Şimdi Ara

Eşit ağırlık iki hafta kala son durumlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ea yım tyt 82-90 ayt 60-65 bandında seyrediyorum. Tyt için bundan ötesine geçebilecegimi düşünmüyorum. Ayt için de tarihte birtakım sorunlarım var yükselirsem ordan yükselirim son 2 hafta yükleneceğim oraya da inş. Sizde durumlar nasıl? Ne düşünüyorsunuz eşit ağırlık için bu yıl kaç net kaç sıralama getirir sizce?(ben ilk 5k için tytde gecen yila göre min. 5 net artış olacağıni düşünüyorum) Ve tarih için önerilerinizi bekliyorum yt kanalı vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connores -- 12 Haziran 2020; 22:22:27 >

• connores C kullanıcısına yanıt
    Ben daha düşük nete yüksek gelir diye düşünüyorum
  • Hocam ben de oyle düşünuyordum fakat dersanenin açılmasıyla kurum genelinde herkeste ciddi net artışları olduğunu gördüm ayt icin ayni şey söz konusu değil. Aytnin ilk 5k icin daha belirleyici olacağı kanaatindeyim
  • Tarih için selamı yalçın tekrar veya mehemt celal Özyıldız tekrar
  • connores C kullanıcısına yanıt
    Sizin dershane belirliyor zaten sıralamayı nsnsjsjs
  • Moussa Dembele M kullanıcısına yanıt
    Gözlemlerime göre
  • edebiyat sosyali yetiştirmeye çalışıyorum hala ağlamak istiyorum
  • Tyt 90-100
    Ayt 64-70 bakalım hedef 1k
  • Tyt 75-85 ayt 55-65 arasında gidiyor. Çok dalgalı, denemeye göre değişiyor. 20k civarı bir sıralama istiyorum, beklentiyi yüksek tutmak beni üzüyor.

Çevremdekileri gözlemlediğimde tytde süreye bağlı net artışı var ama ayt için aynısını diyemem. Ben de sınav ertelenince salıp sonradan toplayanlardanım. Şuan apotemi ayt denemesi + paraf edebiyat + yayın denizi ayt tarih denemeleri ve karekök 50 coğrafya denemesi çözüyorum.

Sıralama yorumu yapmam gerekirse ilk 10k çoktan bellidir ama 10k sonrası biraz kumar gibi. Asıl sınav edebiyat yapanlar vs. geometri yapabilenler arasında geçecek gibi hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cvngvxr00 -- 12 Haziran 2020; 22:46:13 >
  • phosphorus kullanıcısına yanıt
    2 günde biter
  • netlerim istediğim gibi diyebilirim fakat geçen sene yapamamanın etkisi ve stresi var üstümde.
    Bu psikolojiyi yaşayan var mı?
  • Tyleraa kullanıcısına yanıt

yaptın mı usta

• Hocam fizik dışında bitirildi her şey 95-100 bandı ayt 60-70 bandı
  • tyt 93-103 ayt 70-75

• ayt mat: dönüşümler çember analitiği

tarih 1920 sonrası dış politika

edebiyat yazar eser

coğrafya sınav sabahı geenel tekrar videosu  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.