Şimdi Ara

ESKİ KOMBİDEN YOGUŞMALIYA DÖNEBİLİLİRMİYİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SA ABİLER ESKİ 10 SENELİK BİR KOMBİMİZ VAR DEMİRDÖKÜM MARKALI ALDIGIMIZDAN BERİ HER KIŞ SORUN ÇIKARDI 10 SENEDİR BELKİ 1 BELKİ 2 SENE ARIZASIZ GECİRDİK ŞİMDİDE ARIZA VERMEYE BAŞLADI HERSENE 200 300 TL SERVİSE PARA BAYILIYORUZ VE BENDE KOMBİYİ DEGİŞTİRMEYE KARAR VERDİM..BİZ BUNU SÖKTÜRÜP YERİNE YENİ MODEL YOĞUŞMALI KOMBİ TAKTIRABİLİRMİYİZ ...BUNA PROJE ÜCRETİ ÇIKARMI TESİSATTA HERHANGİBİR KIRMA DÖKME DEGİŞME OLAYI OLUYORMU .....

• Gaz dağıtım şirketinin kendi prosedürleri olur ama genel olarak kombi değişince ankarada komple proje çizilirken istanbulda cihaz değişim formu falan veriliyor. Gaz dağıtım şirketinin onayı olmazsa kombi garantiye girmez. Alt bağlantısına gelince yoğuşmalı kombi takılacaksa yoğuşma suyu gideri için lavabo veya balkon giderine(balkon kapalı olmazsa yoğuşma gideri donar) bağlamak lazım. Ankarada yoğuşma suyu kesinlikle pis su tesisatına bağlanmalı. Vintonun haricinde diğer demirdökümlerin (kalisto, neva, nepto, nitron.... ) boru giriş çıkışlarının yönleri yeni nesil kombilerle aynı ama uzatmak veya kısaltmak gerekebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebu abdillah -- 14 Eylül 2019; 18:4:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.