Şimdi Ara

En baştan hızlı bir şekilde nasıl 60 olabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Diablo 3 ü ilk Haziran ayında alıp oyunu bitirmiştim. Fakat oyuna yepyeni özellikler eklenmesi nedeniyle şu an tam bir bilgim yok açıkçası. Arkadaşlarım ile tekrar başlamak istiyoruz o yüzden bende yeniden bir karakter kasmak istiyorum. Arkadaşım 60 level bana 23 levelde giyilebilecek set itemlardan falan aldı exp arttıran.Kafalığa kırmızı taşı falanda bastık. Ama ben genede bir sormak istiyorum hazır yanımda 60 level birisi de varken beni nasıl en hızlı şekilde 60 level yapabilir ? Cevaplarsanız sevinirim herkese iyi forumlar.

• benim bildigim yapamaz 60 olmak için ez bi 40 saat oynama süresi gerekiyo çünki bendede öyle oldu
  • ben 10 tane karakter kastığım için az çok taktik verebilirim
    act1de yaratıkları boşver sadece görevleri yap, act2 içinde maghdaya kadar sadece koş, bundan sonra yaratıkları öldürerek yap görevleri, xp kasacağın yer act3
    lvl10 olana kadar item alma, 15-16 level sonrası soketli kafalık al ve en az %25 experience veren ruby tak, itemlerin üzerindeki diğer xplerin bi değeri yok boşuna para verme
    set itemlerinde bi değeri yok boşver 10dkda 1 lvl atlayacaksın zaten aldığın pahalı itemler hemen eskiyecek
    21 lvl olunca ahda üstündeki tüm itemleri değiştir, itemler vitality ağırlıklı olsun, silahlar soketli olsun ve yine ruby tak silahlara
    nighmare geçince 32 lvl olmadan item alma, 32 lvlde tüm itemleri değiştir hiçbir iteme 10.000 golddan fazla verme silahlarda 50kya çıkarabilirsin limiti, amulet yada ring alma çok pahalılar oyundaki satıcıların sattıklarını al
    32lvlden 52lvle kadar item alma yerde bulduğun iyi itemleri üstüne geçir
    63lvl itemlerde reduced level requrements tarzı bi özellik olacak en fazla 18 sanırım ama sen 46 lvl olunca alırsın bi silah, ahda 46lvl bi kararkterin giyebileceği bi silah al en az 700dps versin, böylece 50 lvl olana kadar tüm yaratıklara tek atacaksın, bu silaha 300kya kadar gold verebilirsin sorun yok
    hellde ise 51 lvl olunca yine üstündeki tüm itemleri değiştir eğer 10kya item bulamıyorsan biraz fiyatı artır ama sakın 50kdan fazla verme hell zaten 3-4 saatte bitiyor ve sonrası 60lvl
    bu yöntemle günlük 4-5 sattlik oynayışla 1-60lvl 3 günde yaparsın ben 1.5 ayda 10 tane 60lvl karakter yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

ben 10 tane karakter kastığım için az çok taktik verebilirim
    act1de yaratıkları boşver sadece görevleri yap, act2 içinde maghdaya kadar sadece koş, bundan sonra yaratıkları öldürerek yap görevleri, xp kasacağın yer act3
    lvl10 olana kadar item alma, 15-16 level sonrası soketli kafalık al ve en az %25 experience veren ruby tak, itemlerin üzerindeki diğer xplerin bi değeri yok boşuna para verme
    set itemlerinde bi değeri yok boşver 10dkda 1 lvl atlayacaksın zaten aldığın pahalı itemler hemen eskiyecek
    21 lvl olunca ahda üstündeki tüm itemleri değiştir, itemler vitality ağırlıklı olsun, silahlar soketli olsun ve yine ruby tak silahlara
    nighmare geçince 32 lvl olmadan item alma, 32 lvlde tüm itemleri değiştir hiçbir iteme 10.000 golddan fazla verme silahlarda 50kya çıkarabilirsin limiti, amulet yada ring alma çok pahalılar oyundaki satıcıların sattıklarını al
    63lvl itemlerde reduced level requrements tarzı bi özellik olacak en fazla 18 sanırım ama sen 46 lvl olunca alırsın bi silah, ahda 46lvl bi kararkterin giyebileceği bi silah al en az 700dps versin, böylece 50 lvl olana kadar tüm yaratıklara tek atacaksın, bu silaha 300kya kadar gold verebilirsin sorun yok
    hellde ise 51 lvl olunca yine üstündeki tüm itemleri değiştir eğer 10kya item bulamıyorsan biraz fiyatı artır ama sakın 50kdan fazla verme hell zaten 3-4 saatte bitiyor ve sonrası 60lvl
    bu yöntemle günlük 4-5 sattlik oynayışla 1-60lvl 3 günde yaparsın ben 1.5 ayda 10 tane 60lvl karakter yaptım

yardımınız için teşekkür ederim peki 60 level arkadaşımın bana bir katkısı olamaz mı ?

