Şimdi Ara

en sessiz araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
9.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2-3 ay içinde 0 bir araba almak istiyorum bütçem 40.000 ytl civarı forumun sayfalarını araştırıyorum ve hemen hemen bütün araçların içeriye çok ses aldığından şikayetçiler. acaba bu fiyata alınabilecek en sessiz araba hangisidir dizel ve benzinli olarak ayrı ayrı değerlendirebilirseniz sevinirim. teşekkürler

• Hyundai accent olmadığı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carenfly

Hyundai accent olmadığı kesin.
    focus, civic, megane,corolla, jetta,astra bence hepsinin de iyi kötü artısı eksisi var denk sayılırlar . deneme sürüşüde yaptım ama 5-6 km ile anlaşılmıyor hele otoban benzeri yolda acaba sessizlik konusunda hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ailker1

focus, civic, megane,corolla, jetta,astra bence hepsinin de iyi kötü artısı eksisi var denk sayılırlar . deneme sürüşüde yaptım ama 5-6 km ile anlaşılmıyor hele otoban benzeri yolda acaba sessizlik konusunda hangisini tavsiye edersiniz?

Alıntıları Göster
    Megane, focus arasında megane daha sessiz bana göre, ben de golf var o da sessiz bu durumda jetta da sessizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Megane, focus arasında megane daha sessiz bana göre, ben de golf var o da sessiz bu durumda jetta da sessizdir.

Alıntıları Göster
    auris sınııfının en sessizi arabası ama bütçene uyar uymaz bilmem dünyanın en sessizi olarak sanırım c serisini biliyorum onlarda uçuk fiyatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

auris sınııfının en sessizi arabası ama bütçene uyar uymaz bilmem dünyanın en sessizi olarak sanırım c serisini biliyorum onlarda uçuk fiyatlar

Alıntıları Göster
    arkadaşımda 2006 toyota corolla dizel var. 1000 km ye yakın yol yaptık. gerçekten çok sessiz. motor ilk çalışmasında çalışmasında dahi benzinli havası veriyor. yol sesi okadar rahatsız edici değil .. fiesta dizel ve cordoba dizel kullandım onların yanında ağzı var dili yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejdet Ay

arkadaşımda 2006 toyota corolla dizel var. 1000 km ye yakın yol yaptık. gerçekten çok sessiz. motor ilk çalışmasında çalışmasında dahi benzinli havası veriyor. yol sesi okadar rahatsız edici değil .. fiesta dizel ve cordoba dizel kullandım onların yanında ağzı var dili yok.

Alıntıları Göster
    Toyotalar genel olarak sessizdir,Ford sessiz değildir,Renault dizelleri diğerlerine göre biraz daha sessizdir,Ama sadece sese bakma derim Biraz homurtulu ama 1.6 Tdci 1 numara

• quote:

Orijinalden alıntı: FullPerfromance

Toyotalar genel olarak sessizdir,Ford sessiz değildir,Renault dizelleri diğerlerine göre biraz daha sessizdir,Ama sadece sese bakma derim Biraz homurtulu ama 1.6 Tdci 1 numara

Alıntıları Göster
    en sessiz araba çalışmayan arabadırsınıfının en sessiz arabası ise auris

• quote:

Orijinalden alıntı: arçi_1925

en sessiz araba çalışmayan arabadırsınıfının en sessiz arabası ise auris

Alıntıları Göster
    BOŞVER AURİS İ CİVİC İ BU KADAR ÇIKMIŞKEN 1-2 YAŞINDA D SEGMENT BİR ARABA AL...SESSİZLİK NEYMİŞ GÖR
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibekir

BOŞVER AURİS İ CİVİC İ BU KADAR ÇIKMIŞKEN 1-2 YAŞINDA D SEGMENT BİR ARABA AL...SESSİZLİK NEYMİŞ GÖR

Alıntıları Göster
    Toyota Avensis i tavsiye edebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little F.K

Toyota Avensis i tavsiye edebilirim

Alıntıları Göster
    peugeot 407 olmadığı da kesin traktör gibi çalışıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Samuru

peugeot 407 olmadığı da kesin traktör gibi çalışıyo

Alıntıları Göster
    ben hayatım da hiç sessiz pejo görmedim broadwaylardan bile gürültüler ne bu yaw yalıtım sorunları var kesinlikle

yeni astra çok gürültülü değil yol sesi biraz var ama hissettirmiyo denebilir dizel olduğu zaman motor sesini haliyle duyarsın ama toyotalar kadar kimse sessiz olamaz ama toyotadada hep yol sesi var bunu anlamış değilim :S

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

ben hayatım da hiç sessiz pejo görmedim broadwaylardan bile gürültüler ne bu yaw yalıtım sorunları var kesinlikle

yeni astra çok gürültülü değil yol sesi biraz var ama hissettirmiyo denebilir dizel olduğu zaman motor sesini haliyle duyarsın ama toyotalar kadar kimse sessiz olamaz ama toyotadada hep yol sesi var bunu anlamış değilim :S

Alıntıları Göster
    valla toyota bana hep sessiz gelmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: bhe

valla toyota bana hep sessiz gelmiştir

Alıntıları Göster
    motor sesini bilemem ama parça gürültüsü ve rüzgar sesi olarak bora bindiğim en sessiz arabaydı hatta golf ten bile sessiz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: loyloy

motor sesini bilemem ama parça gürültüsü ve rüzgar sesi olarak bora bindiğim en sessiz arabaydı hatta golf ten bile sessiz yani

Alıntıları Göster
    Dediklerinizden galiba en sessiz araba corolla gibi duruyor işin aslı fiyat performans olarak focus tdci hoşuma gitmişti daha pazarlık etmedim ilk verdikleri fiyat 42250 ghia modeli için motor seside var ama beni pek rahatsız etmedi en iyisi almadan önce corolla ile onu esaslı incelemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ailker1

Dediklerinizden galiba en sessiz araba corolla gibi duruyor işin aslı fiyat performans olarak focus tdci hoşuma gitmişti daha pazarlık etmedim ilk verdikleri fiyat 42250 ghia modeli için motor seside var ama beni pek rahatsız etmedi en iyisi almadan önce corolla ile onu esaslı incelemek

Alıntıları Göster
    pug 407 hdi ile megane dci ses kiyaslamasini daha once yapmistim.
    megane hem motor sesi hem de lastik ve suspansiyon sesi olarak cok daha basarili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayi terbiyecisi

pug 407 hdi ile megane dci ses kiyaslamasini daha once yapmistim.
    megane hem motor sesi hem de lastik ve suspansiyon sesi olarak cok daha basarili.

Alıntıları Göster
    avensisi test etmeden karar verme
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremme1977

avensisi test etmeden karar verme

Alıntıları Göster
    benzinde hondanın üzerine yoktur sessizlik konusunda adamlar takıntılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocancem

benzinde hondanın üzerine yoktur sessizlik konusunda adamlar takıntılı

Alıntıları Göster
    toyota ve hondalar daha başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdcezir

toyota ve hondalar daha başarılı

Alıntıları Göster
    ziebart ses yalıtımı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.