Şimdi Ara

en iyi rap yapan Türk kimdir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

en iyi rap yapan Türk kimdir?

(En Son Oy Tarihi: 1.10.2006)
Giriş
  • dikkatimi çektiği için söylüyorum hemde bilgin olsun türküyle türk halk müziği aynı
    quote:

Orjinalden alıntı: _black_

quote:

Orjinalden alıntı: MaX2SeL

quote:

hepsinin canı cehennem özenti agresif görünmeye çalışan serseri tipli ...... laf bulamıyorum ki adamlar desen adam diil şarkıcı desen o diil

Madem bir şeyden anladığın yok.nediye agrasifçe eleştiriyorsun.Senin dinleidğin müzk ne pop mu? arabesk? rock? Bunların hangisi bize aitki?

TÜRK SANAT MÜZİĞİ , TÜRKÜ , TÜRK HALK MÜZİĞİ BİZE AİT DE BEN DİNLEMİYORUM... GEÇİN YA BU BOL PANTOLONLU AMERİKAN ÖZENTİSİ KİM DAHA HIZLI SÖYLER YARIŞI YAPAN TİPLERİ

• seçenekler birde "Rap söylemeyen türk" eklensin lütfen...

düzeltiyorum: yukarda sagopa' nın sözlerine baktımda hiç fena değil. Bir denemek lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacman -- 4 Ekim 2005, 17:31:56 >
  • valla ceza iyi derdim zamanında ama adam hem konserinde f.ck you george bush die milleti gaza getiriyor hem de nike t-shirtlerle adidas ayakkabılarla çıkıyor sahneye.. Tabi ki barış temalı şarkıları flaan işlemesi çok güzel ama abd özentiliği yüzünden şarkılarını içten söylediğine inanmıyorum.. Ayrıca şarkı sözleri incelendiğinde ciddi mantık hataları var..

Sagopa kajmer şu anda bu işin kralıdır bence.. Sözler falan mükemmel adam aşmış olayı(bence)
  • mustafa topaloğlu tabbi ki...

ne saçma bir anket en iyi Tüksanat musikisini kim söyler diye bir anket neden açılmıyor acabaa?

efenim çocuğum?
  • ac bilader o zaman sen
  • fearlesness sana katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatboy -- 4 Ekim 2005, 20:51:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkordek

valla ceza iyi derdim zamanında ama adam hem konserinde f.ck you george bush die milleti gaza getiriyor hem de nike t-shirtlerle adidas ayakkabılarla çıkıyor sahneye.. Tabi ki barış temalı şarkıları flaan işlemesi çok güzel ama abd özentiliği yüzünden şarkılarını içten söylediğine inanmıyorum.. Ayrıca şarkı sözleri incelendiğinde ciddi mantık hataları var..

Sagopa kajmer şu anda bu işin kralıdır bence.. Sözler falan mükemmel adam aşmış olayı(bence)

aynen katılıyorum, pop kültürüne şarkılarında laf attıktan sonra burcu güneş ve candan erçetinle yaptığı düetler gözümde ceza'yı bitirdi ee bi de kıraç'a küfürü var
    o yüzden bir tek SAGOPA KAJMER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssaamm -- 4 Ekim 2005, 20:51:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ssaamm

sağda solda ben de görüyorum,
    bol kot pantolonlar, yaz kış kafalarında bereler,
    yee adamım nabersin?? tarzı hitaplar
    hepsinin q.a...
    ben de rap muzik hastasiyim ama sadece Sagopa dinlerim,
    diğerleri foss, Ceza da eskiden iyi yapıyordu bu işi ama piyasa oldu burnu kalktı...
    bu alemde Sagopa'yı tek geçerim...

dediğim gibi etrafımda rockçı metalci diye geçinen özenti de bol miktar da,
    hiphop dinleyince bi mok olmuyorrr > bu lafım özenti gençlere..
    dinliyorsanız adam gibi dinleyin laaan
    sonra forumda rap diyince sizinle adam gibi dinleyenleri aynı kefeye koyup
    özenti damgasını yapıştırıyorlar

RaP Dinlemek Başkaaaa...O tarzda giyinmek başka arkadaşım!

• quote:

Orjinalden alıntı: egepcmarket

quote:

sağda solda ben de görüyorum,
    bol kot pantolonlar, yaz kış kafalarında bereler,
    yee adamım nabersin?? tarzı hitaplar
    hepsinin q.a...
    ben de rap muzik hastasiyim ama sadece Sagopa dinlerim,
    diğerleri foss, Ceza da eskiden iyi yapıyordu bu işi ama piyasa oldu burnu kalktı...
    bu alemde Sagopa'yı tek geçerim...

dediğim gibi etrafımda rockçı metalci diye geçinen özenti de bol miktar da,
    hiphop dinleyince bi mok olmuyorrr > bu lafım özenti gençlere..
    dinliyorsanız adam gibi dinleyin laaan
    sonra forumda rap diyince sizinle adam gibi dinleyenleri aynı kefeye koyup
    özenti damgasını yapıştırıyorlar

RaP Dinlemek Başkaaaa...O tarzda giyinmek başka arkadaşım!

o tarz giyinmek de özentilik oluyor...
    50cent eminem kliplerini izleyip onlar gibi giyinmeye çalışıyorlar
    yalansa yalan de??

