Şimdi Ara

Eski surum uygulamalar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ios 8.2 surumum var telefonum iphone 5. Pilimde sikinti olmamasina ragmen sarjim 2.10 dk gidiyor. Bende eski appleri kurmayi dusundum. Belki uygulamalar cok sarj yiyodur. Uygulamalarin eski surumunu nasil yuklerim ve nerden bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Upupup

• Pilinizde sıkıntı vardır hocam.
  • Sinekli Bakkal kullanıcısına yanıt
    Ama ibackup programiyla baktigimda pilimde sorun yok gozukuyor dostum? 1430 amper normalde. Benimki 1300 suan @Sinekli Bakkal

• aryeke23 kullanıcısına yanıt
    eski Appler kesinlikle sarj olayinizi etkilmez sizin pil gercekten sorunlu bazen görünende yaniltabilir insanlari en stabil Appleri kullaniyorsunuz zaten ios 8.2 sorunlu yüklenmis olabilir temiz bir restore ederek tekrar deneyebilirseniz ondan sonra izlenecek yol aranmali bence
  • godzilla34 kullanıcısına yanıt
    Restore de ettim ama duzelmedi hocam. Haklisin bende inanmiyorum pilin iyi olduguna. Degistircem pili en olmadi

bencede kardesim Pil bence sorunlu degistir bak nasil düzelecek görürsün
    Eyvallah hocam degistircem :)onercegin bi pil var mi? Yoksa gidip telefoncuda halledeyim mi?

kardesim kaliteli Piller var sadece ona dikkat etmelisin telefoncularda bayiliyor adam kaziklamaya bilirsin orjinal Pil 1490 MHz bazilari 1450 olarak orjinal diye satmaya kalkiyor buna dikkat et
    N11.com sitesinde buldum. 40 tl civari. 1450 amper sanirim o da. Senin dedigin amperden bulmak zor sanirim dostum ya

ben ebay den almistim ve süper kalite cikmisti
    simdi farkettim sendeki 5s degil 5 mis dostum ya kusuruma bakma kafa yanmis bu aksam bende iphone 5 pilleri 1440 MHz zaten kusuruma bakma
  • Sorun degil hocam :) sagol yardimin icin

• quote:

Orijinalden alıntı: aryeke23

Arkadaslar ios 8.2 surumum var telefonum iphone 5. Pilimde sikinti olmamasina ragmen sarjim 2.10 dk gidiyor. Bende eski appleri kurmayi dusundum. Belki uygulamalar cok sarj yiyodur. Uygulamalarin eski surumunu nasil yuklerim ve nerden bulabilirim?

Bizzat apple zorluda öğrendiğim durumdur.
    Tanılar ve kullanım verilerinde kullandığınız uygulama ismi varsa silip tekrar yüklemek gerekiyormuş.
    Uygulama çöktüğünde cihaz kapanıp açılana kadar pil tüketimine devam ediyormuş.
    Bunu şu şekilde de atlatabiliriz.
    Cihazın kapama tuşuna basıp kapat yazısı gelince sadece 9 saniye orta tuşa basın.
    Bu cihazda free moddaki ve use moddaki ramı siliyormuş.
    Ve uygulamaları tekrarladığı için çöken uygulama verileri silinmiş oluyormuş.

• Ac4601 kullanıcısına yanıt
    dedigini yaptim hocam. Ama tanilar ve kullanim verilerini mi silmem gerek? O kismi anlamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aryeke23 -- 26 Mart 2015; 0:20:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aryeke23

dedigini yaptim hocam. Ama tanilar ve kullanim verilerini mi silmem gerek? O kismi anlamadim

Tanılar ve kullanım verilerinde herhangi indirdiğin proğram oyun vb.
    İsmi varsa çökmüş anlamına geliyor.
    Çöken uygulamayı silip tekrar app store dan yüklemeliymişiz.
    Öyle söylendi 😄

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.