriyor onlar , dikkatli olun

ben zararlı olduğunu biliyorum ama eminönü taksim civarı full 10 liralık şekil gözlüklerden kullanıyor ya da 10 liralık kanserojen saatler kanser olmasa bile göz bozulması yaşayabilirler

• Eminönünden 10 liraya bi gözlük aldım, sanırım adam 330 liralıklardan verdi yanlışlıkla.
    Gözlükçüye gösteriyorum, abi diyor bu 10 lira olamaz.
    Güneş koruması vb tüm özellikleri var, 3 yıldır kırılmadı.

Nerden aldım derseniz, Ticaret Odasının siyah camlı depo gibi bir yeri var, onun önünde duran manav tezgahı gibi tezgahı olan abiden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.