Şimdi Ara

en iyi rap yapan Türk kimdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

en iyi rap yapan Türk kimdir?

(En Son Oy Tarihi: 1.10.2006)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatboy -- 4 Ekim 2005, 17:34:57 >

• dj-akman ! -mutluolyeter
  • hepsinin canı cehennem özenti agresif görünmeye çalışan serseri tipli ...... laf bulamıyorum ki adamlar desen adam diil şarkıcı desen o diil
  • quote:

Orjinalden alıntı: _black_

hepsinin canı cehennem özenti agresif görünmeye çalışan serseri tipli ...... laf bulamıyorum ki adamlar desen adam diil şarkıcı desen o diil

la olm sen niye her şeye muhalefetsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssaamm

quote:

hepsinin canı cehennem özenti agresif görünmeye çalışan serseri tipli ...... laf bulamıyorum ki adamlar desen adam diil şarkıcı desen o diil

la olm sen niye her şeye muhalefetsin

ehueheuhue bilmem öyle miyim! HAYIR DİİLİM

• quote:

Madem bir şeyden anladığın yok.nediye agrasifçe eleştiriyorsun.Senin dinleidğin müzk ne pop mu? arabesk? rock? Bunların hangisi bize aitki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaX2SeL

quote:

Madem bir şeyden anladığın yok.nediye agrasifçe eleştiriyorsun.Senin dinleidğin müzk ne pop mu? arabesk? rock? Bunların hangisi bize aitki?

TÜRK SANAT MÜZİĞİ , TÜRKÜ , TÜRK HALK MÜZİĞİ BİZE AİT DE BEN DİNLEMİYORUM... GEÇİN YA BU BOL PANTOLONLU AMERİKAN ÖZENTİSİ KİM DAHA HIZLI SÖYLER YARIŞI YAPAN TİPLERİ
  • ii dedin max
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MaX2SeL

quote:

TÜRK SANAT MÜZİĞİ , TÜRKÜ , TÜRK HALK MÜZİĞİ BİZE AİT DE BEN DİNLEMİYORUM... GEÇİN YA BU BOL PANTOLONLU AMERİKAN ÖZENTİSİ KİM DAHA HIZLI SÖYLER YARIŞI YAPAN TİPLERİ

Madem bunları da dinlemiyosun ne dinliyosun?Bence söz dinle.Ben türkçe rap dinliyorum onlar gibi giyinmiyorum belki ama giyinmelerinede eleştiremem.Her insan istediği gibi giyinir absürd olmadıkça.İnsanların görünüşlerine göre değerlendirmen yanlış

• ben görünüşü vs. değerlendirmiyorum... sadece özentilikleri bana bayağı geliyor o kadar...

ceza kim biliyor musun: bu adam bi gün TV izlerken bakmış eminem diye bir adam çıkmış meshur olmuş... naapim naapim bende bunun gibi yapiim demiş...
    nasıl demiş bu adam incelemiş...
    Agresif bir kişilik sert bakışlar... falan filan
    gelmiş aynısını burda yapıyor yani müslüman mahallesinde salyangoz mu satmak derler ne derler onu yapıyor

ne suratına uyuyor o agresif bakışlar ne de tipine...

komik oluyor sadece
  • sağda solda ben de görüyorum,
    bol kot pantolonlar, yaz kış kafalarında bereler,
    yee adamım nabersin?? tarzı hitaplar
    hepsinin q.a...
    ben de rap muzik hastasiyim ama sadece Sagopa dinlerim,
    diğerleri foss, Ceza da eskiden iyi yapıyordu bu işi ama piyasa oldu burnu kalktı...
    bu alemde Sagopa'yı tek geçerim...

dediğim gibi etrafımda rockçı metalci diye geçinen özenti de bol miktar da,
    hiphop dinleyince bi mok olmuyorrr > bu lafım özenti gençlere..
    dinliyorsanız adam gibi dinleyin laaan
    sonra forumda rap diyince sizinle adam gibi dinleyenleri aynı kefeye koyup
    özenti damgasını yapıştırıyorlar
  • ibn-i sina
  • anket çok yetersiz daha birçok türk mc var ayrıca anketin konusuda çok saçma en iyi rap söyleyen die birşey olmaz rap yapılır lyric-rhyme-flow bu üçünün birleşiminden rap yapılır rapte ses önemli değildir lyricler daha önplandadır
  • her türlü Sagopa Kajmer
  • MEvcut rapçiler kulağımı tırmalıyor. Cartelden sonra adam gibi grup çıkmadı zaten.
  • rap sux

metal,rock 80's , 60's
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

MEvcut rapçiler kulağımı tırmalıyor. Cartelden sonra adam gibi grup çıkmadı zaten.

Sagopa'yı dinledin mi hiç??
  • quote:

sevmesen de saygı duy

bence en iyi sagopa...
  • SAGOPA İİDİR BEYLER
  •  en iyi rap yapan Türk kimdir?

"Düşman kelimesinin anlamını, dost sıfatını taşıyanlardan öğrendim"

"Ömrünü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü,çevirdim yüzümü"

Beni bırakın kendi halime,
    Çok bitkinim ama direneceğim.
    Terapi ordularınızı geri çekin artık savaşın galibi bendim,
    Bayraklarınızı dikemeyeceksiniz, hiç daim köle olmadım,
    Ben rapimle gazi geldim ardıma şehitlerimi gömdüm kendim...

Rapimin alaturkalığı nedense kimine batar.
    Asılsız şen şakrak nakaratklar şarkılarında ip atlar.
    Bu tip hiphop, big-bad trip yapar.
    Yan etkilerine inadına ben panzehir arar
    Kuvvetmira sunar..

http://www.sagopakajmer.org/sagoweb

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.