Şimdi Ara

Eskişehir-Balıkesir Altınoluk yolculuğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Eskişehirden Balıkasir Altınoluğa gidecem bu güzergahta nerelerde mola verebilirim.? Bursaya daha önce gittim ama bursadan sonra yol nasıldır. Rampa çokmudur? Bu arada yolculuk eylülün 6sında.

• Konuyu yanlış yeremi açtım acaba? Kimse kullamadımı bu yolu?
  • Ben temmuzda ilk kez kullandım o yolu. Hatırladığım kadarıyla rampası pek yok. Ama Balıkesir Edremit arası yolda epeyce yol çalışması var dikkatli gidin. Hatta kısa bir bölümde de toprak bi servis yolu var. Yol çalışması haricindeki bölümler güzel. Bursa Balıkesir arası güzel zaten. İyi yolculuklar.
  • susurlukta yörsan tesısılerı

balıkesır edremıt arası yol yapımı var zorluk çekebılırsın
  • Yardımlarınız için teşekkür ederim. Kısmetse gelince yol hakkında yorumlarımı yazarım. Herkese kazasız belasız sürüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cochari

Arkadaşlar Eskişehirden Balıkasir Altınoluğa gidecem bu güzergahta nerelerde mola verebilirim.? Bursaya daha önce gittim ama bursadan sonra yol nasıldır. Rampa çokmudur? Bu arada yolculuk eylülün 6sında.

ağustos'un başında gidip geldim oradan. bozüyük'ten sonra bir müddet çift yönlü yol var. bir noktasında da yol çalışması vardı.
    inegöl'den sonra yol iyileşiyor. buradan sonra balıkesire kadar bölünmüş yol. zaten bursanın girişinde otobana(ücretsiz) giriyorsun, 100km falan sonra çıkıyorsun. otoyol boyunca benzinlik yok. benzin durumunuza dikkat edin. balıkesir edremit arası(90 km) yine çift yönlü yol. ve yol yapım çalışmaları var. yer yer servis yollarına giriyorsun. çok kötü. zaten dağ geçtiğin için baya bir rampa var. kamyonun arkasına düşersen tin tin gidersiniz. edremitten sonrası yine bölünmüş yol.
    iyi yolcuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singleton -- 24 Ağustos 2011; 23:26:18 >

• Eyvah benim şahin lpg de rampayı pek sevmez benzınde koyayım bari gıderken.
  • bursadan sonra baya baya düz susurluğa kadar sonra hafif balıkesir rampaları başlar ama toplam 3-4 tane falandır. balıkesirden sonra edremit yolu virajlıdır hocam dikkat etmek gerekli. uzun zamandır kullanmıyorum ama en son dik bayırlar ve virajlar vardı git-gel yol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.