Şimdi Ara

EŞİT AĞIRLIK ilk 5 ve 10k sıralama tahmini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba geçen sene hamda 4k ve obp:81 olması vesilesiyle de yerleştirmede 5kya geri itilerek 5kdan tercih yaptım hukuk fakültesine...Son zamanlarda çok yogun vize+final arka arkaya denk geldigi için fazla bakamdım sorulara veya yorumlara.Fakat arkadaşlarım ve girenlerle konustuguma göre EŞİT AĞIRLIK ögrencileri için geçen seneye göre zorlayıcı bi sınav olmus özellikle tyt türkcenin vakip çalıp; tyt matında zaten düşük yapan bi tm profili varken türkce etkisiyle daha da düşük netler ortaya cıkacaktır..

benim netlerim tyt:81 ayt:56 idi..

geçen seneye göre bi tık zor oldugunu düsünürsek benim netlerime endeksle karşılaştırma yapabilirsiniz daha iyimser olarak..

HE BU ARADA....TROLLERE SAKIN KANMAYIN :) SONUÇ AÇIKLANANA KADAR BURALARDA TAKILIRLAR HATTA YERLESTİRMEYE KADAR BİLE......BENİM ŞU NETLERİME İNANINKİ YEMİN EDERİM 20K 30K 15K FALAN DİYORLARDI :) SONUÇ Bİ GELDİ 5K...

• benim tahminim geçen seneye gelen netlerin 1 2 net aşağısına aynı sıralamaların geleceği ama bu tyt puanını 2 yıl kullanma olayı can sıkacak gibi duruyor
  • evet o tyt olayı bakalım nasıl etkilicek merak konusu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.