• Yahu sizene milletin giyiminden kuşamından zorunuza giden nedir?
  • anlamadığım şey nike ile adidas giyiyo demişsin ama george bushtan bahsetmişsin adidas alman malı ee izin verde nike' ıda giysin bunun bushla ne alakası var anlamadım ceza eminem özentisi de değildir bunu tam bi eminem hastası olarak söyleyebilir sadece ceza fazla sükse yaptığından dolayı diğer taraflardaki arkadaşlar çekemiyor olay bu cezanın kişiliğini sevmem ama şarkıları bir numara

quote:

valla ceza iyi derdim zamanında ama adam hem konserinde f.ck you george bush die milleti gaza getiriyor hem de nike t-shirtlerle adidas ayakkabılarla çıkıyor sahneye..
  • ssaamm peki metallica dinleyenlerde onların giydiği gibi giyolar genellikle herkes dinlediği müziğin tarzına göre giyiniyor buda bana göre özentilik değildir.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MaX2SeL

quote:

hepsinin canı cehennem özenti agresif görünmeye çalışan serseri tipli ...... laf bulamıyorum ki adamlar desen adam diil şarkıcı desen o diil

Madem bir şeyden anladığın yok.nediye agrasifçe eleştiriyorsun.Senin dinleidğin müzk ne pop mu? arabesk? rock? Bunların hangisi bize aitki?

TÜRK SANAT MÜZİĞİ , TÜRKÜ , TÜRK HALK MÜZİĞİ BİZE AİT DE BEN DİNLEMİYORUM... GEÇİN YA BU BOL PANTOLONLU AMERİKAN ÖZENTİSİ KİM DAHA HIZLI SÖYLER YARIŞI YAPAN TİPLERİ

ne alakası var..rap dinleyen bol pantalon mu takılyo yada rap yapanlar bol mu takılyo...bak benim adamım sagopa ... oldukça efendi..agresif de deil.(en azından küfürü az kullanyo)..ayrıca bolda takılmıyo...alçak gönüllü de(bana göre) SAGOPA yı tek geçerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JR.IVORY -- 4 Ekim 2005, 21:13:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fatboy

ssaamm peki metallica dinleyenlerde onların giydiği gibi giyolar genellikle herkes dinlediği müziğin tarzına göre giyiniyor buda bana göre özentilik değildir.

ben giymesin demiyorumyaptıkları hareketler,
    o elbise içine girince kendilerini eminem sanıyorlar,
    amerikan filmlerinden izledikleri,duydukları şeyleri yapıyorlar uyuz oluyorm
    okula gelirken bile kumaş pantolonu bol alan çocuklar var..
    o elbiselerin içine girince dünyaları değişiyor, görünce sinir olmamak elde değil

• quote:

quote:

valla ceza iyi derdim zamanında ama adam hem konserinde f.ck you george bush die milleti gaza getiriyor hem de nike t-shirtlerle adidas ayakkabılarla çıkıyor sahneye.. Tabi ki barış temalı şarkıları flaan işlemesi çok güzel ama abd özentiliği yüzünden şarkılarını içten söylediğine inanmıyorum.. Ayrıca şarkı sözleri incelendiğinde ciddi mantık hataları var..

aynen katılıyorum, pop kültürüne şarkılarında laf attıktan sonra burcu güneş ve candan erçetinle yaptığı düetler gözümde ceza'yı bitirdi ee bi de kıraç'a küfürü var
    o yüzden bir tek SAGOPA KAJMER

bendensin karrdeşim.. candan erçetin le düet ini sevdim ama Burcu ileki berbattıı..ve sürekli küfür kullanması...kıraç gibi ogeday gibi ..bence bu camiaada herkes birbiriyle iyi geçinmesi lazım ki türkçe rap birass dünyaya açılmaya başlasın..ama ceza (yada herhangi biri) herkesle kavgalı ...destek olmak lazım bence..ama dediğin gibi Kıraç 'a küfür etmesii olayı bitirdi...gerçi kıraç ta hafif laflar etmedi ama karşılığında küfür deil olgunlukla karşılık verseydi daha da sevilir..mesela benim annem babam kıraç a küfür ettiklerini duymuşlar...iyice soğudular ve Rap diyince serserilik, bol küfür olan herşeyi rap le bağdaştıryolar nerdeyse..

• osman yağmurdereli...
  • herkesin kendine göre bir tarzı vardır
    sinirde olsan bence onlara saygı göstermelisin
  • @BACARDI,
    o değilde bir de utanmadan kalkıp "pazar magazin" tarzı bir programa röportaj verip kıraç'tan özür diliyor,
    sonra en son rock'n coke'da kendisini protesto eden dinleyicilere "f*ck you" diye bir küfür savurdu..

sagopa'nın röportajında diyor ki benim kız arkadaşıma,namusuma aileme dil uzatmasınlar, ne derse desinler, hic şeyimde değil, ama eğer anneme-kız arkadaşıma laf ederlerse sokarım o lafları biryerlerine.. ee o sözler, müziklerdeki kalitesi kimde var Türkiye'de??
  • arkadaşlar peki Sagopa ile Cem yılmaz ın çok iyi arkadaş olduğunu ve
    50 Cent in vücudunda tam 9 kurşun izinin olduğunu biliyomusunuz.....
  • sago'nun son ropörtajlarını okuyun öyle gelip burda yorum yazın sagopa hakkında bişey bilmeden burda atıp tutmayın iki şarkı dinlemekle olmuo bu işler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.