Şimdi Ara

Eskişehir'de Saçımı Kestireceğim =)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Eskişehirde okuyorum, yaklaşık 2 senedir uzatmakta olduğum saçlarımdan sıkıldım , kestirmeye karar verdim ama Eskişehirde nerede düzgün bir şekilde saçımı kestirebilirim bilmiyorum. Gittiğimde bana kırkılmaya gelmiş koyun muamelesi yapmayacak düzgün bir kuaför/berber arıyorum. Varsa böyle bildiğiniz hoş, güzel bir yer lütfen paylaşın.

• zaman çarkçısı kullanıcısına yanıt
    special erkek kuaförü , daha önceden gitmedigime pişman oldum istedigin şekilde kesiyorlar , profesyonel bir yer yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: orsak26

special erkek kuaförü , daha önceden gitmedigime pişman oldum istedigin şekilde kesiyorlar , profesyonel bir yer yani

sakın gitme
  • Espark'taki mehmet tatlidan tut da cogu yerde sacimi kestirdim. Son 1 yildir iyi bir kuafor buldum. Devlet hastasinin orada. Pm at tarif edeyim. Ismimi verirsin guzellik yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Hocam Mehmet Tatlı çok kazık gidilirmi oraya? Tamam güzel keser falan anlarım ama bir saç kesimi içinde 50 TL veremem yani
  • CoppeR. kullanıcısına yanıt
    Ya yok güzel falan kesmiyor. 50 lira verdim bir saç kesimine. Ve hiç begenmedim. Orada çalısanlar mühendis değil, berber kalfası ayarında adamlar.

Neden pahalı onu söyliyim ?

Hizmet iyi. Yani avm'de kurulmus, haliyle kirası çok yüksek. Her yerde plazma tv'ler var, istedigin saç trası modelini yapıyorlar. Ve gidenler hep elit kesim.

Şimdi gittigim yer eskisehirin en iyisi denilebilir. Saç,sakal,yıkama,yüz maskesi hepsini toplam 28-30 liraya yaptırıyorum.
  • esparkın anadolu üni tarafına giderken solda bi kuaför var aras kargodan felan önce kalıyo ismini unuttum Special olabilir ismi kel bi abi var efsane kesiyor.Dominosun karşısında kalıyor yolun karşısında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chirico -- 27 Kasım 2014; 15:42:24 >
  • quote:

quote:

sakın gitme

Noldu hocam neden pişman oldun tavsiye ettiğine yanliş mi yaptilar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marcha'ya git üniversite caddesinde ahmet abiye kestir ama
  • hocam gk kuafor tavsiye ederim daha once calistim orda ozdilek avm,batikent tekpark avm,rixos hotel 3 subesi var mehmet tatlinin eski elemanlari toplu halde istifa edip actilar temizlik mehmet tatliya 10 basar kesim ayni sekilde fiyat 35 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun sacın sonunda yakismadigini anlayan genc (: adalar'da vardı imaj diye bi yer hala varmı bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.