Şimdi Ara

enteresan bir problem iphone 2g jb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bende yurtdisindan alinma iphone 2g var su an turkcell hattimi taktigimda hat calisio ama ekranda cd ve kablo isareti var bu isaretler olmasina ragmen arama gelio cevaplayabiliorum ama slide yapip menuyu gormek istedigimde emergency call durumunda kalio.beni bundan kurtarabilirmisiniz bu cok enteresan geldi bana cozemedim lutfen yardim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virgil -- 17 Eylül 2010; 17:49:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: virgil

arkadaslar bende yurtdisindan alinma iphone 2g var su an turkcell hattimi taktigimda hat calisio ama ekranda cd ve kablo isareti var bu isaretler olmasina ragmen arama gelio cevaplayabiliorum ama slide yapip menuyu gormek istedigimde emergency call durumunda kalio.beni bundan kurtarabilirmisiniz bu cok enteresan geldi bana cozemedim lutfen yardim ..

Versiyon nedir?
  • bilmiyorum aldigimda o haldeydi o kadar vahim yani
  • Yardim lazim
  • Netten 3.1.3 versiyonunu indirin itunestan shift+restore yapip ibdirdiiniz fw i gosterin daha sonrada redsn0w la jb yapin sorun hallolucaktir
  • Activation yapılması gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takao

Netten 3.1.3 versiyonunu indirin itunestan shift+restore yapip ibdirdiiniz fw i gosterin daha sonrada redsn0w la jb yapin sorun hallolucaktir

dedigini yaptim sonuc ayni hala anlamadim
  • hong kong dan alinma telefonu nasil aktivasyon yapicam turkcell hattimi takinca hatti goruyo
  • quote:

hong kong dan alinma telefonu nasil aktivasyon yapicam turkcell hattimi takinca hatti goruyo

Hongkong dan aldığınızı şimdi belirttiniz.Bazen kilitli telefonlarda activation ile ilgili sorunlar olabiliyor........

Restore işlemini yapmadan önce itunes u tamamen kaldırın.

Özellikle müziğim klasörünün altındaki itunes klasörünü silin. sonra itunes u tekrar kurun ve yine shift+restore yapın. Bunu yapınca düzelecek diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullHD -- 18 Eylül 2010; 12:50:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

hong kong dan alinma telefonu nasil aktivasyon yapicam turkcell hattimi takinca hatti goruyo

Hongkong dan aldığınızı şimdi belirttiniz.Bazen kilitli telefonlarda activation ile ilgili sorunlar olabiliyor........

Restore işlemini yapmadan önce itunes u tamamen kaldırın.

Özellikle müziğim klasörünün altındaki itunes klasörünü silin. sonra itunes u tekrar kurun ve yine shift+restore yapın. Bunu yapınca düzelecek diye düşünüyorum.

bu da olmadi baska onerisi olan

• Su anda Telefonda nasil bir ekran var acaba? Bisi yaziyorsa ne yaziyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takao -- 19 Eylül 2010; 3:30:31 >
  • ekranda kablo cd isateri var NO SIM card installed
    insert a valid sim with no pin lock to activate iphone " yaziyor
  • hala bir bilen yokmudur millet
  • Telefonu hangi operatörden aldıysan onun aktivasyon sim kartına ihtiyacın var. Ayrıca "universal activation sim card" diye bir şey var. Onda operatör fark etmeden halledebiliyorsun. İnternetten satın al ya da telefon tamircilerini falan gez. Bu kartı olan varsa belli bir ücret karşılığında yapabiliyor.
  • cok saol yardimin icin
  • antalya civarinda universal activation sim karti olan varmi acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.