• olur ama arkadaşın zaman kaybeder, tek başına da hızlı ilerleyebilirsin sorun yoksa ne ala
    ayakkabıyı unutmuşum ayakkabı en az &10 movement speed versin 10kya bulamıyorum dersen 50kya kadar al gitsin, çok yararlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

ben 10 tane karakter kastığım için az çok taktik verebilirim

İbretlik paylaşım

Takip...

• 500k gold ile 9 saatte level 60 olursun.
  • mp10da act3 kasın arkadaşınla beraber..sen arkasında takıl..10-15 saatlik bi oyun süresiyle çok rahat 60 olursun..ancak arkaşın normal nightmare ve hell zorluk seviyelerinde oynamak ister mi orası sorun işte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bal Porsuğu

Herkese selamlar. Diablo 3 ü ilk Haziran ayında alıp oyunu bitirmiştim. Fakat oyuna yepyeni özellikler eklenmesi nedeniyle şu an tam bir bilgim yok açıkçası. Arkadaşlarım ile tekrar başlamak istiyoruz o yüzden bende yeniden bir karakter kasmak istiyorum. Arkadaşım 60 level bana 23 levelde giyilebilecek set itemlardan falan aldı exp arttıran.Kafalığa kırmızı taşı falanda bastık. Ama ben genede bir sormak istiyorum hazır yanımda 60 level birisi de varken beni nasıl en hızlı şekilde 60 level yapabilir ? Cevaplarsanız sevinirim herkese iyi forumlar.

Cain's Set + kafada full ruby + leoric + monsterpower10 arkadaşınla ilerler hızlı bi şekilde kasarsınız bence.
  • http://www.youtube.com/watch?v=GXtoFhd53xI
    Bu videoda aradığın sorunun cevabı var. Bu yolla 2 3 saatte level 60a ulaşabilirsin
  • %35 exp bonus veren bir set görmüştüm adını hatırlamıyorum ama 30 larda çıkıyor sanırım. Paragon oynayan bir DH nin üstünde görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 25 Kasım 2012; 20:22:48 >
  • cain set giyinip +%30 exp bonus +
    sonra hellfire ring +%35 exp +
    helme radiant ruby +%31 exp +
    leoric yuzuk +%32 exp

level 15e kadar normal pony level
    15-20 normal act3 sonra diablo kesilir
    level 30a kadar nightmare pony level
    30-35 nightmare act3 sonra diablo kesilir
    level 45e kadar hell pony level
    45-55 hell act3 sonra diablo kesilir.
    55-60 pony level sonra her actin bosslari oldurulur ve solo key kasmak icin checkpoint alinir.... bunu yaparak 4 saat 28 dakikada 60 oldum... yanimdaki arkadas hep vardi.. tek olacaksan, cain set 50 den sonra yetersiz kalabiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablomania

http://www.youtube.com/watch?v=GXtoFhd53xI
    Bu videoda aradığın sorunun cevabı var. Bu yolla 2 3 saatte level 60a ulaşabilirsin

Evet adamlar olayı çözmüş. Bende gerekli itemları toplayıp arkadaşımla (dh) her zorluk seviyesinde act3 mp10 kastım (vitality elbiseler giyip cain set le filan
    1 günde 60 oldum yani (saat tutmadım)

•  En baştan hızlı bir şekilde nasıl 60 olabilirim ?

Bunun 1 saati afk süre ve 35 level'a kadar solo kastım gerisini sen hesap et hocam

60 level bir tanıdığın seni normal/nm/hell seviyelerinde keep depths level 2 bölgesinde kısa sürede 60 yapar.

Şimdi baktım tam 1 saatte 35 leveldan 60a ulaşmışım. Yani tahminimce 2 saatlik sürede mümkün 60 yapmak.

Edit : Ek.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ben henüz normal modda ana hikayeyi bitiremedim. Hala act3 deyim. Karakter 32 level, 250k gold oldu. Birşeyleri yanlış yaptım galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.