Şimdi Ara

En Uzun Konuşma Süresi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öyle bir telefon istiyorum ki ne kamerası ne mp3 çalma özelliği olsun. sadece uzun süre konuşayim yeter. nokia nın 1203 modelini denedim ama dışarıya aşırı derecede ses verdiği için şimdi yeni bir model arıyorum. ne tavsiye edersiniz ?

• phılıps marka hoşunuza gıden bir model sizin isteklerinizi tamamen karşılıyacaktır Bütçenizi bilmiyorum ama x800 modelini bir inceleyin.
  • SAR degeri düşük olsun beynin sana lazımsa eger!
  • Aradığınız telefon bence Nokia 1200. Belli bir süre kullandım. Hergün konuşuyordum, mesaj yazıyordum 7-10 gün arası şarjı gidiyordu. Onda dışarıya ses verme gibi bir durumda yok. Işığı menüsünden kapatılabiliyor. Gündüzleri ışığını da kapatırsınız, zaten uzun olan konuşma süreniz daha da uzar.
    Şarj konusunda philipslerin xenium serisi ve 9@9k modellerinin 2 ay bekleme süresi olduğu söyleniyor. Onları da bir araştırın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoppas -- 5 Mart 2010; 2:33:45 >
  • @riprap konuyu açtıktan sonra philips modelleri araştırdım x800 biraz fonksiyonel bi telefon. bana konuşma olsun yeter. 9@9k modeli uygun ama sıfırını da piyadasa bulamadım.

@ten_don SAR dediğin tam olarak nedir ? yani kataloglarda hiç öyle bir değer görmemiştim de.

@mathemus 1200 ile 1203 arasında pek fark yok gibi. sen kullandım demişssinde 1203 te olduğu gibi dışarı ses verme sorunu olabilir onda da çünkü aynı tip işcilik var galiba her 2 modelde de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hayko

@riprap konuyu açtıktan sonra philips modelleri araştırdım x800 biraz fonksiyonel bi telefon. bana konuşma olsun yeter. 9@9k modeli uygun ama sıfırını da piyadasa bulamadım.

@ten_don SAR dediğin tam olarak nedir ? yani kataloglarda hiç öyle bir değer görmemiştim de.

@mathemus 1200 ile 1203 arasında pek fark yok gibi. sen kullandım demişssinde 1203 te olduğu gibi dışarı ses verme sorunu olabilir onda da çünkü aynı tip işcilik var galiba her 2 modelde de

1200'ün tek hoparlör çıkışı var. O da önünde nokia yazısının üstünde. 1200, 1203'e göre biraz daha kalın bir telefon. Şarj, kulaklık gibi girişleri altında. Arkasında 1203'teki gibi hoparlör delikleri yok. Dışarı ses gitmesi gibi bir problem hatırlamıyorum. Olsaydı kesin dikkatimi çekerdi çünkü askerde görevim gereği kullandım. Ama yine de almaya niyetlenirseniz denemeden, içinize sinmeden almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoppas -- 5 Mart 2010; 22:54:29 >

• quote:

@riprap konuyu açtıktan sonra philips modelleri araştırdım x800 biraz fonksiyonel bi telefon. bana konuşma olsun yeter. 9@9k modeli uygun ama sıfırını da piyadasa bulamadım.

9@9 modeli için teknosalara bakmanızı öneririm.Tanıdıgım ordan almıştı
  • en uzun philips
    genelde özellik azaldıkça süre uzuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YD again -- 6 Mart 2010; 0:31:58 >
  • Çin'de üretilen I Coloured Mobile ZJ268 cep telefonu tam 666 gün pil ömrü sayesinde şarj edilmeye gerek kalmıyor.

Dört hoparlörü bulunan cep telefonuyla mp3, mp4 dinlemek ve izlemek de mümkün. GPRS ve WAP bağlantısı da bulunan cep telefonunun en önemli özelliği 32.800mAh süper pili. 3,0 inch ekran büyüklüğüne sahip bu cep telefonu Çin'de 128 dolardan satışa sunuldu.

En Uzun Konuşma Süresi ?

En Uzun Konuşma Süresi ?

• Philips'in modelleri istediğin kriterleri karşılar, inceleyip alman daha sağlıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay61

Çin'de üretilen I Coloured Mobile ZJ268 cep telefonu tam 666 gün pil ömrü sayesinde şarj edilmeye gerek kalmıyor.

Dört hoparlörü bulunan cep telefonuyla mp3, mp4 dinlemek ve izlemek de mümkün. GPRS ve WAP bağlantısı da bulunan cep telefonunun en önemli özelliği 32.800mAh süper pili. 3,0 inch ekran büyüklüğüne sahip bu cep telefonu Çin'de 128 dolardan satışa sunuldu.

En Uzun Konuşma Süresi ?

En Uzun Konuşma Süresi ?

Tel in arkasındaki çince yazıları görünce aklıma hemen yüksek radyasyon geliyor ya şartlanmısım iyice

• quote:

SAR telefonun yaydığı radyasyondur.
    benimde tavsiyem 1200 dır
  • quote:

Çin'de üretilen I Coloured Mobile ZJ268 cep telefonu tam 666 gün pil ömrü sayesinde şarj edilmeye gerek kalmıyor.

En Uzun Konuşma Süresi ?

En Uzun Konuşma Süresi ?

Bu telefonun bataryası bitince kaç günde doluyor acaba?
    Eğer normal kullanımda 666 gün gidiyorsa, kullandığım telefona göre hesaplayınca 18,5 günde tamamen şarj olması lazım. İlk şarjı en az 12 saat yapın derler ya, aynı hesapla bu telefonda ilk şarjın en az 84 gün olması lazım.

Batarya bitti mi yandın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mathemus

quote:

En Uzun Konuşma Süresi ?

En Uzun Konuşma Süresi ?

Eğer normal kullanımda 666 gün gidiyorsa, kullandığım telefona göre hesaplayınca 18,5 günde tamamen şarj olması lazım. İlk şarjı en az 12 saat yapın derler ya, aynı hesapla bu telefonda ilk şarjın en az 84 gün olması lazım.

Batarya bitti mi yandın.

süper ya

• harikasın dostum
  • SAR oranı en fazla 2.0watt/kg olması gerekiyor.Ama en iyisi 0.500 civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathemus

quote:

En Uzun Konuşma Süresi ?

En Uzun Konuşma Süresi ?

Batarya bitti mi yandın.

• @riprap teknosaya baktım fakat philips in hiç modeli yoktu. teknosa.com.tr de de zaten tek model satışta onunda stoğu yok.

@mathemus gidip yerinde incelemek en iyisi o model için galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.